Hledám adoptivní babičku. Nenašla by se?

brobrobro
10. únor 2020

Nenašla by se tu babička, která se cítí sama a chybí ji dcera a dětský smích??? Jsem maminka dvouletého chlapečka a hledáme laskavou babičku z Prahy ( my jsme z Prahy 10), která s náma bude chodit na procházky, hrát si, povídat si .... synkovi chybí babička a mě kamarádka - babička. Moji rodiče žijí daleko a protože ještě chodí do práce tak se vidíme málo....

313129357mi
24. led 2021

Dobrý den, možná, že by se našla spíš kamarádka, která nemá dceru a také by přivítala Vašeho malého synka. byla bych ráda, kdybych mohla s někým chodit na procházky, povídat si a hrát si. Zatím chodíme s pejskem jezevčíkem a i on by přivítal větší smečku.
Pokud jste ještě někoho nenašla, prosím ozvěte se na mail.: kokos.orisek@gmail.com. Míša

jannett10
2. dub 2021

Míšo, pokud bys měla zájem o hodnotné přátelství, návštěvy a procházky v přírodě, ať již s někým s dětmi nebo bez, klidně se zkus ozvat na můj e-mail: orchidone@centrum.cz. Jsem z Prahy 10, ale mám to ráda i v Polabí (oblast Poděbrad a Nymburka) nebo v okolí Prahy. Ráda se domluvím na čemkoliv, co by přinášelo všem zúčastněným radost. Jannett

jannett10
2. dub 2021

@brobrobro Pokud jste ještě nenašla babičku a hledáte kamarádku a rádkyni pro sebe v podobě mladší maminky,která by nahradila ve volných chvílích tu Vaši, která nemá tolik času se Vám věnovat a zároveň byste ocenila parťačku s mladým duchem pro Vašeho dvouletého chlapečka, zkuste se ozvat. Třeba dáme hlavy dohromady a vymyslíme první jarní akci. Lokalita Praha 10, ale můžeme vyrážet samozřejmě i někam jinam dle vzájemné domluvy. Po vzájemné důvěře možné i pravidelné nebo nepravidelné hlídání synka. V případě Vašeho zájmu pište na e-mail: orchidone@centrum.cz. Budu se těšit. Jannett

jp2
7. kvě 2021

Dobrý den, i my bychom rádi našli babičku (či dědu) pro sebe a naše 2 holčičky. Naše babičky bohužel již zemřely. Jsme z Mělnicka. Nehledáme hlídání či chůvu, ale někoho, s kým si můžeme popovídat a časem se i navštěvovat.

babicka_dady
24. črc 2021

dobry den radi bychom z manzelem byli nahradni babicka a dedecek treba i mamince ktera je z detmi u plne sama je jedno kolik bude mit deti Brno