Je mi strašný smutno...

24. črc 2021

Ahoj maminky, potřebuji se vypsat. Mám dcerku, kterou nade vše miluji, má 10 měsíců, ale jsem strašně smutná.. a sama.. dnes to na mě padlo a hrozně jsem brecela. Bydlím sama s dcerou, přítel mě poslal do háje, řekl, že dítě nechce..takže od těhotenství jsem sama. Žádného přítele nemám. Mamka byla sama, ale teď si našla přítele, kterého mám nade vše ráda a strašně ji to přeju, sestra má též a též ji to moc přeji, ale já se cítím strašně opuštěná. Mamka za mnou dojizdi nebo já za ni, takže se vidíme tak 3x v týdnu a sestra též (nikoho z rodiny uz nemám) ale prostě dnes tu mamka byla od 11 hod až do 18 a jak odjela, já se strašně rozbrecela,‘protože mi bylo strašný smutno. Já vím, mám mít radost, že mám zdravou a úžasnou holcicku, to mám, jsem za to strašně šťastná, ale hrozně mi tu někdo chybí.. nemám si s kým povídat, malá skoro furt teď brečí (trápí ji zuby) a proste nemám ani z ničeho radost.. doufám, ze mě pochopíte.. musela jsem se z toho vypsat, celé jsem to obrečela a mamča mi řekla, ze máme jedna druhou.. ano máme, ale jsem proste strašně sama.. nevím jak to popsat.. strašný prázdno mám..
Zažila jste to některá též?…
Děkuji moc.

klokanka31
24. črc 2021

Být sama jsem zažila, ale když jsem byla svobodná a bezdětná. Teď mám naštěstí manžela a dceru. Docela ti rozumím. Nenapadlo tě si najít alespoň nějakého kamaráda, když nemáš přítele? A i ten se určitě časem najde 🙂

nanyh
24. črc 2021

Já to teda nezažila. Ale že ti je smutno, je přirozené. Pro mě jsi statečná a silná žena! Věřím, že budeš mít v životě už jenom štěstí! Posílám sílu a objetí🍀😘

janinasm
24. črc 2021

Já Tě chápu. Nebud smutná! Bude líp! Uvidíš že jo. Objeví se nějaký hodný partner, který Vás bude na rukách nosit! Ber to tak že ted jsi prostě v horším období, ale určitě nastane zase období lepší! Snaž se ty myšlenky nějak jakoby obrátit do pozitivna. Zkus nad tím přemýšlet tak, že to, že jste ted samy, má váš vztah s dcerkou posílit, máš čas se věnovat jen jí a neběhat kolem chlapa..... Nějak prostě pozitivně. Jestli máš čas, co si takhle pustit nějaký hezký odlehčující film? Nebo písničky? Zkusit nějak odvést myšlenky? drž se" určitě bude brzy lépe!

autor
24. črc 2021

@klokanka31 Též jsem to zažila a člověk může podniknout cokoliv, když je sám. Malá nemá moc ráda společnost, takže s ní toho moc už právě nelze. Mám jednoho kamaráda, ale ten je taky sám, chce slepit vztah s bývalkou,ale ona nechce a on si chce právě prý alespoň užívat se mnou, že mě má moc rád a takový kecy, což já na sex absolutně nemyslím. Takže mě furt bombarduje a otravuje.. takže o ničem… děkuji.

autor
24. črc 2021

@nanyh Strašně moc děkuji ❤️

autor
24. črc 2021

@janinasm Moc hezky napsané a moc děkuji. Já kdybych tak měla na něco čas.. kez by.. malá je na mě strašně fixovaná, tudíž se ani sama nevyčůrám, číst si nemohu, ta potřebuje pozornost 24 hodin… spí mi jen u prsa, jinak je vzhůru, takže když spí 3 hodiny, skoro každý 20 min se budí a otáčí za prsem.. tudíž jak vorvaň lezim vedle ní.
Takže vůbec nevím co dělat… jak se zabavit, nic mi nedovolí… si říkám sakra, domácnost uklizená každý den, celý den na 1*- uvareno, upeceno, vyzehleno, vyprano. Když jdeme ven, hezky se obleknu, namaluji. Hodná jsem, ale kde je chyba.. žádného muze proste neznám..

majaashi
24. črc 2021

Ja sice neziju sama s mimcem, ale nekdy se sama citim, nekdy je lepsi byt sama nez s nekym, s kym se citis sama.. jako ja zrovna ted. Posilam lasku a silu 💙

autor
24. črc 2021

@majaashi Strašně moc děkuji a nápodobně. ❤️

jancazao
25. črc 2021

Moc mě mrzí, že jsi s maličkou sama.
Já už jsem s dětma sama 5 let. Taky je mi kolikrát smutno. Jezdím hodně na kole a šiju. Ale už bych si moc přála aby mě někdo obejmul, pohladil...

kamino
25. črc 2021

Já sice partnera mám, ale je v práci od rána do cca 23 hodin, o víkendech maká většinou kolem domu, takže nějaký partnerský život, je taky lehce mimo 🙂 Jediný společný čas je 14 dní dovolené a pár kulturních akcí.. Tak jsem se zařídila po svém, jsem zde náplava, nikoho jsem tu neznala, když byl prcek miminko, tak jsem se zapojila do místního rodinného centra, abych úplně nezblbla. Pořádáme různé akce, já jsem se do toho udělala několik kurzů a začala podnikat. Máma prcka vidí několikrát do roka, sestra bydlí na druhé straně republiky, takže to byla jediná cesta.

zuzanka_13
25. črc 2021

Já to mám velmi podobné teď jako ty.. Jen mám dvě holčičky, a v půlce druhého těhotenství od nás manžel odešel.. Už jsem sama přes 1,5 roku a jako ano, jsem strašně vděčná že jsou holčičky zdravé, že jsou to už správně parťacky, je s nima sranda atd ale taky mi víc a víc chybí objetí, pohlazení, takže je mi čím dál tím víc smutno. A chlapa vůbec nevim, kde bych měla poznat, když mám holky pořád s sebou, ani nevím jak bych nějaké randeni dávala... Ale strašně bych chtěla. Říkám si ale že vše chce svůj čas, holky odrostou trochu, a budou třeba k tátovi chtít (teď ta starší vůbec nechce a mladší je ještě malá) a budu mít tedy i čas na sebe.. Rodinu mám za kopcem, vídáme se hodně, pomáhají mi, ale prostě není to ono, jako když se člověk cítí milovaný. Radu nemám, snad jen vydržet, užívat si maličké, protože ten čas strašně letí, a za chvíli už nebudeme stredobodem jejich světa... Drž se a věř v lepší zítřky ❤️❤️❤️
@majaashi

autor
25. črc 2021

@jancazao Drzim pesti, aby ti někdo přišel též do života a byla jsi jen a jen šťastná! ❤️

autor
25. črc 2021

@zuzanka_13 Děkuji strašně moc.. někdy je lepší byt asi sama, než žít s někým a cítit se sama, též to musí být hrozně těžké.. drzim palce ❤️

autor
25. črc 2021

@kamino děkuji moc a též se drz 😔🌸

megi89
25. črc 2021

A co si najít kamarádku, co má taky děti? Člověk přijde na jiné myšlenky. A ten pravý na Tebe určitě někde čeká... ♥️

kamino
25. črc 2021

já v tom žiju 13 let, takže jsem v klidu - vím, že je to workholik, vím, že hypo se neptá, tak jsem v klidu. Jasně, že chlap dost chybí, 8 let jsme neměli ani společnou ložnici, spal v pokoji a prcek se mnou, ale já jsem splachovací.

autor
25. črc 2021

@megi89 to bych ráda, ale moje super kamaradka furt pracuje a zbytek je takový o ničem, řeší make-up a nebo furt chtějí půjčovat peníze atd 😡

autor
25. črc 2021

@kamino to mi je strašně lito, já bych se zblaznila… 😔

maxulekapcule
25. črc 2021

Ja Ti rozumim, jsem na tom stejne, s mensim rozdilem, ze muj syn ma 5 a v prosinci cekam druhy. Budou mit stejneho otce, ale rozesli jsme se, nutil me k potratu a pry nechce byt darce semene. Coz nechapu, nekolik mesicu jsme se snazili, podstoupila jsem lecbu... Podle toho, jak se chova, asi ten rozchod byl nejlepsi reseni. Taky je mi smutno, chybi me objeti mebo aspon to, ze se nekdo zepta jak se mam, navic ted bych rekla, ze jak jsou hormony rozhozene, je to daleko horsi. Moc Ti rozumim

kamino
25. črc 2021

Nemusí 🙂) Je to má volba a fakt je to v pohodě, naplňuje mě hodně práce, známí, dítě mě zaměstnává do sytosti, vzhledem k tomu, že mám za sebou fakt dost vztahů, tak po zkušenostech, je toto jedno z něj řešení. Na rovinu už si nedovedu představit to mít jinak 🙂

autor
25. črc 2021

@maxulekapcule Děkuji moc.. a drzim palce, drz se… musí to byt též fakt těžké 😔

autor
25. črc 2021

@kamino Tak to chápu, tak alespoň ze tak 🙂

gracinka7
25. črc 2021

Chápu tě. Musí to být těžké. Co si najít novou kamarádku? Jsou tu skupiny z místa bydliště. Mohla bys na někoho narazit 😉

autor
25. črc 2021

@gracinka7 zkusím… moc děkuji..

suzana11
4. pro 2022

Bože to jsou ale kecy. Tak ti je smutno, no. Máš kde bydlet, milující rodinu, co jíst, uklizeno, čas na sebe a jsi zdravá. Vopravdu to je vyloženě k pláči. Kočičko, já mám raka, epilepsii, jsem sama taky, taky mi je smutno, jenže já k tomu mám důvod. Nemůžu mít děti a ani partnera, nic z toho bych nedala. Tak si uvědom, že život může být stokrát horší a běž se proběhnout kolem baráku.

gracinka7
4. pro 2022

@suzana11 a jen proto, že ty jsi na tom hůř, si nikdo jiný nemůže postěžovat? 🤦

camelinka
4. pro 2022

@suzana11 Je mi lito, cim si prochazis, ale byt hnusna na nekoho (btw pres rok stara diskuze), protoze sice nema raka atd, ale je mu tezko? No fuj...
Mne kdysi v naruci umrel partner, takze mi problemy ostatnich maji prijit malicherny?
Hanba by me fackovala....

ahyt
4. pro 2022

@suzana11 mela jsem kamaradku.Mela gynekologickou rakovinu,41 leta ocni lekarka..Kdyz se dozvedela,ze ma metastazy v celem brise tak mi rekla,ze ma stejnou depresi jako kdyz ji rekli,ze jeji dcera bude mit navzdy krive zuby,ze s tim nic delat nelze .Takze zaver: u deprese,smutku je jedno,jaka je vyvolavajici pricina.Muze to byt " prkotina" ci zavazny duvod.A vysledek je stejna deprese.To je prokazano odborniky.Mnohdy vlastne ani neni zadny konkretni duvod.Drzim moc palce,at se uzdravite🍀.

amazienka
4. pro 2022

Hele, tak se na to koukni tak, že teď je to prostě blbý, což značně zvyšuje šanci, že to jednou bude skvělý! A ono bude, neboj. Tohle období si užij s maličkou, kdy vám do fungování nikdo nezasahuje a ten pravý se vyloupne, ani nebudeš vědět jak.

megi89
4. pro 2022

@suzana11 🙄🤮