• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manžel "kamioňák"

1. června 2016 
Už skoro spinkáme :wink:
27. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nám chcete říct,že už spíte?????
27. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jste schopní psát? :grinning: :grinning:
27. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, dlouhá a náročná šichta je za námi, bez vás....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuziku,,,,,auuuuu,,....pár facek jsem dostalod manžela...tvého
27. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj manžel není tak ...
27. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukněte do IP :wink:
27. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je IP???
27. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
úplně nahoře, interní pošta :wink:
27. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, omlouvám se. :frowning2:
27. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jste to chlapi našli?
27. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano už ti píšeme
27. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak mame doma taky tatku ten prijel vcera vecer a v pondeli zase jede :unamused: koukam ze jste tady meli veselo :grinning: :grinning: :grinning: s tatinkama :grinning: :grinning:
28. únor 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
adricc: myslímm že tatínkové v Ženevě se velice dobře bavili :grinning: :grinning:.
28. únor 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, myslím že se opravdu bavili dobře :slight_smile:
28. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chlapi měli spestření :grinning:
28. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim :slight_smile: no tak toto bolo mile :wink: :wink: myslim ta konverzacia :grinning: pekny slnieckovy den , fuka tu vietor, ale inak svieti slniecko
28. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:
jé koukám že jste tu měly manžílky :sunglasses:Zuzi proč ta omluva?nic špatného se přece nestalo :wink:
28. únor 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky moc vás všechny zdavím a koukám že tady se hodně bavíte :grinning: . Mi jsme měli taďku na víkend doma a zítra zase jede. Naštěstí je prič jen týden a jezdí po vnitru :wink:
Venku už začíná být pěkně už se moc těším na teplíčko :dizzy_face: . Teď má Jola jarní prázdniny tak asi pojedem k babičce aby jsme si to užili.
Jééé holky já bych tak jela s manžou no není hlídání :frowning2: .
28. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky kde jste? :confused: :confused: :confused:
2. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám dneska úklidovou, už mám hotovo, taťka byl dnes doma tak mi šel vyvenčit kluky a v noci zase jede. Ráno jsme byli s Kubikem u zápisu do školky :sunglasses: Zato zítra jdem k zubaři :confounded:
2. bře 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj :slight_smile: marti tak bdes mat skolkara :wink: My sme u nasich na prazdninach :wink: tatu mame na cestach tak sme si vymenili prostredie :grinning:
3. bře 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
my jsme ještě pořád u rodičů. Přepadla mě taky nějaká choroba, tak snad už to bude dobrý a o víkendu pofrčíme domů.

Katarinka: teď jsem si všimla, že jsi z Hlohovca. Jako děti jsme tam jezdívaly s babičkou na trhy. Bydlí ve vesničce Ardanovce. Moje sestřenice pracuje v Hlohovci v Orangi. :slight_smile:
3. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik no teda, Ardanovce poznam viem kde sa nachadzaju :wink: , No tak si mavala pekne prázdniny, blizko su aj Piestany :slight_smile: V orangi, tam mi pracuje aj brat mozno sa aj poznaju :slight_smile: Inak pozeram , ze si tiez na "prázdninachů ako ja , aj my sme u rodicov, a domov sa chystame zajtra . Nech sa barborka zadaptuje a nachysta do skoly :grinning:
3. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarinka: mávala som pekné prádzniny. Chodívali jsem se koupat na Sĺňavu, tam to bylo super. Tak se ho zkus zeptat, jestli zná Danku Gajderusovú a že ji pozdravuje sestřenice. Ten svět je vážně malý :wink:.
3. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj opytam sa :wink: No a dufam ze sa snad aj uvidime , co ty na to?? :wink:
3. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám na vás dotaz, nemáte některá doma dvd Mrňouskové? Naše děti jsou do toho zažrané a já to nemůžu sehnat. Díky.
3. bře 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzi, máme doma mrňousci, běží u nás pořád - Kubikovi se to hrozně líbí :grinning: jenže už to maj poškrábané :confused:
3. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to hezký seriál, povedl se jim. Koukám na to s nima, dokonce i moje mamka to teď sleduje, když jsem u nich na prázdninách :grinning: :grinning:.
Moje nejhodnější sestřička mi ty dvd sehnala v Německu, takže je děti dostanou k narozeninám. Mám radost za ně :wink:
3. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky a ty mrnousci jsou animovaný?
3. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek