Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

katarinka1107
6. led 2011

ahojte 🙂 No my sme ešte do nedele komplet a potom do konca januára zase po starom.....@28jaja28 neboj to prejde, počkaj príde jar a leto.... a jasne že sa musiš vyrozprávať je ti smutno, my to známe .... 😨 .

28jaja28
8. led 2011

@katarinka1107 -už mi je lepšie ,len ma to občas tak prepadne taka clivota a jemi luto že nevidi ako mala robi všetko prvykrat aako rastie a to všetko,,,a samozrejme chyba aj mne,,a ked mi napiše taku peknu sms,aj ked si každy den volame,tak mi vždyslzička ujde

katarinka1107
8. led 2011

@28jaja28 ja ťa chápem , viem ako to je 😔 veď to , že deti robia pokroky, aj keď to m všetko vyrozprávaš a opíšeš aj tak to nie je ono. A potom keď niekedy potrebuješ niekoho pri sebe a nie je....... Hej veľakrát sme sa tu už o tom s maminami bavili....... ☹ 😒 Ale hlavu hore... prajem pekný víkend, nám tato odchádza zajtra ....

28jaja28
8. led 2011

@katarinka1107 a kade chodi ten tvoj že až teraz odchadza,,moj odišiel už 2.1.,,,,ved ako vraviš možem mu aj neviem ako opisat čo robi mala aj tak ked to nevidi neni to ono

katarinka1107
8. led 2011

@28jaja28 mm chodí do Belgicka tam majú firmu a jazdí do F. Je mimo 3t a týžden je doma. Teraz ide preč až teraz , lebo došiel tesne pred vianocami a jedna várka už odchádzala minulú nedeľu.

lenkavano
8. led 2011

@28jaja28 jj tak to máme všechny pak manželům líčíme co se ratolestem už povedlo atd. ☹ ale neboj snad bude časem líp,malá začně tapat a nebudeš chvilku sedět,bude pořád co dělat. 🙂

28jaja28
8. led 2011

@katarinka1107 aj moj chodi do belgicka🙂)sranda ak by to bola rovnaka firma,,,ale oni jazdia po celej europe čiže asi to to iste nebude,,,
@lenkavano -ja viem už teraz mam čo robit,lebo všade lozi aqj sa postavi ako včera vliezla pod stol a tam sa postavila ,ledva som ju odtial vytiahla🙂,ale i tak myslim na neho proste

lenkavano
8. led 2011

@28jaja28 jo to věřím ,že je to malinká všetečka 🙂 už se vám pomalu blíží rok vid?

stelika
8. led 2011

ahojte baby všetko dobre v Novom roku Vám prajem a hlavne veľa síl bez manželov, aby sme to zvládli naš tatik odišiel 7.1 to bol hrozny odchod neznašam tie dni plakali sme obaja, no on ešte viac ☹ nevidela som ho takto plakať....

lenkavano
8. led 2011

@stelika a na jak dlouho jel?to musí být hrozné vidět brečet tatku,ikdyž já to jednou zažila co se týče ježdění,to mi kdysi volal z ciziny,měl toho už nějak dost a rozbrečel se do telefonu.ale jinak si občas pobrečí i u pošty pro tebe když je to hodně dojemné. 🙂

stelika
8. led 2011

@lenkavano to teda je a odišiel na 6 týždňov dúfam, že len... ☹

lenkavano
8. led 2011

@stelika teda to je hodně dlouhá doba to je šílený ☹ snad vám to bude alespon rychle utíkat.

28jaja28
8. led 2011

@lenkavano -veru čo chvila bude mat rok ani sa mi verit nechce že je to tolko už,,,,
@stelika no vitaj čo ruka??to si mala draheho aj fajn dlho doma,moj je už tyžden preč,,jaaaj už nech je naspäť..

andrejka10
8. led 2011

Babulky moje krásne ozývam sa po dllllllhej dobe. 😉 Chcem vám a vašim rodinkám popriať do nového roku veľa zdravíčka, šťastíčka, lásky, rodinnej pohody, nech ten čas, keď sú drahí na cestách rýchlo ubieha a manželom prajem veľa šťastných kilometrov. 😉 🙂
My sme stále v plnej zostave. Tatino je doma od 10.12. Takže si to vychutnávame. Ale z novej roboty by sa mali ozvať už budúci týždeň. Takže sa nám to kráti.

@stelika, aj môj manžel chodil na také dlhé turnusy. ☹ Nejazdí náhodou tvoj drahý pre košickú firmu?? 😵

@28jaja28 , dôverne poznám také smutné stavy, keď ti manžel chýba. Ako keby si mi čítala z duše. Ťažký chlebík majú tí kamionisti a ešte ťažší údel nesú ich polovičky.

28jaja28
9. led 2011

@andrejka10 to si vystihla presne je to ich chlebiček a aj ich život,keby ich to nebavilo asi by to nerobili a samo aj kvoli rodine,,,a my doma to mame ťažke no čo už vy ste aspon dlhšie spolu my sme boli po 2mesiacoch spolu cez sviatky 10dni a to ešte každy chcel aby sme došli čiže moc sme si jeden druheho neužili

stelika
9. led 2011

@lenkavano no aj hej aj nie kedze mam ruku v sadre tak ani poriadne s malym nemozem nic urobit ☹

stelika
9. led 2011

@28jaja28 no moja ruka je v sadre na silvaca som bola vyberat stehy a 3.2 idem vyberat drot z ruky a este rehabilitacia ma caka a od 1.3 by som mala ist späť do práce ☹

stelika
9. led 2011

@andrejka10 nie nie pre košicku nie maju sidlo v Žiari nad Hronom može ísť aj na 4 týždne dlžku turnusu si vyberá sám a keďže máme toho veľa platiť tak musí ostať cez mesiac no ale už sa to zmení keďže od 1.3 pojdem späť do práce dúfam, že to tak ostane a nič sa nezmení.... 😒

28jaja28
9. led 2011

@stelika zaleži aku maš robotu mala som koleginu ktora si zlomila ruku na 2miestach a tiež mala droty marodila presne polroka aj s rehab.a aj potom ešte chodila na ne dlho,ale my sme mali naročnu pracu tak sa bala ist skor do prace,,ale teda nezavidim ti to

stelika
9. led 2011

@28jaja28 no našťastie ja robotu nemám fyzicky náročnú som v kancelárii takže s tým nie je problém absolútne, len je náročná trošku na čas niekedy 😉

28jaja28
9. led 2011

@stelika tak to ti teraz bude každa praca na čas naročna ked maš dieta už to nebude ako predtym,,a kde daš maleho?niekto ti bude stražiť či jasličky??

stelika
9. led 2011

@28jaja28 trošku postaržia babky, jedna chodí na turnusy do nemecka tri a tri a druha byva s nami 😉 a manžel ked sa vráti domov na dva týždne 😀

28jaja28
9. led 2011

@stelika to maš dobre zorganizovane🙂))a ešte ho kojiš??či ako si toto vyriešila,,lebo ja si neviem predstavit že by som od mojej odišla ona si vyžaduje kojit z flašky mi doteraz nepije,,na čaj ma poharik s tym cucačik na tri dierky.

andrejka10
9. led 2011

@stelika , jéééj a ty už do práce? Tak to ti nezávidím a ani tie drôty v ruke. 😠

stelika
9. led 2011

@28jaja28 no hej ešte hej zatial a dufam že ešte budem chvilu, čajik pijeme z poharika inak nechce a zachvilocku bude papakt aj tak vsetko 🙂

stelika
9. led 2011

@andrejka10 no bohužial z tých peňazí RP sa nedá ešte kým bola materská tak ako tak v pohode ale čisto len RP no je to veľmi malo na naše výdavky ☹

28jaja28
9. led 2011

@stelika fuu no to ešt epotrva kym bude všetko papat🙂)ale ked už prikrmuješ iste to bude aj pre maleho znesitelnejšie,,,aj tak ta obdivujem

stelika
9. led 2011

@28jaja28 no my už prikrmujeme dosť dlho

28jaja28
9. led 2011

@stelika tak je potom dobry papkač asi🙂)ja som moju skoro od 6mesiaca a až teraz sa začina rozjedat,je ako vrabčatko,do všetkeho len dobne,

stelika
9. led 2011

@28jaja28 mi už od 5 mesiaca ale zacinali sme len tak postupne aby si zvykal a sa tak rozjedol že až otvaram oči