Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

marti457
11. led 2011

@matusaci Ahojky 😉 je to boj, co? Když nejsou tatínci doma - mě se taky pořád kluci ptají, kdy táta už přijede ☹ Ale já mám MM vždycky jen tak 3 dny pryč, přijede, vykoupe se, vyspí se a jede, ale taky jak kdy. Někdy ho máme ty tři dny pryč a třeba 2 dny doma 🙂

matusaci
11. led 2011

tak mi to mame podobne v pondeli rano jede do prace pro penize prijede domu vyspi se apod vecer v 9 jede do italie vrati se ve stredu v 5-6hodin vecer a v 9 zase odjizdi a vrati se v patek jak kdy...ale i tak v tydnu nic nezaridi tak si kolikrat rikame jestli by nebylo lepsi kdyby jezdil na dyl a pak byl aspon tyden doma ale ted to resit nebudeme to az malej asi bude vetsi

skatarina
11. led 2011

@matusaci ahoj.je tazke zostat sama doma z malym dietatom,ale chce to system.Ja uz mam velku slecnu a odchody tatika uz prebieha bez slziciek,lebo tatik odchadza zarabat korunky 😉 😉 😉 Dievcata,vidim,ze mate babatka v najkrajsom veku.Aj ja chceeeem 😲 😲 😲 ale vsetko ma asi svoj cas

matusaci
11. led 2011

no ja bych chtela jeste jedno mimco ale ted ne manzel ma cim daal mensi vyplatu a me rodicak stahly tak ted bychom si to nemohly dovolit

skatarina
11. led 2011

u nas je to tiez take vselijake,ale babo by sme chceli obaja.Keby sa dalo aj viacej,ale na zaciatok by stacilo druhe 😉 .dcera je uz samostatna a pojde do skolky.uz ma tak nepotrebuje.snad sa zadari 🙂

lenkavano
11. led 2011

@siskaa to je mi líto co prožíváš,snad se to časem vytříbí a bude dobře.nedovedu si nějak představit že by si manžel psal se ženskýma po netu ,ach ti chlapi.

@matusaci ahoj 🙂
jinak holky máte pravdu plno lidí si myslí jak se mají kamionáci a jejich rodiny dobře že se koupou v penězích ale opak je pravdou.je pravda že nejsou ty peníze zase tak špatné,ale dřív brávali řidiči i víc,pamatuju si když mi bylo kolem 20.tak u nás ve vsi jezdili dva ,a to byli páni,bylo to prostě znát.ale taky za cenu toho že nebyly dva měsíce třeba doma,což už málokdo pochopí.že to je o těch obětech.i ten chlap není z kamene a stýská se mu,to je jasný.jenže dnes je to tak že k řidičům se ted chovají jako k odpadu,nemají žádnou uctu a ještě jsou nejhorší.v práci zažívají aroganci a buzeraci.prostě už to není jako dřív.mě to taky hrozně zlobí jak si každej myslí jak to máme jednoduchý. 😝 😉

lenkavano
11. led 2011

navíc já bych jezdit nemohla,párkrát jsem jela s manželem a tak nějak nechápu co ho na tom tak baví 😀 problématická hygiena,postel nic moc,kuchyn žádná a pořád jen ta kabina.ale ten můj už nic jiného dělat nebude byl to vždycky jeho sen a ten se mu splnil,jak říká :kolečka už se nepustím: 🙂 ale těším se až děti vyrostou ,bude to jiné.....

skatarina
11. led 2011

@lenkavano ja som tiez bola par krat s nim,ked sme namali este dcerku,ale tiez ma to nenadchlo.Len ides,ides,presli sme dlhu cestu a vidis len dialnice,parkoviska,pumpy a tak 😒 😒 😒 .zo zaciatku ho to bavilo,ale teraz by bol najradsej doma koli dcerke.ale hypoteka,pozicky,leasing na krku tak sa neda.Az ked sa splati kamion s tym konci.Uz nevladze.chodi na vychod a ta hygiena je tam zufala.V lete sa osprchuje pri aute ale v zime maju malo kde sprchy.

lenkavano
11. led 2011

@skatarina můj jezdí jenom tady a defakto jen část čech.celkem často je doma takže to není tak hrozné.ale jezdil i cizinu a ted se na ní zase časem chystá,i kvůli financím.mě tenhle měsíc končí mateřská ,a práce není tak nás to asi donutí aby šel jezdit ven.mám problém i v tom že nemáme hlídací babičku a ni nikoho jjiného ,abych mohla jít třeba na směny.máme sice už skoro 18letého kluka ,ale nemůžu po něm chtít hlídání stále to je jasný.je to problematický no.

matusaci
11. led 2011

tak nas tatka tu praci miluje nic jinyho nechce delat rikal az se vse doplati tak na rok pujde makat pak se vrati ke kamionu.manzel odjede v pondeli vecer vrati se ve stredu kolem 16 hodiny a ten den zase ve 21hodin odjede a vrati se v patek viken doma a takto cely mesic a vyplata je i s dietama 23000kc ve smlouve ma 9000hrubeho...+muj rodicak 3800kc s toho vseho se zaplati 7500 najem 6500 auto 4500konsolidace pak jeste cca 5000okolo pujcky a mesicne na jidlo plinky apod moc nezbyde a hlavne kdyz nekojim a deti roztou.to ma majej tak 3 krabice sunaru na tyden a to uz mi davame i normal jidlo ale stejne se musi dojet 200ml sunaru takze des....uz aby vse bylo poplaceny jeste ze auto bude v rijnu zaplaceny.a to jeste jsem nepocitala do toho pausal takze des nechapu ty lidi jak nam rikaji mate dost penez tak si muzete vyzkakovat jenze oni si snad mysli ze mame nesicne 50000kc kez by.ted jeste byl manzel 3 tydny doma tak to bude uzasna vyplata jsem zvedava jak to zvladnem

lenkavano
11. led 2011

@matusaci ale dřív to právě bylo ,že těch 50 ti chlapi měli a zaslouženě.ted jezdí za almužny,ikdyž je to pořád víc jak někde v továrně.ale je to taky nepoměr,protože manžel dělal v Ronalu a měl tak 15-16 tisíc a pak jezdil u nějakých autodopravek třeba německo byl přes týden pryč a bral 22000.o 6000 víc to zase není tolik a byl denně doma potom pořád pryč.vlastně spokojený je nyní v poslední práci.až na tu buzeraci teda.a i ta se tam ted celkem sklidnila.

matusaci
11. led 2011

@lenkavano tak to je vsude mi chtely aby manzel sel na materkou mezi svatky pak to napsal na me abych mela tech 7600 a v praci mu rekly ze na to ma rovnou zapomenout ze mu to razitko nedaj.nebo mel jit na operaci s kolemen a rekli mu jestli pujde tak ho vyhodi hlavne ze tam dela debila uz 5 let a ma i min nez ted jeho koleda ktery tam je jen 4 mesice....a nechapu kdyz nekdo da vypoved a pak se za pul roku vrati a oni ho vemou zpet tak jakou to ma logiku kdyz jsme v ty praci nespokojena tak se tam snad uz nevratim ale davaji sefovi na jevo ze ho potrebujou pritom se potrebujou navzajem....cekam kdy zase bude volat dispecer a o manzelovo volno ho bude zase posilat nekam a nebude to myt placeny jednou jsem se ozvala a byl klid libi se mi u neho v praci ze tak az na ty kravky z kanclu to je jako rodina.....vsichni se mezi sebou zname manzelky deti to je hezky kdyz se sejdeme a pokecame jen ty dovoleny jak ztrhavaji manzelovy hned púo novym roce vzaly 10 dni dovci ☹

skatarina
11. led 2011

mne konci materska vo februari a aj keby ma zobrali na spat do roboty nemam to ako vyriesit s malou.odstahovali sme sa z mesta asi 15km a nestihala by som odniest malu do skolky,byt v robote a prist po nu do skolky.rodicov mam daleko,tak si musim poradit sama ☹ ☹ ☹ .a este medzitym musim manzelovi zhanat spiatocky cez net.Bez toho by sa tak skoro nevratil.Je to tazkeeee.dufam,ze sa podari druhe babo,aby som mala znovu co robit 😉 😉 😉 .Zarobi dobre,ale vydavky su niekedy este vyssie 😒 😒 😒

lenkavano
11. led 2011

@matusaci jj v těch kanclech je to někdy síla,v práci u manžela je to ale celkem v pohodě,spíš tam měli problémy věčně s technikem,ten je šíleně arogantní a naschválník,v prosinci dostal v práci infarkt,tak ted mají kluci chvíli klid.jinak co se týče dispečerů,tak jsou tam celkem fajn až asi na dvě vyjímky.naštěstí manžel je celkem rázný ,takže se sebou nenechá často mávat a oni to vědí.dá se říct že si vycházejí vstříc a vše je na slušné domluvě.ale taky to tak nebylo,zlepšilo se to tam až asi od září.
@skatarina to je prácvě nejhorší,že pak je to s tou prací komplikovaný,dřív si ženský mohli dovolit být klidně doma,dnes už to nejde.ti chlapi jim prostě tolik nevydělají aby si to mohly dovolit.dřív to bylo běžné.

lenkavano
11. led 2011

jinak my se mezi sebpou s ostatníma ani neznáme,znám vlastně jen jednu ženu od kolegy manžela ale nestýkáme se ,jsme v kontaktu jen přes net.

skatarina
11. led 2011

my sme sa dohodli,ze nejako intenzivne si nebudem hladat pracu.podstatne je,ze by mal ist po malu kto do skolky.Este 3,5roka vydrzime a manzel sa zamestna tu doma a budem sa moct zamestnat aj ja.Inac ta nasa materska nam minuly mesiac stacila akurat na manzelov mobil.Z ruska je to priserne draheeee.Piseme si len sms jednu denne 😒 😒 😒 .Mne sa na kamionistoch paci ako si dokazu pomoct ked ma niekto problemy. 🙂 🙂 🙂

hanulik
11. led 2011

Holky moje zlatý, tak jsem Vás dočetla a opět jsem se perfektně našla. 😀 I naši přátelé si myslí, kolik manža nevydělává. A jak jsem v balíku. Je to asi tak, že skoro před rokem jsem se museli přestěhovat zpátky k mojí mamce, Protože jsme jednodušše neměli na nájem . Z peněz mám hroznou hrůzu, manža si chce brát hypo a v březnu začít stavět, ale my jdeme od výplaty k výplatě, tak je to docela složitý. Navíc mi pomalu taky končí rodičák, druhý dítě se nějak nedaří, vůbec nevím, co budu dělat. Sice mám plus v tom, že by mi mamka malého vyzvedávala, ale stejně nemůžu ráno chodit na šestou. ☹

@matusaci Neděs mě, taky jsme to tak případně s rodičákem a mateřskou chtěli udělat. 😖

matusaci
11. led 2011

pokud se vam maly nenarodil v breznu tak na to mate do konce unora c as my to musely stihniut do konce roku a take zalezi na ochote tech kancelarskyych krys omlouvam se za vyraz

hanulik
11. led 2011

@matusaci Pokud to patřilo mně, tak to plánujeme až u dalšího potomka. 😉

skatarina
11. led 2011

dnes mi moja dcerka zobrala hlavu do dlani a povedala mi : "Mamka ja ti nikde neodidem" 😀 😀 😀 asi je jej tiez smutno za tatikom.Nie su podarene tie deti?
Mne sa zda,ze cim viac manzel zarobi o to mame aj vacsie vydavky ☹ ☹ ☹

hanulik
11. led 2011

@skatarina Památná věta, no počkej tak za 20 let. 😀 I když máš pravdu, je to děsně krásný. Je úžasný, jak děti umí přesně vycítit, jak se maminka nebo tatínek zrovna cití.
U nás je to vždycky tak, že když tatínek odjede, Staník je první den naprosto nepoužitelný. Uvztekaný, uječený, nic ho nebaví, se vším tříská. Asi se s tím vyrovnává po svém, ale pro mě je to teda dost náročný. Proto jsem si ráda, když taťka přijede až v pátek nebo sobotu. Pokud se otočí vyspat domů v týdnu, je to opět to samé. ☹

lenkavano
11. led 2011

@skatarina tak je to i bohužel u nás.když si spočítám výplatu zpětně tak si říkám jak jsme na tom dobře pěkná výplata panečku ale kde ty peníze jsou.vyjde to nastejno.

lenkavano
11. led 2011

ale je to o něco lepší to bych zase kecala jako.

matusaci
11. led 2011

@hanulik jo tak doufam ze to pak pujde ja jsme si rekla pak pujdu do prace a pozdeji bude druhy

skatarina
11. led 2011

@hanulik obavam sa,ze ani tych 20 rokov nebudem musiet cakat 😀 😀 😀 😀 Deti strasne rychlo dospievaju.
Som prekvapena ako vie 3 rocne dieta reagovat na niektore vazne situacie. U vas sa nejako menila materska - rodicak? lebo ta nasa isla hore o 30€.Isla zo 160 na 190€,co je aj tak strasne malo. 😒 😒 😒

matusaci
11. led 2011

maminky byla jsem upozornena ze jsem vam nenapsala ze uz jsem tady jednou byla.bohuzel ten profil uz nepouzivam a nemuzu se na nej dostat.....jeste jednou se vam omlouvam za zmatek v hlave ale kazda nemuzeme myslet na vse jen Berenika39 asi stale mysli na vse....Doufam ze ted uz mi date pokoj Berenika39?!

berenika39
11. led 2011

@matusaci klid, nic ti nedělám, jen jsem se divila, že máš dva nicky, dva stejné fotoblogy, jendou jsi sem už vstoupila a ted zase znovu....jen jsem se zeptala, štve mě, když si někdo an koníkovi vymýšlí další nicky,maminky se svěřují a pak se přijde na to, že je to smyšlená identita atd. je to tu na důvěře založený🙂.
a omluva za vstup do vaší diskuse. doufám, že to není potřeba pitvat.

matusaci
11. led 2011

@berenika39 vis ale na vlastni zadost jsem tamten profil nechala zrusit ja za to nemuzu ze je aktivni....a laskave me nech na pokoji a starej se sama o sebe ja se o tebe take nestaram.me stve veci a radeji mlcim

berenika39
11. led 2011

@matusaci to je chyba, mlčet, když tě něco štve, tím se to totiž nevyřeší. nekažmě to tu mamčám a pokud je třeba, tak ip, jsme tu mimo téma, to je proti pravidlům🙂))).

matusaci
11. led 2011

No tak náš tatinek uz dela pauzu a zitra nam nachvilku prijede domu uz aby to bylo 😅