• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manžel "kamioňák"

1. června 2016 
jeej muž na ceste domov huraaa,ale kedy príde to nemam šajnu,ešte nieje ani na SVK,ale tešíme sa obaja :slight_smile:
22. črc 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka200 malinko závidím.... :slight_smile: :wink: já si počkám ještě 13 dní
22. črc 2011 ve 20:10  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka1987 fiiiha,to je prihoda ako sa patri :grinning: aj ja mam podobneho vymyselnika doma :wink: aj on jazdi na kartu-u nich vo firme sa len tak jezdi a uz ju ma taku pokazenu,ze keby ho zastavia policajit naparia mu riadnu pokutu. :confounded: no len na nestastie sa to stane vzdy v novembry!!!!!ked je cas nakupovat darceky na vianoce :cry: dufam,ze tento rok nas o obide.a kde pracuje tvoj manzel?moj v trnave....a vzdy ked pride z cesty ma mi co porozpravat,kooopu zazitkov.len cakame kedy budem moct ist s nim aj ja na jednu cetu.teraz sa to neda este :unamused:
22. črc 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuska09 moj robi u nas v meste v PB... tiez ma vela zazikov.. same take usmevne :grinning: no chvilku si pockas a bude smoct neboj.. uebhne to ako voda.. na tych cestach ozauj clovek toho zazije...
ja ked som s nim chodila tak som mala traumu ist niekam na vecko.. ved tie vecka niekde su take nic moc.... :sweat_smile: no a raz som sla a nalepky damy pani bola odtrhnuta... a tak som vosla do prveho ake som videla lebo som uz nevladala to drzat v sebe... a ked som z vecka vychadzala (boli tam same kabinky,nevsimla som si pisoare na druhe strane) tak tam vchadzala skuponka chlapov :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no môj mm večer odchádza a včera ráno prišiel to prešlo ako voda a zase 2 týždne sami doma :frowning2:
24. črc 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka200 aj nam sa toto stava coraz castejsie...vela prac,malo doma :frowning2:
24. črc 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, pridávam sa aj ja medzi vás - manžel tiež jazdí a v septembri čakáme bábenko. Teraz je v Anglicku a strašne sa bez neho doma nudím :(
24. črc 2011 ve 13:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte aj moj manzel chodi na 10-14dnove turnusy, tak som tiez sama s malym....je to tazke ale co nam ostava...musime vydrzat..
24. črc 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kika423 Ahoj no aj mi 9oktobra a už je mesiac preč a chce robiť do oktobra :(
24. črc 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky těm vašim chlapům z toho občas hrabe??? Už aby mi přijel domů nebo se z něj zblázním.... :grinning: ještě musíme přežít 11 dní a pak už bude domaale jak těch 11 dní přežít to už fakt nevím :unamused: a ještě mu hrabe a nesmyslně žárlí :frowning2: :fearful:
25. črc 2011 v 09:43  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka13 To poznám - keď jazdí sám rozmýšľa nad hlúposťami :slight_smile: To sú chlapi, čo s nimi :slight_smile:
25. črc 2011 ve 12:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka13 ešte,že môj nieje žiarlivý,ale jemu niekedy hrabe inač hádame sa kvôli blbostiam :unamused: a tento víkend bol až jednu noc doma a zase o 2 týždne príde :angry:
25. črc 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka13 no moj neziarli.. aj ked si robim z neho srandu.. ze ked bude na hranici s sk ( byvame tak 40 km od hranice s CZ) tak nech mi zavola .. ze aby som stihla vyhnat frajera :grinning: (vzdy to poviem, ale mm vie ze chcem vediet kedy pride, lebo mu vzdy cerstvo navarim,, napecem, alebo pridem prenho na firmu a tak)
ale sibe mu v inom.. ked je doma a mal narocny tyzden a na gauci vyvaleny kecame... tak ma ani nevnima, len tak zaspi akoby s otvorenymi ocami a z nicoho nic z neho vyjde nejaka veta ze : " este mam dva km do vykladky" a podobne... :sweat_smile: alebo je nervozny ked nie je doma dlho... ale nic vazne
25. črc 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak dnes mm siel zas prec.. ale bol doma piatok sobota nedela.. siel len do nemecka, a dojde v stredu vecer.... tak som zvedava kolko bude doma... chcel by este jeden otoc do nemecka az ma zarobene... uvidime.. lebo su celozavodne dovolenky a vtedy maju menej prace
25. črc 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kika423 ahoj podajme si ruky... tiez v septembri calame mrnuska.... mm byva prec.. ale je doma zas kazdy tyzden... takze aspon tak.... a tiez uz umieram od nudy velaraz.... a na ako dlho chodi prec?
25. črc 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka1987 Myslím že som ťa videla aj v téme September 2011 :slight_smile: Ja sa tiež riadne nudím, aj keď bývam u našich, ale aj tak - všetci sú v práci cez deň. No chodí ako kedy, ale keď ide do Anglicka tak na týždeň - 8 dní. No teraz mi to až tak nevadí, ale keď už bude malá na svete tak neviem veru. A inak tiež mám také skúsenosti ako ty - spí pri mne v izbe a zrazu zdvihne hlavu že - zlatinko musíme to vyložiť do šiestej lebo to zavrú :slight_smile: A kedy máš presne termín? Ja 23.9. a rodiť budem v TT.
25. črc 2011 v 19:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kika423 ja 14 sept. a rodit idem k nam do PB. :wink: no my byvame sami.. ale v dedine mam baku aj otca.. ale aj tak to nie je ono... moj ide ako kedy.. le maximum ma 8 dni.. a potom tak dva tri doma... ked jazdi nemecko tak ako teraz zacal posledne tri jazdy.. tak mi to rychlo prejde.. lebo jeden den odide, na druhy si doma upracem navarim a na treti den v noci dojde na den a zas ide na 3 dnovku...
ja si mylsim ze ked sa nam drobatka narodia sa nebudeme mat tak cas nudit sa....
mm si nahlasoval aj na seprember volno 2 tyzdne tak uvidime.. by sme si cheli tata uzit riadne.. a aj on by bol rad doma... aj ked teda nenahlasil si presne termin... lebo sak porod sa moze stat aj inokedy...
25. črc 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, taky se hádáme i kvůli krávovinám, ale já jsem teď i dost přecitlivělá a náladová, takže si se mnou asi užívá...a to jsme teprv na začátku...aůe žárlit by fakt nemusel :grinning:
25. črc 2011 v 19:22  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka13 no to nie.. ziarlivost je fajn.. ak je taka normalna... ja som mala zas depky ze mojmu je vsetko jedno a neziarli... a pri par prilezitostiach som zistila ze ziarli ale tak zdravo.... u nas som ziarlivejsia ja... aj ked uz ma to akosi preslo :grinning:
a kedy ides k tomu lekarovi?
25. črc 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka1987 zítra v deset a už od včerejška nemůžu spát jak se nemůžu dočkat :slight_smile:
25. črc 2011 v 19:37  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka13 tak drzim palce.. :wink: nech uvidis pekne tu malu machulku na monitore :wink: zajtra napis ked prides
25. črc 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka1987 napíšu hned jak dorazím do práce, jsem jak na trní.... :wink: hezký večer a dobrou noc
25. črc 2011 ve 20:38  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky,

kdysi jsem tu psala, tak bych se rada zas pridala .... :slight_smile:

byla jsem ted dva tydny u nasich a tak je zas trosku tezke tu byt zas sama .... sem dneska zas nestihala jak jsem si zvykla ze mamka u koupani pomaha :slight_smile:
25. črc 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka1987 no tie tolalety niektore fart nestoja za nic aj u nas aj vonku.ja som chodila s manzelikom do francuz.ked tam este nasil psikov,ale to nie na kamione,len na 1,5 tonke.a to bolo tak na 4 dni. :wink: aj to bolo super.vzdy sme sa niekde jeden den zdrzali-francuzko je nadherne :sunglasses: .na kamione som este nebola,tak cakam kedy nastane ta chvilka a budem moct ist. :slight_smile:
25. črc 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@schnucki ahoj...aj ja chodim casto teraz cez prazdniny k mojim rodicom.je to tu uuuuplne ine.a vzdy ked sa vratim domov skor ako moj manzelik je mi smutno strasne.byvame v bytovke tak to je rozdiel,ako rodinny dom,ked byvaju rodicia... :unamused: ale uz v stredu pride nas ocinko domov,tak sa mooooc tesime :grinning:
25. črc 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuska09 no ja som chodila na vecka vzdy vyzbrojena... parfumovany vlhceny obrusok cez nos a slo sa.. lebo ozaj niekde sa to nedalo... ale ked musis tak musis.... a tiez mm som nakupila antibakterialne mydla tekute..
nie som ziadna citlivka ale odkedy som bola prvy krat tehu som na pachy ostala citliva a ostalo mi to dodnes ...
no to ano Fr je pekne.... :slight_smile: my sme tam chodili tan na 6-7 dni.... za menej by sme to nestihli koli pauzam to som s mm sla az kamsi k bordeaux
25. črc 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka1987 tak 6+1 :grinning: :sweat_smile: a všechno je v naprostém pořádku... jupííííííííííííííí
26. črc 2011 v 11:36  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulka13 takze uz mozem oficialne pogratulovat.. nech sa vam dari a pekne rastiete :wink:
26. črc 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuska09 ja se snazim alespon jednou za mesic za nasima jezdit, jelikoz ziju v zahranici takaby si malou alespon trosku uzili :slight_smile:

@petulka13 tak ja si taky dovoluji pogratulovat :slight_smile: at krasne rostete a je vsechno v poradku :slight_smile:

26. črc 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju holky, jsem hrozně moc šťastná... jen ten tatínek mi doma chybí
26. črc 2011 ve 13:09  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek