Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

lucka1987
14. říj 2011

@zanda78 ahoj.. no ani nevrav o tych detoch.. ja mam zatial malicke babo.. ale uz teraz mi je do placu ked si pomyslim ze byva bez tata.. tiez nam je uz smutno.. ale nastastie mm nejazdi na tak dlho.... 3 tyzdne to je veru dost a deti mas v tom najhorsom veku kedy tata potrebuju 😖

blacklyn
14. říj 2011

Ahojte holky,jen tak sem narazila na vase forum a rada bych se k vam pridala,muj manzel neni kamionista ale jerabnik/zeriavnik,jezdi na stavby a tak doma byva tyden v mesici,co je dost o hubu,a nekdy mam toho vse plne zuby,zijeme v Brne a pochadzam z Bratislavy,proto tu nemam moc pratel a ani rodinu co by pomohla,ted mam doma prvacku holcicku a 1,5r chlapecka a na novej rok cekame treti miminko 🙂 takze obcas potrebuji vyplakat a porozpravat se s holkami co maji porad muza na cestach a jsou same 😒
ted dojel v nedeli a mnel zustat do nedele jenomze ho vcera odvolali a on musel nutne odejit,co mne dost nastvalo,takze nebyl doma ani tyden,mne zacinaji bolesti a potrebovala sem pomoct s detmi,mala donesla neco ze skoly,tak celej den a noc blila,malej je zasoplenej a k tomu ma po urazu zlomenou klicni kost ,tak nosi ortezu,proste litat kolem dvou nemocnych deti a nespat a jeste domacnost a tehu stavy je obcas narocny ☹

lucka1987
14. říj 2011

@blacklyn ahoj, tak to mas ozaj narocne 😖 a s 2 malymi detmi a tretim na ceste.. klobuk dolu.. a nemas pri sebe ziadnu rodinu? ja som tu tiez sama... mam otca v dedine aj babku.. ale oni maju svoje starosti...

blacklyn
14. říj 2011

@lucka1987 no ono se to dalo ale v tomhle stadiu tehotenstvi je uz to narocny a je pravda ze bydlime v dome jeho mamky,v bytovej jednotke,ale doteraz som sa prosila len aby mi uvolnili miesto na kocik pre maleho,doteraz som ho nosila do prveho poschodia a nikoho to nesralo,je tu sice plny barak ludi,manzelovej rodiny,ale vztah ziadny,nedosli ani ked maly mal prve narodeniny,takze to je tak,ze som na vsetko uplne sama.

lucka1987
14. říj 2011

@blacklyn no tak to nie je nic moc veru... ja by som tiez obcas uvitala pomoc... ono by mi stacilo ak by som tu mala niekoho na vyrozpravanie sa... aj ked sem tam pride suseda na kavu... nie je to ono... ten muz je doma nenahraditelny... az mi je do placu ked ich vidim spolu s drobcom a mm o par hodin odchadza....
tak ta lahostajna rodina ma mrzi 😖 nikedy pomozu viac cudzi ako vlastna rodina

blacklyn
14. říj 2011

@lucka1987 no ono je to asi o ludoch,pretoze mohol si to nejako vybavit podla mna,stale taha,stale je prec,cele leto nebol doma, a teraz ked ho potrebujem zase odide,jeho rodina pomoc ziadna,takze moja mama z bratislavy sem teraz idem vlakom na vikend,aby mi pomohla,to mi prijde uplne ujete 😒 ale som rada ze aspon nebudem sama

lucka1987
14. říj 2011

zienky mozem vas poprosit zahlasovat na FB ? nas drobcek tam ma foto http://www.facebook.com/photo.php?fbid=26355241... staci na foto dat "paci sa mi " dakujem 😉

lucka1987
14. říj 2011

@blacklyn aspon mas trochu pomoci... no mojmu nedal sef ani ked sa nam syncek narodil. ani ked som sla z porodnice.. videl ho posledny z rodiny, do porodnice pre mna dosiel otec. a prve dni som bola doma tiez sama 😠

blacklyn
14. říj 2011

@lucka1987 tak ale toto bolo od jeho sefa hrozne blbe,ani v takejto situacii nedat volno,ked potrebuje byt pri narodeni synceka,to mu sa hovori chrapunstvo ☹

lucka1987
15. říj 2011

@blacklyn tak to ano... ale on nie je charakter.. ked mm potrebopval zarobit, tak ho nechal cely august doma a zarabali z firmy len vyvolení. a teraz ho nahana ze aby si zarobil.... no co ti nato poviem, bezcharakterny chlap to je

blacklyn
15. říj 2011

@lucka1987 hmm tak to teda je :-/

lucka1987
15. říj 2011

@blacklyn heh mm je uz doma supeer, neskutocny pocit... ale v pondelok ide zas a teraz dospava.. uvidime ci mu ten pondelok vyjde, ale bola by som rada keby odide az v utorok 😅 ty ho mas teraz doma?

blacklyn
15. říj 2011

tak si to poriadne uzite a dufam,ze pojde az v utorok nech ma na vas viac casu 🙂 urcite ste mu moc chybali.
No manzel prisiel domov minulu nedelu 9.10 vecer po 21h,k narodkam mi sucho povedal vsetko najlepsie a to bolo vsetko 😖 no a mal byt doma do zajtra vecera ale odisiel uz vo stvrtok 13.10 vecer,takze sme si ho vobec neuzili,volal sef z firmy pre ktoru pracuje ze ho potrebuje,lenze mne uz to stve,cele leto som ho nevidela a evidentne mu to asi tak vyhovuje,on neni zamestnanec ale zivnostnik a moze si povedat ze potrebuje ist domov alebo tak,ale on sa zbalil a odisiel ked mala zvracala a maly je nachladeny a ma tu ortezu,proste mi to prijde ze on nechce byt ani doma 😖 a pride az 7.11 na tyzden teda pokial mu zas sef nezavola,potom sa uvidime az na vianoce 😒 obcas mam pocit ze som slobodna mamicka a nie vydata,no co uz,este ze mame deti ktore nam tu samotu vynahradia,ale mi je ich aj luto,lebo otca poriadne nevidia 🙄 prajem ti krasny vikend s manzelom 🙂 uzite si ho a aby bol co najdlhsie doma

merikac
15. říj 2011

@blacklyn fuuu ako tak citam, tak nemas to lahke,,ale pises o tom s neuveritelnym nadhladom,,ja by som bola uz s nervami v koncoch,,,,,,,,viem, zvladla by som to,,mna by skor ubijalo to ze som na to sama a ten pocit, ze mm je radsej v praci ako doma,,,,,,,,,,,a to som mala aj ja obcas taky pocit a mm to vytkla a ani z daleka sa tak zriedka nevidme ako vy- cize klobuk dole a prajem vela enerbie aby si to s detmi zvladala 😵

blacklyn
17. říj 2011

@merikac ahojky,sa ospravedlnujem ze pisem az teraz,ale ked uz bolo dcerke dobre,boli sme v sobotu na nakup,moja mamina nakoniec aj tak dosla za nami do Brna i ked som jej vravela ze uz je to ok a chodit nemusi(to som este nevedela jak dobre ze prisla),z nakupu na malinku prechadzku cez park domov,no ale kvoli zime sme sa ponahlali a dcerka bola nejaka bleda,nic nevecerala,tak som ju len osprachovala a dala spat,asi to na nu bolo este vela,no ked deti zaspali,doslo mi hrozne zle,hnacky,zvracala som kyselinu a zacali mi krce a vztahy v brusku a tvrde jak kamen,ked mi konecne bolo lepsie a zaspala som,tak som sa zobudila ze sa syn davi,takze od 2h rana do 6h som lietala v krcoch okolo maleho ktory stale zvracal a mal bolesti,este ze dosla mama,a moc mi pomohla,ale ked bolo drobcovi najhorsie tak chcel len mna a bolo to dost narocne,spali sme asi hodinu ked ma zobudila dcera a mne zacali sialene bolesti,nebolo mi to dvakrat jedno,bala som sa ako cert,len som sa bala a prosila nech to prejde a nezacne porod,ved malinka ma este cas,takze priserny vikend,nastastie sme to zvladli a vdaka mamine,deti su ok,len ja som este slaba a unavena a mam slabe bolesti,a co ma stve najviac???moj manzel odisiel a doteraz ma vypnuty mobil takze uplne ze nezajem... 😒 my mamicky musime zvladnut toho vela,ved co by potom bolo s nasimi milacikmi ktore nas potrebuju???dakujem moc za energiu,ono sa to da zvladnut ale niekedy je toho aj na mna vela,zvlast teraz ked uz som v pokrocilom stadiu tehotenstva,dovtedy sa to dalo,ale citim sama ze je to coraz narocnejsie,zisla by sa pomoc,ale moja mama tiez nemoze stale jazdit z bratislavy do brna a ma aj svoj vek,pracu a zdravotne problemy,i ked teraz som moc rada ze prisla

miroslava111
5. lis 2011

Ahojte mamičky, som v šiestom mesiaci tehotenstva a môj priateľ nastúpil do nového zamestnania..na kamion.., odišiel pred dvoma dnami a je mi strašne smutno hlavne preto lebo príde až vo februári ...pár dní pred termínom pôrodu..neviem ako to tu idem bez neho zvládnuť....
chceme kupovať domček a toto je jediná možnosť ako čo najrýchlejšie zarobiť peniažky.......žienky ktoré majú tiež partnerov, manželov kamionistov ako to zvládate?

mirka200
6. lis 2011

@miroslava111 ahoj no nieje to lahké,môj bol najdlhšie 8tt vonku bola to večnosť. 🙂

sandrika717
6. lis 2011

@miroslava111 ahoj babulka, tak moj priatel jazdi tiez na kamione, je to tazke si zvyknut ale da sa to fakt....ja som v deviatom mesiaci a najviac sa bojim ze by nebol doma ked to na mna pride, to by ma fakt mrzelo....no ale citam ze tebe odisiel na hodne dlhu dobu...fnuk fnuk....to mne chodi tak na tyzden maximalne....takze drzim palceky aby ti to rychlo ubiehalo a neboj vydrzis a zvyknes si, drahy sa vrati a kupite krasny domcek isto

janulienka77
7. lis 2011

@miroslava111 ahoj,moj priatel je tiez kamionista. dlho som si na to nemohla zvyknut,ale zvykla som si. priatel chodi na 10 dnove az 14 dnove turnusy. niekedy je len 2 dni doma a ide zase von. predtym chodieval aj na 6 tyzdnov von, vtedy to bolo hrozne ☹ . odrazu mas straasne vela casu,musis ho nejako zaplnit 🙂 . my sa snazime aj o babo,ale zatial sa nam nedari. drzim palceky nech ti to rychlejsie ubieha.ked ti bude kedykolvek smutno kludne napis budem rada.

zuzananina
7. lis 2011

@miroslava111 ahoj moja ja tiez mam priatela kamionistu a som si na to tazko zvykala ked odisiel nastastie chodi len na tyzdnovky mimo SK v nedelu vecer alebo v pondelok rano odide a v piatok pride väčšinou ale sa stava ze tiež nepride na vikend a je mimo SK aj dva aj tri tyzdne mimo domova.... ako zvyknut sa na to neda ale musime sa stym naučiť žiť

miroslava111
7. lis 2011

@zuzananina
@sandrika717
@mirka200
@janulienka77 Jáj žienky moje ďakujem za odpísanie,...dúfam že aspoň stihne pôrod a pomôže mi v prvých dnoch a dúfam že sa mu nič nestane lebo ...nato nebudem ani myslieť...hádam mi nebude tak smutno keď bude moja maličká pri mne ležkať 😀

zuzananina
8. lis 2011

@miroslava111 moja na to aby sa mu nieco nestalo tak to ani nemysli viem ake to je ale tak poznam to podla seba,ked sa neozve dlhsie alobo ked prezvonim mu a ma vypnute mobily aj firemny a aj sukromny tak mam sama nervy a už mi ide po rozume vselico mozne.....ale tak musime to nejak zvladnuť sice ten moj by chcel s kamionmy už skoncit aspon s medzinarodnou dopravov na jar ale uvidime ci sa to podarí....ale do Jari ešte daleko

miroslava111
8. lis 2011

@zuzananina viem že si nesmiem namýšlať a stresovať sa, ale stačí že kukáš tel. noviny a tam samé havarované kamióny no na nervy...mi sme sa dohodli že bude jazdit tak 2 roky a potom že prejde k známemu na vnútroštátnu dopravu ..no uvidíme...je vonka len pár dní ale mne sa to už teraz zdá ako celá večnosť 😢

zuzananina
9. lis 2011

@miroslava111 tak ja som presne taka ista ale musime sa ukludnit a nestresovat moc teraz..... viem je to hrozne aj te cesty a samé havarie a tak ale poviem ti po troche si na to zvykneš a budeš menej stresovat

miroslava111
9. lis 2011

@zuzananina dúfam že máš pravdu...

zuzananina
9. lis 2011

@miroslava111 aj ja som si zo zaciatku nemohla zvyknuť kolko razy som si poplakala ale prešlo to . aj dnes mi oznamil,že nepride na vikend ze zajtra pride na SK vyloži naklad a v piatok rano zavcasu musi isť do Talianska a to pride domov asi až v stredu....

kaliska
11. lis 2011

Ahoj holky,tak se opět přidávám 😀 můj zase jezdí kamcem,takže je ze mě opět smutně- veselá žena kamioňáka 😉 😀

zuzananina
11. lis 2011

@kaliska ahoj tak viem ako to je veru aj ten moj tak isto a stale vonku a ked je doma tak to tak rychlo ubehne ze až

mbetkova
17. lis 2011

Ahojte tak sa pridavam do vasej debaty aj moj priatel je kamionista a jazdi vacsinou od nedele vecera do piatku az soboty rana takze sme spolu malo. Zaujimalo by ma kolko vasi muzickovia priblizne zarobia pretoze u nas je to biednych par eur a myslim ze v inych firmach to maju lepsie 🙂 Dakujem

nikolka4
18. lis 2011

@miroslava111 ahoj to poznám veľmi dobre,moj bol do porodu 3mesiace vkuse je to stršne a to som ho chcela mať pri porode ale maly sa vypital skor takže prisiel domou na druhy den lietadlom 🙂 ale potom bol doma s nami mesiac a teraz opať ťaha do vianoc vrrrrrrrr je to dlllllho ale chceme aj žiť a nie len prežívať.