Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

bocinka
3. říj 2012

@mirka200 manžela teď propustila ženská, protože "dělal málo pro firmu" 😠 😠 ostatní jezdí na magnet třeba 1300 km a on nechtěl, že papíry jsou jen jeho a nechce o ně přijít... teď má novou práci a šéf mu hned kartu stáhnul 😉 😉

kitinka76
4. říj 2012

@bocinka to je hnus, co se v těch firmách děje 😠 manžel takhle na dvě karty dojel na jeden zátah z Amsterdamu až domů na Jižní Moravu, spal už při chůzi do schodů!! Donutila jsem ho tu druhou kartu vrátit, sice byl dřív doma, ale pořád jsem měla hrůzu, že usne za volantem a zabije se někde ☹

jenkka
4. říj 2012

to je to, lebo malo majitelov jazdili a keby to oni mali robit tak asi tazko 😠 moj pouziva magnet, ked mu presiel cas a musi ist vylozit, cize potiahne z parkoviska a vylozi...to je vsetko 😉

kitinka76
4. říj 2012

@jenkka manžel občas dojede takhle na magnet domů, když to má třeba domů hodinu jízdy 🙂

jenkka
4. říj 2012

@kitinka76 tak to beriem, ved to by bolo blbost aby stal, ked to tak ma blizko domov nie? 😉 ale inak to neschvalujem vobec 😠

bocinka
4. říj 2012

@kitinka76 no tak to je hnus 😠 😠 někteří zaměstnavatelé jsou fakt hovada, se to jinak nedá říct.... tady u té nové se naštěstí na žolíky nehraje.... 😉

mirka200
6. říj 2012

@bocinka v niektorých firmách si myslia,že oni sú roboti 😒

mirka200
6. říj 2012

no takže mm vyrazil do novej práce a išiel do anglicka a späť,tak dúfam,že tam to bude už lepšie a bude tam pracovať čo najdlhšie a ževraj tam magnet vôbec nepoužívajú to som rada 🙂

jenkka
6. říj 2012

@mirka200 a na ako dlho? a ako je plateny za km?

mirka200
7. říj 2012

@jenkka myslíš na ako dlho ho zamestnal?no praveže neviem ako je platený a ani aké turnusy majú nič nestihol mi to povedať,v jeden den išiel na pohovor a na druhý mu hned volal,že dnes nastupuje,tak rýchlo sa baliť,nakúpiť a išla som ho odviesť počkala som na zmluvu a musel ísť 😒

jenkka
7. říj 2012

@mirka200 tak nech sa mu dari a nech je spokojny a vela stastnych km bez nehody 😉

mirka200
7. říj 2012

@jenkka vdaka no dúfam,že už sa mu tam bude dariť,už sú väčšinou firmy dalej od bydliska táto je nejakých 45 km 🙂

mirka200
7. říj 2012

tak baby kde sa náchádzajú vaši chlapi,môj mi volal poobede ked bol akurát na lodi smerom do anglicka vrrr aby som mu závidela 😠 ale možno raz pôjdem s ním lodou uvidíme 😒

jenkka
8. říj 2012

@mirka200 moj sa akurat nachadza doma na dvore a uklada drevo 😀 aj moj chodil do anglicka lodou a jedine co si chvalil tak bola strava na lodi 😅

mirka200
8. říj 2012

@jenkka takže ho máš doma ako ti dobre 😅

jenkka
8. říj 2012

@mirka200 dobre ako dobre 😒 pracant on je, vsetko robi, ale nerozpravame sa...niesme pohadany, ale akoze nemame sa o com 😔 chodime okolo seba ako dvaja cudzi ludia...

mirka200
8. říj 2012

@jenkka uff to nieje dobre my sa nerozprávame,len ked sme pohádaní,ale to je dobre ked porobí môj je taký lenoš že až niekedy 😠

bocinka
8. říj 2012

@jenkka @mirka200 můj jezdil na lodi do Švédska, super prý byla sprcha a jídlo 😀 😀 ale taky zvracel, když byla bouřka.... 😒

@jenkka nemáte si co říct? nebo prostě nejste na sebe zvyklí????

můj je taky doma, dělá v nové firmě zatím střídače a čeká na auto 😒

mirka200
8. říj 2012

@bocinka aj môj sa tam rád sprchuje a jedlo neviem to sa ho musím opýtať 😉

lucia1205
8. říj 2012

ahoj baby... náš tato tiež začal robiť na kamione, už je preč 2 týždne a pre mňa je to riadny nezvik byť hlavne večer sama doma. Mohli by ste mi povedať ako to zvládaju vaši chlapi keď sú tak dlho preč? Mne podstate nejde o mňa, lebo my sme predsa dve, nám to ujde... Len stále rozmýšlam ako je jemu, ako to zvláda on... Aj keď mi hovorí, že je dobre, ale nejako sa s tým neviem uspokojiť ☹

jenkka
8. říj 2012

@bocinka on si vacsinou hovori o tom svojom a stale dookola..teraz ma temu c.1 vymenu strechy a uz zbadal, ze mna to nezaujima, riesit pol roka dopredu tak s tym nezacina 😎 on uz ma svoj svet a ja svoj...jeho ani nenapadne, ze ked maly place tak ho treba zobrat na ruky...on je z neho nervozny...vcera maly reval po kupany ako zmyslu zbaveny a ja som este kupala malu a po 10min hovorim mm, ze zober ho na ruky, tak ho zobral ako maca a odniesol do postielky 🙄

bocinka
8. říj 2012

@mirka200 zeptej, prý švédské stoly měli, že to bylo super....

@lucia1205 myslím, že mm to vyhovuje, poslouchá písničky, čte a vůbec miluje řízení, auto a vůbec to okolo a o tom to je.... 14 dní je třeba taky pryč, domů se těší, ale pak se zase těší na jízdu...

@jenkka je z něj nervózní, protože má v kamáči klid, ale promluvit by jste si podle mě měli 😉 😉 ať už o dětech, nebo o sobě vzájemně....

jenkka
8. říj 2012

@lucia1205 ahoj, jasne, ze to zvlada...tam ma inu robotu 😉 moj niekedy nestiha ani vecer poslat smsku, lebo bud musi okolo auta,treba sa mu aj vyspat cez den, lebo on jazdi hlavne v noci a moj mm je taky typ, ze on sa dohovori s hocikym a jazyk neovlada dokopy ziadny 😀 cize o neho sa neboj v tom, ze by nemal co robit ked nesoferuje 😀

@bocinka aj moj je od narodenia kamionista 😀 aj jeho otec je a aj jeho brat tiez jazdi na kamione 😉 on ma kamion v takom stave, ze vela chlapov mu zavidi 😎 on tam nikoho nedovoli ist ani obuty, koberceky po zemi...no chlap sa stara 😀
a vies aku rec som mala na neho pripravenu, ale ked mu mam nieco povedat, tak zrazu hrca v krku a nejde to von 😔

mirka200
8. říj 2012

@lucia1205 tak môj čo viem šoféruje,robí si papiere,potom poriadky v aute varenie nie to nerád robí a ked už nevie čo,tak spí niekedy dokáže prespať a celý den 😠 ,alebo pozerá filmy.

mirka200
8. říj 2012

@jenkka presne aj môj koberčeky,poriadok tam musí mať v žiadnom prípade tam nikto nemôže ísť v topánkach 😲

jenkka
8. říj 2012

@mirka200 presne to iste ako moj!!! on uz videl vsetky filmy co sa da 😀

bocinka
8. říj 2012

@jenkka ale no táááák, je to přece Tvůj muž.... 🙂 🙂 musíš být schopná mu říct vše.... seber odvahu, nechceš se přece hádat, jen si promluvit 😉 😉

@mirka200 Mirkovi taky ne.... vynadal mi, že jsem si nevyzula lodičky, když jsem šla do práce, tak jsem ho zdrbla hned, že mi včera taky prošel kuchyní v botech 😝 😝 😠

lucka1987
9. říj 2012

@mirka200
@bocinka
@jenkka s tymi topankami sme na tom rovnako. ked som s nim chodila na jazdy, tiez vyzuta bezpodmienecne, ale je to aj pohodlnejsie, predsa, je to jeho druhy domov. moj ma so sebou dvd prehravac a tak kuka telku , ci filmy. som rada, ked idu vo dvojke , lebo vtedy mu to skor ubehne a menej sa onho bojim ako ked ide sam.. obcas si vezme knihu nejaku a cita, ale inak ta telka to isti 😀

jenkka
9. říj 2012

@lucka1987 tak moj si najprv kupil prenosny DVDprehravac a pozeral tak, po 6mesiacov sa mu to znepacilo a niekde videl, ze chlapi maju satelity a parabolu, tak sme kupili to+ dost velky televizor, tak fungoval skoro rok a potom zas sa mu nepacilo a aj vela sme platili aj za jeho tak sa rozhodol mlady pan, ze chce notebook 😠 a natom uz fici 2 rok, plus niekolko externych pamati a neviem co vsetko v tom kamione ma, ale to ani nechcem vediet 😀

lucka1987
9. říj 2012

@jenkka 😀 😀 extrerny disk ani u nas nesmie chybat. notebook zas mojho omrzel, resp. vylomil na nióm panty nechtiac, ani neviem ako a kde mu spado, ale uz je po zaruke, zvuk odisiel a tak ho mame len doma ako zalozny zdroj pre pripad vypadnutia nasho PC 😅 ked idu vo dvojke koega vzdy vezme notebook, jemu ten prenosny dvd staci, am tam dost silnu antenu a chyta dost programov na tom, taze pohoda... niekedy ani nestiha sledovat filmy, ked ide len do nemecka, ale ako teraz. idu dvaja do Francuzska, ale maju hned aj pracu spat, takze neni casu