Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

dedenini
7. pro 2012

zienky..totok vam nezavidim ani troska... chlapa na kamionoch som sa vzdy modlila aby som nemala..okrem nebezpecenstva som sa bala nevernosti... nastastie zatial to tak nieje..ale moj priatel ma sen zacat jazdit.. vodicak ma... chce si najst taku pracu..ja mam z toho hned porazkove stavy... tak teraz nachvilku upustil od tej predstavy..no a to aj tak povedal ze ak si najde ze len taku aby jazdil max 12 hodin... a kazdy den doma... bo ja som mu povedala hned..ak by mal ist na dva tyzdne prec..za to my tie peniaze nestoja... to by bola len moja ziarlivost, hadky a tak..som povedala ze to hned mozme ukoncit ked tak urobi, bo by sa tak stalo neskor... no snad sa to nestane.. mame malu dcerku, ktorej je skvely tatno a sam si uvedomil ze bez nas by nesiel nikam na tak dlho... nastastie 🙂 a vas babenky obdivujem za to ze to zvladate

danculike
7. pro 2012

@mirka200 no ja mám 15 mesačnu dceru a ta sa ho velmi balá a hambila ked prišiel domov a to bol vonku len 3 týždne ked bola mladšia ale teraz ho zbadala a tešila sa mu čo som bola aj prekvapená no držím palce nech to všetko rýchlo prebehne a nech sú tu už vianoce 🙂 🙂

danculike
7. pro 2012

@dedenini to je všetko o dvovere a myslím si že nie je na čo žiarlit nemajú času na blbosti ked pauzujú su radi že niečo hodia do ust a idu si lahnút a pospat ale je to tažké ked sú neni doma no peniaze su neni všetko ale ked sa naučite na nejaký štandart a máte tri deti doma tak iné nezostáva a tie peniaze čo zarobia na slovensku nie je šanca niekde zarobit a ked sú tak dlho preč verte mi sme si vzácnejší a vtedy vám muž chce všetky tie chvíle vynahradit a tak sa stará že ja ked som ho mala každý deň doma tak v živote nerobil také veci ako teraz a hlavne vážime si jeden druhého 🙂 🙂 🙂

dedenini
7. pro 2012

@danculike ja viem a chapem... no viem ze by sm si zvykla aj ja mozno.. urcite by som ho nenechala, jak som mu raz povedala..a on to vie..no ten moj srach je dakedy hrozny, aj ze sa mu daco stane..moj ujo tak havaroval na kamione,, dlhe roky bol na lozky a je sami klines a o barlach..aj ked sa k tomu znovu vratil..tak odvtedy to vidim inak.a je vo mne len strach.. a ktomu ked sa prida moja ziarlivost..no to konec..a viem ze je to asi ta naj co sa tya penazi na svk..nastastie tam niesom..zijem v UK..a tu je to financne lepsie...a ked clovek jazdi tak este viac..no uvidime jak to bude... zatial ostva pri svojej praci, kde tyzden robi a tyzden ma volno.. robi na voziku aj ked v maraku,,ale da sato... no jeho sen je jazdit..ja mu branit nebudem..ale ked acne pokakam sa strachom asik..no a to ze by sme si boli vzacnejsi..to by sa nam zislo... no mam strach z by nas o viac rozdelilo..lebo teraz to uz neni boh vie co... no uvidime

mirka200
7. pro 2012

@dedenini presne ako píše danculike zo začiatku to bolo ťažké aj ja som ho vždy upodozrievala,žiarlila som,no ked som s ním bola pár krát vonku,tak som pochopila,že fakt môže byť rád,že má čas,aby sa najedol a vyspal,môj to robí,len kvôli peniazom,aby sa dokázal postarať o rodinu,aby sme nemuseli žiť z výplaty do výplaty,už sme hladali aj tu nejakú robotu,len to by nám nestačilo ani na splátky čo máme,a sme si vzácnejší 🙂 🙂

dedenini
7. pro 2012

@mirka200 no ved ja sa tych zaciatkoch bojim..strach o neho.ze sa dac stane.. potom ziarlivost... ze to by pokazilo nadobro aj to dobre co nam ostalo... no mozno casom sa to zmeni.. aj tak viem ze by som ho neopustila a ani on mna nie.tak by sme to snad zvladli

mirka200
7. pro 2012

@dedenini juuuj kolko krát sme sa my kvôli tomu hádali,ešte ked som pracovala dalo sa,mala som vela ludí okolo seba, s kým pokecať nemyslela som tak nato,ale odkedy som doma,tak niekedy už mi hrabe z tej samoty a hlavne ked príde domov som rada,že mi pomôže,určite to zvládnete neboj 😉 😉

dedenini
7. pro 2012

@mirka200 dakujem.. 🙂 no zatial sa to este nekon 🙂 ale bude myslet na vase slova ked sa tak stane 🙂

danculike
7. pro 2012

@dedenini ja som tiež bola niekedy žiarlivá ale časom ma to prešlo ked bude chciet ma podviest tak to spraví aj keby bol každý deň doma a to iste sa može stať aj s havarovaním ked sa má stat tak sa stane jednoducho to je osud a ked stále takto rozmýšlam tak to je jednoduchšie ale ked v správach vidím tie všetky havárie tak sa bojím aj ja ale máme sistem netelefonujeme si každý den napíšeme si raz za den sms a prezváname sa aby sme vedeli jeden o druhom že sme v poriadku a každý si raz zvykne veď čo máme robit

mirka200
11. pro 2012

baby ja som tak nehnevaná,muž robil v jednej firme necelý mesiac,urobil defekt a on nedostal žiadnu výplatu nič kvôli defektu,ved to neurobil naschval vrrr 😠 😠 poistovna to nepreplatila ved načo vôbec tie poistovne sú 😠 😠 😠 😠 😠

bocinka
11. pro 2012

@mirka200 nedostal výplatu kvůli defektu? to je blbost, ne? a Tvůj není pojištěnej?

mirka200
11. pro 2012

@bocinka áno kvoli defektu,je poistený a poistovna mu to neuznala ani cent 😠 😠

bocinka
11. pro 2012

@mirka200 nestraš, já teď řeším taky pojistku..... 🤐

mirka200
11. pro 2012

@bocinka muž má len nervy na tu poistku asi pôjde zmenit,no daj vediet ako si dopadla a tiez defekt?

civediamo
11. pro 2012

@mirka200 ahoj,,to preboha v akej firme robil???moj ide od januara do inej firmy,lebo už bolo hrozne ako ho nechcel majitel pušťať domov,by nedbal keby bol v robote nonstop,,,,,

bocinka
11. pro 2012

@mirka200 ne, horečka a angína, více méně MM odpadl a odřel bok auta o svodidla.... ☹ ☹ ☹ škoda je 25 tisíc.... 🙄 🙄 ale naštěstí se nevyboural úplně, nezabil sebe, nebo někoho jiného.... to je tak když se v dnešní době nedá jít ani na nemocenskou....

mirka200
13. pro 2012

@bocinka tak to máš pravdu 😉

mirka200
16. pro 2012

babyyyy môj muž bude už na budúci víkend s nami doma konečneeee 🙂 🙂 🙂 🙂

danculike
19. pro 2012

Ahojte babi no mám ja ale nervi 😠 muž mal príst zajtra domov a každý deň mi volá a oďaluje to vždy o jeden deň ☹ takže aktuálne je to teraz sobota ráno ☹ no som zvedavá čo mi povie zajtra cesty sú všade hrozne sama zápcha kolóny len aby to stihol do pondelka no ked to nestihne tak ma porazí 😠 😠 😠 😠

mirka200
21. pro 2012

@danculike nápodobne,mne volal teraz muž,že je ešte len v holandsku a čaká na výkladku,takže vôbec nevie kedy a ako príde domov 😠 😠 😠 😠 😠 😠

kitinka76
21. pro 2012

@mirka200 to je hrozné!!! ☹

kitinka76
21. pro 2012

můj muž dnes vyloží ve Vídni a večer je doma!!! celé svátky 🙂

danculike
21. pro 2012

@mirka200 no dúfam že to stihne ešte má na to zajtrajšok a hádam dajú nejaký dojazd 🙂 neboj všetko dobre dopadne no mne dnes volala že zajtra ráno je doma dúfam 🙂

mirka200
21. pro 2012

@danculike mne tiež nedávno volal,že čakajú na autobus a ešte musí pozbierať ostatných šoférov po celom asi holandsku,tak asi že príde až zajtra v noci 😠 😠 😠 😠 všetko na posledný den pôjdeme kupovať,nemám skoro nič s malým ísť po obchodoch čo tam je milion ludí to sa nedá a ani velký nákup neurobím sama s kočíkom ☹ ☹

lucka1987
22. pro 2012

@danculike
@mirka200 boze baby.. no moj dosiel vo stvrtok domov z De . firmu ma hned v meste , takze tam odstavuje kamion , a je doma. cele sviatky, tak som rada... . nech sa ti vasi chlapi vratia cm skor domov.
predminuly rok tak moj dosiel 23 vecer.. tiez nic nakupene, to bolo tak dost natesno

mirka200
22. pro 2012

@lucka1987 tak dúfam,že príde kým ešte malý nebude spať,chcem aby ho videl som zvedavá na reakciu 😉

danculike
25. pro 2012

Dúfam že všetci kamionisti a šoféri dorazili tak ako mali prajem vám všetkým štastné a veselé 🙂

danculike
4. led 2013

No a zase sama s detmi doma muž dnes odišiel na cesti aj by som si zvykla keby bol doma pekne sa o nás staral každé ráno ranajky kávička no užili sme si to spolu už nech je leto ked bude zas 🙂 e na dlhšie doma

mirka200
5. led 2013

@danculike juuj závidim takého muža,môj išiel bývať ku mamičke tam mu je lepšie čo už 😖

danculike
5. led 2013

@mirka200 a čo sa porobilo? to mi je lúto no muži sú v šelijaký a večšinou ich je hnusných a arogantných a hlavne poniektorí si nevážia čo majú doma