• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manžel "kamioňák"

1. června 2016 
@danculike môj si tiež pred štyrmi rokmi kúpil tu chladničku a stála asi 400eur sa mi zdá moc drahé a už sa mu po záruke aj niečo pokazilo :unamused: aj on má plynovú bombu a o veci čo mu treba sa nestarám on si také veci kupuje sám ved mám toho dosť na starosti ja nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby čo máte nové?kde máte chlapov?môj príde konečne domov koncom mesiaca :slight_smile:
14. únor 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Môj muž konečne dnes večer dorazí domov na víkend už sa tešíme :slight_smile:
22. únor 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danculike moj az zajtra v noci,ale uz sa tesime na neho :grinning:
8. bře 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Tiež mám mm vodiča. Už neviem čo mu variť na cestu. Prosím dáte nejaké nápady, rady čo chystáte?Nejaké recepty,...Ďakujem, veľmi by ste mi pomohli a určite nielen mne :wink:
9. bře 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jani74 ahoj tak ja mu len robím na cestu rezne a koláč upečiem,kedže nemá svoj kamion a stále musí nosiť veci s dodávkou firemnou,tak to jedlo už fakt by nemal kde dať, :slight_smile: ale niekedy som mu robila mäso na vlastnej štave dala do flašky a sterilizovala,aj to niekedy nato zabudol.
10. bře 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jani74 no ja mu varim do hranatych doz a mava to v chladnicke a ptm si to len prihreje na plynovej bombe . varim mu vlastne vsetko co jeme, upeciem mu nejake pecivo ako zemle alebo tak a potom dam do pacu napriklad kurasie rezne k tomu si urobi nejaky cerstvy salat zo zeleniny.. polievky mu navarim. kedze chodi na 4-6 dni navarim mu vzdy jednu polievku na den aby mal. aby mal nejake maso, potom nieco bezmasite, a raz do tyzdna nejake pecivo alebo mucik.... ( snazim sa aj trosku zdravo, lebo uz co mesiac to kilo navyse , nastastie to uz ide len dolu ) kukni mi do labumu. mam tam najeke recepty
10. bře 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievčata tak ja mojmu nechystám nič no nie že by som nechcela ale ja mám 3 deti a o nás sa tiež nikto nestará čo si kúpi nech si aj zje chodí po trajektoch a tam sa tak dosýta naje že ani mi také nemáme doma. Som to ja svinuša však? :slight_smile:
21. bře 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ďakujem dievčence. V podstate tak robím aj ja,len on nemá chladničku.
A nejaké receptíky na zaváranie, sterilizovanie? :wink:
21. bře 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danculike nápodobne :grinning:
21. bře 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@danculike ....aj my napodobne :sunglasses:
2. dub 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, mam jednu otazku, robi niekto z vasich muzov pre firmu Flexor z Noveho Mesta? :wink:
7. dub 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčatá...chcem sa opýtať, či niektorý z vašich manželov nejazdí v piatky smerom z východu (Poprad, Spiš) do Ružomberka, Martina, Žiliny alebo na Oravu..Môj manžel končí v Spišškom Štvrtku, necháva tam kamión a ak by sa našiel niekto, kto by ho kúsok zviezol, bolo by to lepšie ako trmácať sa vlakmi alebo busmi...veľmi pekne ďakujem
11. dub 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No baby už som tu dlho nebola ale vidím že vám ty muži moc nechýbajú ked nepíšete. Moj momentálne neposlúcha tak nepíše ani ja :frowning2:
1. kvě 2013 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luisa1197 ved oni sa vedia vysilackamidohovorit
29. kvě 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
27. čer 2013 ve 13:07 • yourlife
Dievčatá a čo muži sú stále doma keď sem nikto nepíše? No môj ide momentálne s Anglicka a ťahá na slovensko tak hádam sa mu podarí prísť na víkend domov, no mohol by ved treba pokúpiť deťom do školy.
27. srp 2013 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamičky, pridávam sa k vám, muž jazdí na kamione a ja som doma s tromi deťmi, no syn už je dospelý a dve dcérky,jedna má 14 r a druhá bude mať 2 roky.Muž jazdí od pondelka do piatku,len Nemecko, cez víkendy je doma. :slight_smile:
8. zář 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, náš je doma na víkendy. Mňa by skorej zaujímalo, či na Vás deti nevysia? Náš má 8 rokov a stále chce byť so mnou, nechce chodiť von potom, čo mu robili decká zle a tak ma zaujíma, či to nieje tým, že muž preč, no bývame s našimi, chodí s nimi na dovolenky a tak, ale aj tak sedí len doma.
3. říj 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristina.mihalovicov U nás to tak nie je, skoro 14 ročná dcérka je rada, že ocko chodí domov len na víkend, má väčšiu voľnosť :slight_smile: , syn je už dospelý, nebýva už doma, akurát dcérka 22 mesačná na mne visí, no u takých malých detičiek je to asi normálne.A prečo robili decká tvojmu synovi zle ? Možno preto nechodí von, lebo sa bojí.
4. říj 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marlenka75 nie, to tu máme rómov, jeden chcel od neho kľúče a o rok druhý zasa peniaze.
4. říj 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristina.mihalovicov No to je hrozné niečo.
8. říj 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nejako tu nikto nepíše....
8. říj 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás sa to trošku tiež zmenilo mi sme všetci radi ked máme otecka na kamióny. Je lepšie ked je v práci a mi máme všetci pokoj. Máme iné dni ked nie je doma sme otvorenejší bavíme sa o všeli čom ale ako náhle príde domov tak sme každý zalezený v izbách. Je zlý takýto život neviem prečo sa to tak zmenilo ale sme sa nejako odcudzili
3. lis 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danculike :unamused: ahoj, to nie je ktovie co... ono pri takomto style zivota aky maju nasi chlapi a my zeny pri nich sa musime dvojnasobne snazit o stale udrziavanie vztahu a stale ho budovat nezaspat na vavrinoch . myslim si.
ako dlho je na kamione ?
4. lis 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danculike
@lucka1987 Mne sa zase zdá, že je naše manželstvo lepšie, sme si vzácnejší.Môj jazdí 3 roky od pondelka do piatku, každý víkend je doma.Len pre mňa je to ťažšie, všetko mám na starosti ja,keďže on je preč.
5. lis 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marlenka75 moj akoro 8 rokov, ale sme spolu nieco cez 6 .. u nas vsetko klape nastastie. tiez chodi na 3-6 dni prec, vikendy vacsinou doma,,
a tie starosti, to poznam.. kym je mm prec vybavovala som sama s malym vo vajicku stavebne povolenia celych 18 mesiacov , a teraz zas stavbu, chlapov, cenove ponuky, objednavanie materialu ale aj studovanie veci ohladne stavby, normalne sa citim skoro ako v druhej skole, na modrej streche som viac ako tu :grinning:
ale za to som sa naucila aj prakticky aj teoreticky nenormalne vela o stavbe ako takej, instalaciach, kureni, hrubej stavbe. predtym som ani netusila co je to " tepelny mostô nevedela som pivo otvorit bez otvaraka , nevedela som ani STN normy pre napriklad stavebne otvory.. a podobne blbosti, ktore sa do mna kazdy den sypu :grinning: :grinning: :grinning:
teraz ked mm chce nieco o stavbe zistit, skor ako sa pozre na projekt sa spyta mna , lebo vie, ze to mam nastudovane nie len teoreticky ale aj prakticky :grinning: a ja som happy, ze na MD sa nenudim :wink:
takze mi sa tak vzajomne doplname, on zaraba a ja vybavujem a kupujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucka1987 Aj u nás to tak je ako si napísala - on zarába a ja vybavujem a hlavne nakupujem :slight_smile:
5. lis 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marlenka75 ale uprimne asi by som si nezvykla ak by sme boli ako teraz spolu napriklad 6 rokov a zrazu by mal chodit na jazdy..
ja som zvyknuta, pretoze aj byvaly priatel chodil prec na tyzdnovky, a v podstate aj ten predtym.. preto to mame asi jednoduchsie, od zaciatku vztahu sme vedeli do coho ideme a sme s tym vzity az doteraz. aj ked mal rok pauzu na kamione a skusil byt doma a pracovat tu, ale zarobok bol neporovnatelne mensi a po roku sa vratil na kamion, aj ked nam bolo teda super ked bol doma.. rano som ho o7 vyprevadzala do prace , na obed chodil domov, a vecer o 17 ten prichadzal a lihali sme spolu do postele, super to bolo... len ten plat :unamused:
5. lis 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka1987 No veď to, aj môj muž to robí pre peniaze a má aj výborného šéfa.Minulý rok mal v marci havárku, bol hospitalizovaný v Brne, tak ten šéf jazdil pre mňa domov a vozil mňa za ním, potom keď bol doma na PN, dopredu nám posielal peniaze,aby nám nechýbali.Kamion bol na totálku, bez slova mu kúpil uplne nový.Proste nikdy som sa nestretla s takým ustretovým jednaním, veľmi si ho vážime.Môj jazdí len 3 roky, musela som si na to zvyknúť, predtým bol denne doma, no ako píšeš, také peniaze nikde nezarobí.
5. lis 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek