Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

katka755
29. lis 2008

hmmmm tak dobre ked tak vydrzia a namala si ich suche v byte?tak ja tiez budem na buduci tyzden piect ked mozem tak skor.
moja mala je tak chora ze jej jej hrud natieram z jazveciu mastou,mam juod kamarata a je super na kasel

katka755
29. lis 2008

hmmmm to hej greta to asi vsetky ktore su doma,uz by som aj nieco robila konecne keby sa tu u nas dalo nieco na doma

caruzo19
29. lis 2008

mavam ich v plechovej krabicke,akurat som objavila ze tam mam nejake uz asi 2 mesiacew.nic im neni 🙂
ale myslim ze prvy rok som ich mala v papierovej na balkone.tak teda nejdem robit,spapame tie najdene najprv,oni su rovnako dobre ci maju hodinu,alebo mesiac

gretka a ako sa ti ta demencia prejavuje? 😀
ja to o sebe viem uz davno ,tak vitaj v klube

katka755
29. lis 2008

tak fajn ze su dobre ja neviem ci mne doma nestvrdnu.este tri tyzdne mame na pecenie a co este take vianocne robis?

caruzo19
29. lis 2008

ja este linecke a vanilkove rohlicky,tento rok aj uliky vyskusame

katka755
29. lis 2008

uliky?to je co este som nepocula,linecke aj ja a tie rohliky som este nerobila

janik26
29. lis 2008

Zdravím Vás žienky,ja som tiež šofér nákladiaka síce len po území SR ale chodím na týždnovky a tažko sa mi vždy odchádza z domu. A ako máme maličkú tak duplovane. Mate to pri našej praci ozaj tažke.. 😒

Mam rád sladké a ako tak čítam aj sliny mi tečú 😀 , no chýba mi tu niečo v čom je véla véla plnky. Hodte tip a maminka mi upečie 🙂

katka755
29. lis 2008

ahoj janik zdravime ta,teeeeda ze tu zavita chlap asi ikto necakal..........

no viem ze je to pre vas tazke staci mi ked vdidm toho svojho ked odchadza a ked mu volam hned 1vikend tak sa mu ani nechce rozpravata zvlast ked pocuje deti.......

je to vsetko tazke pre odoch manzelov a deti,moja 4rocna slecna uz za nim place ked odchadza a behom turnucu ked si nanho spomenie a hlavne vecer ci ked pride zo skolky tak pocuvam otazky ze preco nas oco nieje s nami a preco nema taku pracu ako ostatny ockovia,jaaaaaaaaaaaaj a ja zo skou ani odpovedat jej nevladzem.
na ako dlho chodis?nas pracuje za nemca a chodi tak na 5-6tyzdnov a teraz siel na 7 aby bol doma cele sviatky

katka755
29. lis 2008

ja kd mam strasnu chut na nejaky kolac tak si len piskotu upeciem a na to uvarim kakao puding a potom este na vrch kys.smotanu vymiesanu z pras.cukrom a slahackou dam to do chladnicky na chvilu,ked je doma tatko tak je ten kolac aj skoro fuc

katka755
30. lis 2008

ahojte no citam ze som vcera tolko chyb narobila,hmm to bude asi tym kolko bolo hodin,mojej slecne sa vcera nechcelo spat tak sme sa bavili,dnes sme sice svieze vstali ale dost neskoro,este len robime obed hmmm 😅

greta24
30. lis 2008

Takto sa prejavuje ta materska demencia
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

Vitaj Janik, som velmi rada, ze sem zabludil aj kamionista. Tiez robim podobny kolac ako Katka-
piskotove cesto, na to vanilkovy alebo jahodovy puding, na to ovocie a poliat zelatinou - je to super a v tvare torty aj velmi efektne a vhodne aj pre mensie deti 🙂

katka755
30. lis 2008

hmmm greta to je v pohode ze sa nam take veci stavaju,hmmm ono to tak byva kym si na materskej este ze potom to prestane co?

vidis a ani ma nenapadlo ze mozem dat iny puding,ja mam najradsej kako,ale na kolaci by mi iny nevadil tak dnes upeciem taky jak ty robis.

janik26
30. lis 2008

Ahojte,dakujem za privitanie aj za tipy na kolač.Maminka slubila ze niečo napečie 😀
No ja chodim na tyžden,každy veek som domka a teraz mam super šefa tak niekedy aj cez tyžden buvam doma.
Ale kriza prichadza aj ku nam a nevyzera to dobre 😒 Ale hlavne ze je pohoda 🙂

greta24
1. pro 2008

Janik, nech ti tie vikendy vydrzia 😀

caruzo19
1. pro 2008

janik aj my chceme taku robotu,co su doma cez vikend 😀
a vyplatu nad 50 😀 😀 😀 😀
skromna som ja

katka755
1. pro 2008

hmmm u mojho muza vpraci nieje pohoda je to tam teraz hrozne no uvidime co z toho bude....po sviatkoch by chcel menit firmu len sa bojime aby dostal vsetky peniaze do vianoc zarobene

caruzo19
1. pro 2008

no,to je vzdy riziko,moj manzel teraz zauca nejakeho noveho,ze z minulej firmy dostal vyplatu na 3x a ani to nie celu a sef mu na to povedal,ze musel vybetonovat dvor na firme,ze nema peniaze.dobre,nie?urcite sa za to doma najedia a vsetkych to zaujima ake vydavky ma ich sef

katka755
1. pro 2008

hmmm sak to ze je to vsetko take svinstvo,no moj je este do vianoc tam a ci mu to vyplatia ani netusime tak som zvedava,on tam chudak bude 7tyzdnov a nevie ci to bude zaplatene

janik26
1. pro 2008

Vas zdravím žienky. caruzo fakt si skromna 😀 ale ja mam tiež taky nazor takže aj ja som skromny . .. hm super zistit taku milu vec o sebe 😀 😀

dnes sa mi zase zadarilo prist domov tak som happy
Mne tiez meska vyplata,budem rad ak oktobrovu do vianoc dostanem ale snazim sa byt optimista a cakam co bude dalej . . .

greta24
1. pro 2008

Moj tiez odisiel pred dvomi tyzdnami z roboty, pretoze dostal najhorsie auto z firmy - za 6 tyzdnov bol 7x v servise !!! kedze v novej firme cakal tyzden na auto a prva jazda je zadarmo - nazyvaju ju skusobna, tak novembrova vyplata nebude stacit ani na pozicky, na darceky mozme zabudnut 😝 To su tie tazke tisice, ktore vraj zarabaju kamionisti a ini nam ich zavidia 🙄
Ale aby bolo aj trochu veselsie, tak posielam caruzo recept na MEDVEDIE LABKY, aby sa aj ini mohli inspirovat -
25 dkg praskoveho cukru
25 dkg HERA
25 dkg mletych orechov
37 dkg hrubej muky
1 vajicko
mleta skorica
citronova kora
kakao
soda bicarbona
Zmiesame, naplnime formicky , upecieme a schovame, aby nam to do Vianoc vydrzalo 😀 😀 😀

katka755
1. pro 2008

greta super az do vianoc no to urcite treba schovavat ked uz mas doma zlodejov

katka755
1. pro 2008

janik katuska je zlata 🙂 a s tou vyplatou je to smutne no moj uz oktobrovu ma len za november nic ani zaklad a co bude v decembri netusim,my len aby sme mali na seky a auto tak budem radajanik je to super ked mozes byt doma aj cez tyzden........ katuska uz bola aj v tatkovom aute a nas robi uz 2,5roka a takto sme ho este nevideli a strasne ma to mrzi ☹ ☹ ☹ ☹

greta24
2. pro 2008

Janik, pekne fotky 🙂 tiez sme maleho zobrali do kamiona, nech vie, kde tata travi vacsinu casu

montinka
2. pro 2008

ach baby mi uz sme sami hmmm vobec si neviem predstavit ako budem piect. hmmm ved vcera som ledva navarila aj to na dve etapy. ☹ a polievku som varila tak ze som mala malu na zemi na decke a pri mne sa hrala a potom na rukach.

greta24
2. pro 2008

montinka, tak taketo varenie budes mat stale, pozname to 😀

katka755
3. pro 2008

ahojte to varenie tiez poznam.niekey ani nemam chut takto varit no co spravim ked musim ze?

greta24
3. pro 2008

My teraz varime tak, ze suflik s vareskami je non stop vyhadzany 😀 😀 😀

caruzo19
3. pro 2008

no chvalim labky medvedie,su fasa,skoda ze sa mi spalil ten prvy plech 😀 😀 😕
asi nevydrzia do vianoc 😔
dala som polohrubu,hrubu som nemala a su dobrucke

greta24
3. pro 2008

tiez som pred dvoma rokmi spalila prvy plech , som mala novu trubu - elektricku , a predtym len plynovu, ele uz je to OK 😀

janik26
3. pro 2008

Dakujem za pochvalu,no nepatrí mne lebo album vytvorila maminka 🙂 ja až tak pc neovladam 😀
Raz mal pohodovu furmanku tak som baby zobral so sebou do Košíc a spat no uspavalo ich to obidve 🙂 🙂

Katka nam z účtu odchadza mesačne 23 tis. tak som rad ked aspon tolko zarobim aby aspon inkaso,úver,lízing a odvody odišli a v ostatnom sa snažíme uskromnovat tak dúfam to nejako zvladneme...

želám Vám pekný večer 🙂