• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manžel "kamioňák"

1. června 2016 
caruzo a gretka dakujem vam,ste zlate :slight_smile: caruzo,mozem sa spytat,co to je za fy co robi vas tatino ?a ci to je ok po vsetkych strankach :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: inak drzim vam palce,aby bolo v marci VSETKO OK !!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. pro 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
gretka,prosim ta mas nejaky kontakt na tu firmu ? kde maju sidlo a co su zac ?dik dik dik :slight_smile:
10. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,montinka tak si ho uzivajte.... :wink:

nika vitam ta je to tazke byt tak dlho sama,no co uz musime to vydrzat..dufajme ze si coskoro zmeni pracu aby bol viac doma
10. pro 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Katka ,bohuzial je to tak v dnesnej dobe ,,ked musis,tak musis" ja som zazila tak max. 2 tyzdnove odlucenie,ale MALA SOM DOST...toto su NAOZAJ POCTIVO zarobene peniaze za volantom,nekonecne cesty odlucenie od rodiny,VEEEEEEEEEELA odriekania,sustredenost na ceste a to nehovorim o tych vselijakych rizikach atd atd...........a aj tak su soferi ti najvacsi ..... u svojich zamestnavatelov......je to namahava,nezaplatena robota na ukor rodiny..Och trochu ma to vzalo,lebo kto nezazil -NEPOCHOPI,tak drzte sa ,,kolegyne" :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. pro 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nika, ten Janaktrans je v Dubravke, na Fedakovej ulici, je to mala firmicka, len par kamionov, kancelariu maju v pivnici v panelaku. Muz to nasiel na nete, musim od neho zistit, ci este ma kontakt
11. pro 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik,gretka si zlata.Vas tatino tam robil ?Nevies co je zac ?nehnevaj sa ze sa tak vypytujem,ale vies je to dolezite...dakujeeeem pekne :wink:
11. pro 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kolegyne.... :wink:

no je o naozaj tazke moj to robi 2,5roka a od zaciatku chodi na tak dlho,5-6isto a pred vianocami az 7tyzdnov je to zabijak keby som tu nebmala rodinu tak nevim neviem,no muza mi aj tak nikto nenahradi tak sa vzdy ohresim ked mi neico treba a on tu nieje a taaaaak sak to vsetky pozname..........

ja len dufam ze dlho to robit nebude a ak.... tak aspon dufam ze bude chodot tak ako vasi,na menej.....
11. pro 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuuuuha 5,6,7 tyzdnov???????????to je ZABIJAK pre obidvoch...nas tatino je STRASNE NAVIAZANY na malinku a to mu robi DOST problem odist na TYZDEN,no max.dva a nie tooooooooooooooooooolko Katka nenachadzam slov :fearful:
11. pro 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooooooo nas tatik ked je doma 2 az 3tyzdne tak ma roblem potom v robote si bez nas zvykat....ked mu zavolam a pocuje deti tak hned konci nema chut ani rozpravat a tak je to vzdy.ked sa s nim chcem normalne porozpravat tak volam ked spia
je to tazke no u nas na vychode by nemal taky plat ako vasi tatkovia za 1-2tyzdne
11. pro 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
gretka,lodicka je fasa,len 15 minut pred odchodom sa musi nahlasit s tym listockom co dostane za stoji o tu kajutu,ked nie,tak mu ju mozu obsadit.nas tata isiel len 4 hodinky,len do irska
11. pro 2008 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nika, kontakt na tu firmu uz nema. Ale podobne robia napr. vo www.lohateam.sk, tam pracoval, tiez su vikendy doma a vela dopravcov najdes aj na www.cesmad.sk. Drzim palce, nech najde dobru robotu :slight_smile:
Caruzo, tak plavbu tam ma uz za sebou, nemal ani morsku chorobu :grinning: Naspat pojde do Hamburgu, bude sa plavit az 9 hodin !!! Tak dufam, ze to vsetko dobre dopadne :grinning:
12. pro 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ako sa dnes mate? my sme uz zase same. :frowning2: ocino isiel do Spanielska. ale v piatok sa vrati a uz vraj nikam nepojde.bude sviatkovat. :slight_smile:
12. pro 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem gretka,skusim zistit...

montinka,ten tyzden prejde ako voda a za chvilu ste spolu.Nas tatinko pride zajtra a maju robit len do 15,tak uvidime... :slight_smile: papa
12. pro 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
montinka aj my chcemeeeeee
my sme uz dnes boli kupit stromcek,lebo dufam ze aspon na veceru stihne tata dofrcat
12. pro 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm no a caruzo tebe pride kedy?
12. pro 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teraz je sice doma,ale to len kvoli tomu,ze bol stahovat maminku moju a teda,vybalujeme a vybalujeme... dojde az 24. a 26.vecer zas pofici von.no ale aspon chvilku bude doma
12. pro 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda to nebude dlho doma. ale aspon ze na stedry vecer bude to je hlavne nie?
13. pro 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no caruzo,este 11 krat sa vyspis a BUDETE SPOLU :slight_smile:
13. pro 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veru caruzo to ubehne len tak a hlavne pri detoch.:slight_smile:
13. pro 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moj je prec uz od Mikulasa, velmi nam chyba, lebo dojde az na Vianoce a maly zacina robit prve samostatne kroky, vobec to neuvidi, lebo kym pride, tak uz bude chodit. Toto je jedno z negativ tejto prace, ale niekto nas musi uzivit, ked stat nie je schopny :unamused:
14. pro 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veru greta toto napadlo aj mna ze mu utecu pokroky nasej dcery. hmmm lenze musime vela platit takze niekto zarabat musi a v normalnej praci by tolko nezarobil. :unamused:
14. pro 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Montinka, maly uz chodi za jednu ruku a muz dojde az na Vianoce, takze tie prve kroky uz nikdy neuvidi :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. pro 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo nahraj mu video do mobilu alebo na kameru ak mate hm? :wink:
16. pro 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,je to krute ked to nemozu vidiet.....nas pride mozno v sobotu alebo az v utorok....... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
strasne som uz vycerpana z deti a este sme aj nachladene.....uz keby bol doma nech mi s nimi trochu pomoze...
16. pro 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veru Katka ja som vycerpana tiez a to este ani napecene nemam. hm v noci kazdu hodinu k nej stava co mrnci ked jej vypadne cumel jooooj :confounded:
16. pro 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sak aj my sa teraz v noci nejak bavime....ja som uz tak znicena ze sa az bojim aby ma to nezlozilo....
ja uz mam aspon medovniky-dakujem caruzo fajne su a dnes chcem linecke,len kocky musim najprv uspat....
16. pro 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejake krociky som nahrala do mobilu. Bohuzial, teraz to neuvidi, lebo sa mu pokazila nabijacka a ma len sluzobny mobil :unamused: Kedze dojde asi az na Vianoce, neviem, ako vyriesime stromcek. Darceky budu skromne, bude blba vyplata. Hlavne, ze sa mame radi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. pro 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to my sme premysleli stromcek do detailov,je zabaleny na balkone,ale uz je v stojene a vsetko to je vo vode,tak hadam nezahynie a na stedry den len prenesiem donutra a postavim na stolcek a priviazem o stenu ,hadam ma to nezabije ked som prezila stahovku,aj moj doktor povedal ze tehotenstvo nieje choroba :grinning:
katka super ze ti chutia medovnicky.na linecke mam neblahe spomienky-robila som predvcerom a vypadol mi z ruky cely plech a ani jedno koliesko neostalo cele,skoro ma porazilo.ale dalsich 5 plechov som zachranila pred svojou sikovnostou a cakaju v krabicke na tatinka :slight_smile:
17. pro 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
gretka vianoce niesu o NAJDRAHSICH A NAJVACSICH darcekoch,ale o tom aby bola rodina spolu,boli zdravi a mali sa radi,ako pises.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a my si darcek dame aj hocikedy cez rok...narodky,valentin....a nie su ani o PREZIERANI, takze tento rok uz nerobim tolko kolacov,ako minuly :wink: a ani sa mi nechce :frowning2: :frowning2:

caruzo,beres objednavky ??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. pro 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
neberiem,mne akonahle dojde tata domov,tak popapa a peciem znova :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
takze je vlastne dobre ze dojde az tesne pred vianocami :wink:
18. pro 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek