• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manžel "kamioňák"

1. června 2016 
Aha a jak to dnes dopadlo? Já si neumím představit, že by Aleš neměl diety. To snad je i nezákonné. :confused:
10. bře 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo pojde mu pekne kontrola a daju mu datum do kedy by mu ich mal dat a ak mu ich nebude chciet dat ma ist s tym na sud
10. bře 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
Montinka ako ste dopadli?My sme mali tiez problemy 4 masiace im nezaplatili,uz som bola zufala.Dufam ,ze to uz horsie nebude :confounded: .
Martinka ja nie som ani na rizikovom a depky ma chytaju poriadne.Deti niekedy pomozu ale niekedy prave oni pridu preco tu nie je ocik,aj ked vidim niekde parik s detmi pride mi luto :wink: .No co uz narobime s tymi nasimi ocikmi kamionistickimi,len nech maju vsetky km stastne.
10. bře 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no montinka, nie je co zavidiet. Ten sud tiez asi nie je bohvieco. Ale dufam , ze to "sef" zariadi aj bez neho.Martina, hormony su divne, ja som obcas plakala aj pri spravach :grinning: :grinning: Alebo ked som si spomenula, ze tehu pri dcere sme prezivali spolocne ateraz som bola "sama" Ale zas tie telef. ucty :stuck_out_tongue_closed_eyes: prajem nam vsetkym menej depiek :grinning: vela stastnych km :grinning: a ziadne nevyplatene diety :grinning: a vsetko nech je ako ma :grinning: Keby toto bolo ako zaklinadlo, co? :grinning: A este by sme dodali,aby boli castejsie doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to dufam ze nebude musiet byt sud mozno sa zlakne a da mu ich
10. bře 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka nech funguje tvoje zaklinadlo :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Montinka, nech to dobre dopadne !
Katarinka, caruj, caruj, aby bolo vsetko ako si prajeme :grinning:
11. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslim , ze takto carujeme vsetky :grinning: :grinning: Inak keby to ozaj fungovalo, bola by to obrovska sila :grinning: :grinning: Inak pekny den :slight_smile:
11. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vdaka dievcata
11. bře 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute dievcata, co mate vsetky tatov doma :grinning:
13. bře 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Katka ,ja som aj nazrela ale ked nikto nic :wink:
Nam ocik zas nepride ,uz mam nervy z toho ,piaty tyzden bude prec.Dnes aj Nikit revala :frowning2:
Vy ako?Juuuj a u nas kolko snehu rano bolo ,za noc nakydalo 10cm
13. bře 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nas nesnezi, nastastie, len prsalo a fucal vietor. Nas tato je prec este len tyzden , tak este dva sme sami. To mu predlzuju pekne. Ti nezavidim ja som si uplne odvykla od tych 6- tyzdnovych turnusov.
13. bře 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ved moj tiez robi tri tyzdne a tyzden doma ale maju veeela roboty a niektory dovolenku beru co mali vela starej t ak tak.A ja som na nervy z toho .
13. bře 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já mám taky Aleše pořád ještě pryč. Teď ve Švýcarsku a pak do Finska - za Polární kruh.

Depka mě moc nepustila a ještě k tomu mi začalo tvrdnou bříško. A to ošklivé počasí?! Tady sice nesněží, to vlhko je strašlivě vlhké. Nevlídné! Brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Martinka :slight_smile: Juj brusko nech netvrdne ,mrnuskovi vysvetli ze je este zima :wink: nech este vydrzi.Nas ocik zas v Spanielsku :angry: .Mne sa velmi pacilo Svajciarsko ako krajina :slight_smile: .
No mna depka cim dalej viac zviera :confounded: ,keby aspon slniecko pekne svietilo-vtedy je cloveku hned veselsie.
13. bře 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Exjanka, díky, zkusím mu to vysvětlit :wink:

Tady dnes svítilo sluníčko, ale jen málo a moc přeháněk. Bléé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teď jsem si sedla nad jídelní lístek a vymýšlím svatební menu. Budu se vdávat jako velryba a to jsem se zaříkala, že ne. A když už tak jedině ve čtyřech. Vše je jinak :wink:
13. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeej tak gratulujem :dizzy_face: ,to je jedno ci velryba ci nie ,hlavne ze z lasky a klape to.Tak povyberaj dobroty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
exjanka ale zas asii si rada , ze ma robotu, ze. Velmi sa taketo situacie biju. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Marti, nech je malicky este v teplucku. Ved sa tu este nablazni , tak nech sa setri :slight_smile: A co ze budes ako velryba :grinning: mozno budes potom nasledovana nejakymi celebritkami :grinning:
13. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Díky dokážete podržet!! :slight_smile:
13. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
co marti aj tak mas co zo sebou robit a nie sa stresovat, ci budes alebo nebudes velryba :grinning: Hlavne ze budes a budes zdrava aj s malickym :slight_smile: Ales si myslim ze je nebojacny ked chodi kade tade a vselico vidi. Ty budes ako taka jeho lahodka pre oci :slight_smile: Myslim to v dobrom :slight_smile:
13. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nas tata mal tento vikend prist domov, ale poslali ho az za Hamburg, tak sme stale sami :frowning2:
Martina, budes krasna nevesta, ved materstvo pridava zene na krase. Pi vela Magnezie, to pomaha, aby brusko netvrdlo
14. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
Ja som vcera zaspala :grinning: .Gretka tak aj vy ste cakali zbytocne :frowning2:
15. bře 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nedela za nami dalsi tyzden zacina , hadam sa Vam tatovia aj domov dopravia. Nas je vo francuzsku. Este 2tyzdne budeme sami.Gretka a exjanka je to hrozne, ked ste cakali zbytocne . :frowning2: :frowning2:
15. bře 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Katka mna uz riadne nervy chytaju uz treti krat som ho preobjednavala k zubarke :angry: ,ta musi mat z nas radost.
Ale aspon sa zohreje trochu v Spanielsku,on ked pride domov tak sa mu smejeme ze mu je stale zima :grinning: :grinning:
15. bře 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, slaměnné vdovy :wink:

Exjanka, vaše zubařka ho ještě objednává? Naše už to vzdala a prohlásila: "Až bude doma, tak ať se tu zastaví. Mezi 8-9 hod. ho vezmu vždy." Pochopila, že nemá smysl ho objednávat, protože je to vždy jinak. :wink:

Včera večer měl nakládat, ale ve 23.hodin psal, že průšvih, že mu bouchla nějaká hadice od hydrauliky a vytekl mu hydraulick olej (ve Švýcarsku!!!). Do 4 hod. řešil ekologickou havárii a v 10 hod. májí přijet servisáci. Když se daří, tak se daří! :frowning2:
16. bře 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: :wink: Exjanka, ja som tiez dnes probjednavala moju polovicku na iny termin. ale nastastie to nie je tak casto. Martinka, tak sa tvoj Ales nenudil, co? :confounded: A inak ako sa Ti vodi? Mrnus v poriadku? Neboj este nejakych 12tyzdnov vydrzis a budes nam uz pisat, ako behas s nim po vonku :slight_smile:
16. bře 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nas tata mrzne v Nemecku, aspon sa bol vcera pozriet na more, no dufam, ze uz konecne tento tyzden pride. Drzte palce !
16. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak se přidávám k ženuškám kamioňíkům.
16. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj a vitaj chersi :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
16. bře 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek