Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

katarinka1107
31. bře 2009

no martinka, teda asi sme tu cakali vsetky na to co nam povies ake novinky.Tak dufam , ze prerobena izbicka sa ti paci. A ja , diky hadam to prejde tak rychlo ako to prislo

marti457
31. bře 2009

Se školkou je to u nás taky špatný - nás nevemou, protože jsem na MD s druhým, ale tak rok počkáme a zkusíme to za rok. A to moje mamka dělá vedoucí stravování ve školce vedle ve vesnici a tam berou jen místní děti, takže ani tam nemáme šanci ☹

Marti tak super, že vás pustili aspoň domu - a manža že jezdí jen doma, taky nám vyšlí v stříc a nechali ho jezdit už 14 dní před termínem po ČR, že prý až do porodu a já 8 dní přenášela 😲

greta24
2. dub 2009

Pre nas je skolka velmi vzdialeny sen ☹ je tu totiz veeeela deti

martinamil
2. dub 2009

Ahoj děvčata. Budete se smát, ala já již mám pro jistotu registrované soukromé jesle i školku. V nejhorším to nevyužiji, ale se obecní školkou tady nemám taky vůbec šanci.

Jinak jsme stále doma a v rámci možností jsme v pohodě. 🙂

mirula66
2. dub 2009

Zdravim manželky kamionistov. Som tiež jedna z Vas a chcem sa pridat.Náhodou som objavila túto stránku a som rada. Manžela mám prave 100 km od domova a este neviem ci ho poslu este na tyzden jazdit dalej alebo pride domov.Na fotke mám naše dve baby. Musim si urobit nejaku moju aktualnejsiu fotku aby som si tam dala svoju. 🙂

mirula66
2. dub 2009

manžel jazdí vacsinou týždnovky alebo dvojtyzdnovky. predtym jazdil u inej fi. a tam býval vonku 3-4 týzdne. teraz je to lepsie.Chcel takto jazdit hlavne kvoli detom lebo starsia dcera stale plakavala ze jej je smutno za ockom. Ale priznam sa aj mne bolo smutno.Mladsia dcera kym bola este mensia a manzel sa vratil po troch alebo styroch tyzdnoch domov tak sa ho bala a nechcela k nemu ani ist na ruky.

martinamil
2. dub 2009

Ahoj Mirula, vítej mezi námi - slaměné vdovy. Zvládat to je někdy těžké a my ještě mimíska nemáme, ale zase většinu těch našich řidičů ta práce baví a i když nadávají, tak bez ní nemohou být.

martinamil
2. dub 2009

Mě teď dostal Aleš. Volal: "Miláčku, budeš hodně naštvaná, když tady nebudu na narození mimíska? Já mám 28.4. odjet (kamionem na závody) na Azorské ostrovy." Bylo slyšet jak moc by tam chtěl jet. Tak jsem mu řekla, že samozřejmě ne a budu se modlit, aby se mimísek narodil až po jeho návratu, tedy toho 29.5.

Prý pak vyhraje na Truckforu anketu o nejdelší cestu kamionem. No nejsou ti naši řidiči pořád ještě tak trochu kluky? Nadává na tu práci, ale když se objeví zajímavá štreka, mají z toho druhé Vánoce 😀

greta24
2. dub 2009

Vitaj Mirula 🙂
Martina, tak tvoj muz je trucker celou dusou ! Aj moj bol, ale teraz je pre neho prioritou nas syn, chce skoncit s kamioncenim, lebo nevidi, ako syn vyrasta. Mozno sa k tomu za par rokov vrati, teraz by chcel byt doma, aby mu syn nepovedal - ujo- 😀

martinamil
2. dub 2009

Greta, on chtěl být od malinka řidič. Nikoliv kosmonaut, popelář apod, ale vždy řidič. Možná až toho mimíse uvidí, bude to jinak, ale teď vím, že by byl bez volantu nešťastný, i když na tu práci taky nadává. 😉

montinka
2. dub 2009

AHOJTE TAK NAS OCINO BOL NA DALSOM POHOVORE TERAZ ZA VODICA SAMOZREJME A VRAJ MA IST NA SKUSOBNU JAZDU TAK CHUDAK CAKA AKO NA IHLACH ZE KEDY SA MU OZVU. NO HADAM Sa NAOZAJ OZVU

martinamil
2. dub 2009

Montinka, tak držím palce, ať to vyjde!

mirula66
2. dub 2009

Ahojte.Uz som tu zas. Dakujem za privitanie.Je to presne tak ako vravite ze na pracu nadavaju ale o chvilu uz rozpravaju o nekonecnych zázitkoch z ciest.

mirula66
2. dub 2009

Martinka tak ty mas teraz termin pôrodu? Koncom aprila? Moja druhorodena sa tiez narodila 27.4.

martinamil
2. dub 2009

Ne, já mám termín 25.6, ale mám vysoce rizikové těhu. Už minulé úterý mi zastavovali porod, když jsem přijela s kontrakcemi po 4 minutách a byla jsem otevřená na 2 prsty. Zastavili! Předběžně se počítá s předčasným císařem 25.5., ale může se to každý den změnit.

marcela79
2. dub 2009

Ahojte žienky, objavila som túto tému, a padla mi do oka 😵, lebo aj môj manžel pracuje ako kamionosta - už 10 rokov 😒 Ak môžem, rada sa k Vám pridám na kus reči ...

martinamil
2. dub 2009

Ahoj Marcelo, vítej mezi slaměnnými vdovami. A kde jezdí? Mezinárodku nebo v Unii? Jak často je doma?

ennya
2. dub 2009

Babky, chcem sa vas spytat, ci sa to oplati dnes byt vodicom kamionu, lebo je kriza a co som pocula, tak vela firiem kamionistickych je v krachu.

martinamil
2. dub 2009

Ennya, tak to je stejná otázka, jako by jsi se zeptala zda se vyplatí chodit do práce, když mnoho firem v krizi krachuje. Je to ráce jako každá jiná a miliony se v ní rozhodně nevydělají. Přepočítáš-li to na hodiny, tak jsou na tom hůř než skladníci. A k tomu ještě odpovědnost na silnici.

ennya
2. dub 2009

Ved preto sa pytam, viem, ze niekedy to bol biznis byt kamionista, mali okolo 40 000 korun, ale dnes mam znameho co nezarobi ani 20, nikedy len 15 a je stale prec, ma 2 Sk od kilometra.

marcela79
2. dub 2009

Milá martinamil, ďakujem za privítanie 🙂 Môj manžel jazdí medzinárodku... Teraz jazdí vo dvojici, takže je doma každý týždeň. Tak je to teraz v pohode 🙂. Ennya, s tou krízou je to také - vo firme kde pracuje manžel to pociťujú, niektorí odchádzajú k inej firme - skúšajú šťastie. Majú slabšie platené prepravy... ☹

ennya
2. dub 2009

Verim ti, ved aj na cestach vidiet ovela menej kamionov ako kedysi. Je to narocna a malo platena praca ☹

martinamil
2. dub 2009

Ennya, já to emyslela špatně. Řidiči jsou placení různě a ta krize je znát úplně všude. "Zlaté časy" jsou už několik let pryč.

Marcelo, tak to máš fajn, že každý víkend je doma. O tom já si mohu nechat jen zdát. Přes zimu a léto bývá pryč 2-3 týdny, na jaře a na podzim je skoro každý víkend doma. Vloni to vycházelo 40 víkendů pryč. Letos to s tím rallye nebude o nic lepší. V lednu nastupuje na rodičák, tak uvidíme, zda a jak dlouho to vydrží. 😉

caruzo19
2. dub 2009

ahojte zienky,polovicu z vas nepoznam,tak vitam 🙂
vobec nic nestiham s tymi dvoma nezbednicami,mala ma reflux a nadchu,radost prevelika,cele noci prezliekame postele a odsavame,ale snad za 5 mesiacov sa to vsetko zlepsi 😀 😀
tata hromzi,znizuju im platy a stale sa mu kazi auto(osobak),takze kazdy mesiac kupujeme nejaku novu suciastku,ked toho budeme mat po krk,tak ho predame a novy majitel bude mat prakticky nove auto 😅 😅 😅
esteze uz vykuklo slniecko,mam plne zuby tych mrakov

martinamil,pekne sa este chvilku drzte pokope 😉

kazdy vikend doma,aj my chcemeeeeeeee 😀

caruzo19
2. dub 2009

montinka,drzim palec,nech uz konecne najde nieco normalne

martinamil
2. dub 2009

Čaruzo, chudák malinká. Reflux je skoro normální, ale rýmu! Takhle malinká?! To je šílené, já umírám na rýmu ve 32.letech. Vůbec si nedokáži představit, že jí může mít ten drobeček.

Zaplať Pán Bůh za to sluníčko. Ven moc nemůžu, ale otevřela jsem alespoň balkon a pouštěla dovnitř sluníčkový jarní vzduch.

caruzo19
3. dub 2009

no,a to som sa docitala ze vraj dieta do 3mesiacov nedokaze dychat ustami,lebo anatomicky je to nemozne,takze sme hned leteli na pohotovost(ma to uz 3 tyzdne,takze to bola fakt mimi),ale to tvrdili v tom istom clanku,ze take male dieta sa nemoze udusit zvratkami a to sa dusime kazdu noc,jak si tym mliekom preplachuje nos.takze snad sa neudusi.
dnes vnoci sme odsavali uz len mlieko z nosteka

martinamil
3. dub 2009

Čaruzo a nemůže mít rýmu právě z toho refluxu? U miminek to neznám, ale Aleš má refluxní chorobu 3. stupně a čeká na operaci. Mnohokrát se mu stalo, že spal a přitom zvracel. Došlo to do stádia, že trochu vdechl a byl z toho porádní zápal plic. Proto mě napadlo, zda jí ten reflux nemůže dráždit sliznici nosu a proto rýma. Určitě zvedněte postýlku u hlavičky minimálně o 20 cm. Reflux by měl u dětí vymizet do 3 měsíců. Já se o to trochu zajímala, protože to může být dědičné.

greta24
3. dub 2009

Vitaj Marcela 🙂
Montinka, drzime palce, nech ma konecne dobru robotu !
Caruzo, mas to narocne, ked si spomeniem, ako mal Alex soplik a stale sme odsavali, no, zaspavala som postojacky... Nastastie nemal silny reflux, tak postele sme neprezliekali. Ako to zvladas, ked je muzik zas v praci ?

marcela79
3. dub 2009

Milá Gretka, ďakujem za privítanie. 😉 Kam jazdí tvoj manžel? A čo tvoj martinamil? Ste spokojné s ich zamestnaním? I keď dnes si človek nevyberie... ☹