• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manžel "kamioňák"

1. června 2016 
myslela som , ze tato ma prestavku, pisem rychlo a su z toho nezmysly :grinning: . Marti vyberiete toho Krystofa nakoniec? Pekne ste vybrali :wink:
27. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katarínko, ano na 99% budeme mít Kryštůfka, pokud to tatíne po návratu nezmní, ale zatím je to takto podepsané. :slight_smile:
27. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme mali tatu tyzden doma, tak sme si to super uzili, uz som zas slamena vdova :frowning2:
27. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Greto, nic si z toho nedělej, já taky :frowning2: A včera to na mě docela dopadlo a bulela jsem jako želva. Dnes by měl dojet do Lisabonu a na zítra má trajekt. Pojede 2 dny. To by na mě nebylo, trpím na mořské nemoci. Brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. Marti uz si doma? Neboj to placlive stavy byvaju, to som mala na dennom poriadku skoro :grinning:
28. dub 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem doma!!! Cestou jsem byla ještě u zubaře a udělal mi 3 zuby. Ale v pohodě, nebolelo, ale bylo to potřeba :slight_smile:
28. dub 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, jak je doma :slight_smile:) ?

K zubaři jdu za 14 dní, už mi ani nemá kam dávat plomby :grinning: , ale už 3 roky mi leze moudrák a mám ho teprve půlku venku, asi zase povylejzá - od včerejška mě bolí dáseň okolo něj :unamused: snad mi ho nebude zubař prořezávat.

Taky někomu z vás leze moudrák takle dlouho? To je můj první tak nevím :frowning2: Začal mi lézt před naší svatbou 2.6.2006 :grinning: tak si to přesně pamatuji
29. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminy :slight_smile: ako sa vodi? Marti 457 ja nastastie ani neviem , co je zub mudrosti :grinning: ale sestra to vie aj za mna s bratom :grinning: . A martinka nasa tehulka doma je dobre co? Pekny den :wink: :slight_smile:
29. dub 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, moudrák. Brrr, mě bohužel vyrostly všechny 4. Teď mi jeden musel vyvrtat (i když se to nedělá), protože mi ho nemohl vytrhnout.

Katarinko, doma je bájo. Dnes jsem sice byla na kontrole v Metabolické poradně a zítra jedu na Hematologii, ale doma je doma.

Jo a jinak náš mimís je tlusťoch. Prý po tatínkovi. Dle UTZ 42 cm 2036g (měl by mít 42cm 1700g) :grinning: Není líný se najíst :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no martinka, nevadi, narodi sa vam chlapina,Nas jurasek mal 50cm a 4200g, takze janosik ako vysity :grinning: :grinning: Ale rodila som sekciou, lebo moja astma a barka bola tiez rodena sekciou, takze sa narodil pekne hladko :grinning:
29. dub 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě to nevadí. Budu rodit císařem a určitě dřív. Alespoň bude silný.

Teď mi přišla sms, že jsou ještě na moři, přistávat by mšli zítra okolo 10 hodiny.
29. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám taťka přijel ve 2 ráno z Anglie a v 8 už ho zase poslali do Německa :angry:
Až dostane pokutu, že nedodržel přestávku tak budou zase čumět :confused:
30. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo kdyby někdo chtěl náš kočárek nebo jste o někom věděli - mám ho v albu - prodávám ho :wink: Na ceně se domluvíme
Chci už malému koupit na léto golfky a hlavně už větší autosedačku :slight_smile:
30. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry den damy :slight_smile: :wink: marti, kocik mas krasny, ale my uz nepotrebujeme. neviem ani o nikom , kto by chcel :frowning2:
30. dub 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já jsem zpátky z Prahy. Pro tento týden už končím. Moje výsledky jakž takž a vyzvedla jsem Alešovo výsledky a ta operace žaludku bude asi nevyhnutelná.

Marti a má papír na dovolenou, nebo to risk tak? Ono nejde o pokutu, ta se vždy nějak zaplatí, ale může přijít o papíry. On ještě nemá kartu, viď?

Marti, my máme kočárky dva. Ale zkusím nabídnout :wink:
30. dub 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
martnka pozeral asom ten tvoj album , ten vas kocik je tiez namakany , ale som ti ho uz chvalila
30. dub 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katarinko, děkuji. Koupili jsme tu MUTSY Urban Rider, protože má zatáčecí zadní nápravu a Alešovi se moc líbila a pak Bébé Comfort Loola + Windoo, protože ta hluboká korba je schválená místo autosedačky. :slight_smile:
30. dub 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano , niektore vanicky su vhodne ako autovanicky do auta a su schvalene ,Takze dietatko nemusis "krcit" vo vajicku, a nemusis ho prekladat do kocika. Je pekny , videla som ho aj nazivo. :wink:
30. dub 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj si v spojeni s alesom , ze ako sa ma? Asi je vyteseny, co zas zazije, co? :slight_smile: :wink:
30. dub 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes v 10 hodin konečně přistáli. A prý nemá mořskou nemoc.

Marti, za kolik ten kočárek? Zájem by měla "sovice" z červnovek. Písni jí IP, nebo klidně přezemě.
30. dub 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ten kočárek kupovali za 18tis - teď už nové stojí 15 :confounded: a já bych za něj chtěla aspoň 5 nebo 6 tis. :confused:
30. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak jsem našla sovici, hned ji písnu DÍKY :wink:
30. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Marti, tak pak dej vědět, zda jste se dohodly. Jsem totiž děsně zvědavááá :wink: :sweat_smile:

Holky, která se tu ptala na práci pro řidiče? Sleduji Alešovi Truckforum a dávím hlášení a prý Hanzalík na Tesco bere pořád. Asi to nebude nic moc, když mu tam lidi nevydrží, ale možná lepší než drátem do oka. :wink:

Aleš si užívá "dovolené". Prý jsou tam šíleně ouzké silnice, že má strach, aby tam vůbec tím kamionem projel.
1. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě dám vědět, zatím se mi neozvala :unamused:
1. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak copak, kamioňáci asi nejezdí :grinning: nikdo moc sem nenakukuje.
Taky uschnu :frowning2: manža dorazil sice ve 4 odpo, ale šel hned spát a hlavně mám opar tak by mi stejně ani pusinku nedal :cry:
2. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, neboj uschneme obě. Já tu měla včera celý den bráchu se švagrovou a dětmi (Verča 8,5 a Ondra 1,5 roku). Verča tu zůstala přes noc a v 10 hodin mají znovu přijet. Míra má v garáži rozdělané svoje auto (odjel mým) a švagrová bude dodělávat okna. :slight_smile:

Marti, Sovice není pravidelně ok, spíš přes týden než víkend.
2. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máte doma veselo - to je dobře :wink: užívejte si je.
Tak já si počkám na Sovici, díky :slight_smile:
2. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
peknu sobotu prajem damy :slight_smile: No neuschnete tu nebojte, ja som prisla pozriet, co mate nove. Jurasek spi, Bara je u babiny a tato sa pripravuje, ze zajtra odchadza :pensive: :frowning2: . Ale 3t ubehnu , tak uz to tak hrozne neprezivam :wink: Martinka, mas to dobre zorganizovane, dufam , ze navigujes z postele :grinning:
2. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti potřebovala bych poradit - vy máte přehled o všem :grinning: Chtěla bych manželovi k narozkám takovou tu ceduli SPZ jak mají řidiči za oknem se jménem :grinning: kde to seženu?
2. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti neudělaj mi tu ceduli i v dopravních značkách? Jednu takovou firmu tady máme, zajdu se tam zeptat :sunglasses:
2. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek