Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

katarinka1107
27. dub 2009

myslela som , ze tato ma prestavku, pisem rychlo a su z toho nezmysly 😀 . Marti vyberiete toho Krystofa nakoniec? Pekne ste vybrali 😉

martinamil
27. dub 2009

Ahoj Katarínko, ano na 99% budeme mít Kryštůfka, pokud to tatíne po návratu nezmní, ale zatím je to takto podepsané. 🙂

greta24
27. dub 2009

My sme mali tatu tyzden doma, tak sme si to super uzili, uz som zas slamena vdova ☹

martinamil
27. dub 2009

Greto, nic si z toho nedělej, já taky ☹ A včera to na mě docela dopadlo a bulela jsem jako želva. Dnes by měl dojet do Lisabonu a na zítra má trajekt. Pojede 2 dny. To by na mě nebylo, trpím na mořské nemoci. Brrr 😝 😝

katarinka1107
28. dub 2009

ahojte. Marti uz si doma? Neboj to placlive stavy byvaju, to som mala na dennom poriadku skoro 😀

martinamil
28. dub 2009

Jsem doma!!! Cestou jsem byla ještě u zubaře a udělal mi 3 zuby. Ale v pohodě, nebolelo, ale bylo to potřeba 🙂

marti457
29. dub 2009

Ahoj Marti, jak je doma 🙂) ?

K zubaři jdu za 14 dní, už mi ani nemá kam dávat plomby 😀 , ale už 3 roky mi leze moudrák a mám ho teprve půlku venku, asi zase povylejzá - od včerejška mě bolí dáseň okolo něj 😒 snad mi ho nebude zubař prořezávat.

Taky někomu z vás leze moudrák takle dlouho? To je můj první tak nevím ☹ Začal mi lézt před naší svatbou 2.6.2006 😀 tak si to přesně pamatuji

katarinka1107
29. dub 2009

ahojte maminy 🙂 ako sa vodi? Marti 457 ja nastastie ani neviem , co je zub mudrosti 😀 ale sestra to vie aj za mna s bratom 😀 . A martinka nasa tehulka doma je dobre co? Pekny den 😉 🙂

martinamil
29. dub 2009

Marti, moudrák. Brrr, mě bohužel vyrostly všechny 4. Teď mi jeden musel vyvrtat (i když se to nedělá), protože mi ho nemohl vytrhnout.

Katarinko, doma je bájo. Dnes jsem sice byla na kontrole v Metabolické poradně a zítra jedu na Hematologii, ale doma je doma.

Jo a jinak náš mimís je tlusťoch. Prý po tatínkovi. Dle UTZ 42 cm 2036g (měl by mít 42cm 1700g) 😀 Není líný se najíst 😀 😀 😀

katarinka1107
29. dub 2009

no martinka, nevadi, narodi sa vam chlapina,Nas jurasek mal 50cm a 4200g, takze janosik ako vysity 😀 😀 Ale rodila som sekciou, lebo moja astma a barka bola tiez rodena sekciou, takze sa narodil pekne hladko 😀

martinamil
29. dub 2009

Určitě to nevadí. Budu rodit císařem a určitě dřív. Alespoň bude silný.

Teď mi přišla sms, že jsou ještě na moři, přistávat by mšli zítra okolo 10 hodiny.

marti457
30. dub 2009

Tak nám taťka přijel ve 2 ráno z Anglie a v 8 už ho zase poslali do Německa 😠
Až dostane pokutu, že nedodržel přestávku tak budou zase čumět 😕

marti457
30. dub 2009

Jo kdyby někdo chtěl náš kočárek nebo jste o někom věděli - mám ho v albu - prodávám ho 😉 Na ceně se domluvíme
Chci už malému koupit na léto golfky a hlavně už větší autosedačku 🙂

katarinka1107
30. dub 2009

dobry den damy 🙂 😉 marti, kocik mas krasny, ale my uz nepotrebujeme. neviem ani o nikom , kto by chcel ☹

martinamil
30. dub 2009

Ahojky, tak já jsem zpátky z Prahy. Pro tento týden už končím. Moje výsledky jakž takž a vyzvedla jsem Alešovo výsledky a ta operace žaludku bude asi nevyhnutelná.

Marti a má papír na dovolenou, nebo to risk tak? Ono nejde o pokutu, ta se vždy nějak zaplatí, ale může přijít o papíry. On ještě nemá kartu, viď?

Marti, my máme kočárky dva. Ale zkusím nabídnout 😉

katarinka1107
30. dub 2009

martnka pozeral asom ten tvoj album , ten vas kocik je tiez namakany , ale som ti ho uz chvalila

martinamil
30. dub 2009

Katarinko, děkuji. Koupili jsme tu MUTSY Urban Rider, protože má zatáčecí zadní nápravu a Alešovi se moc líbila a pak Bébé Comfort Loola + Windoo, protože ta hluboká korba je schválená místo autosedačky. 🙂

katarinka1107
30. dub 2009

ano , niektore vanicky su vhodne ako autovanicky do auta a su schvalene ,Takze dietatko nemusis "krcit" vo vajicku, a nemusis ho prekladat do kocika. Je pekny , videla som ho aj nazivo. 😉

katarinka1107
30. dub 2009

aj si v spojeni s alesom , ze ako sa ma? Asi je vyteseny, co zas zazije, co? 🙂 😉

martinamil
30. dub 2009

Dnes v 10 hodin konečně přistáli. A prý nemá mořskou nemoc.

Marti, za kolik ten kočárek? Zájem by měla "sovice" z červnovek. Písni jí IP, nebo klidně přezemě.

marti457
30. dub 2009

My ten kočárek kupovali za 18tis - teď už nové stojí 15 😖 a já bych za něj chtěla aspoň 5 nebo 6 tis. 😕

marti457
30. dub 2009

Marti tak jsem našla sovici, hned ji písnu DÍKY 😉

martinamil
1. kvě 2009

Ahojky, Marti, tak pak dej vědět, zda jste se dohodly. Jsem totiž děsně zvědavááá 😉 😅

Holky, která se tu ptala na práci pro řidiče? Sleduji Alešovi Truckforum a dávím hlášení a prý Hanzalík na Tesco bere pořád. Asi to nebude nic moc, když mu tam lidi nevydrží, ale možná lepší než drátem do oka. 😉

Aleš si užívá "dovolené". Prý jsou tam šíleně ouzké silnice, že má strach, aby tam vůbec tím kamionem projel.

marti457
1. kvě 2009

Určitě dám vědět, zatím se mi neozvala 😒

marti457
2. kvě 2009

Copak copak, kamioňáci asi nejezdí 😀 nikdo moc sem nenakukuje.
Taky uschnu ☹ manža dorazil sice ve 4 odpo, ale šel hned spát a hlavně mám opar tak by mi stejně ani pusinku nedal 😢

martinamil
2. kvě 2009

Ahoj Marti, neboj uschneme obě. Já tu měla včera celý den bráchu se švagrovou a dětmi (Verča 8,5 a Ondra 1,5 roku). Verča tu zůstala přes noc a v 10 hodin mají znovu přijet. Míra má v garáži rozdělané svoje auto (odjel mým) a švagrová bude dodělávat okna. 🙂

Marti, Sovice není pravidelně ok, spíš přes týden než víkend.

marti457
2. kvě 2009

Tak máte doma veselo - to je dobře 😉 užívejte si je.
Tak já si počkám na Sovici, díky 🙂

katarinka1107
2. kvě 2009

peknu sobotu prajem damy 🙂 No neuschnete tu nebojte, ja som prisla pozriet, co mate nove. Jurasek spi, Bara je u babiny a tato sa pripravuje, ze zajtra odchadza 😔 ☹ . Ale 3t ubehnu , tak uz to tak hrozne neprezivam 😉 Martinka, mas to dobre zorganizovane, dufam , ze navigujes z postele 😀

marti457
2. kvě 2009

Marti potřebovala bych poradit - vy máte přehled o všem 😀 Chtěla bych manželovi k narozkám takovou tu ceduli SPZ jak mají řidiči za oknem se jménem 😀 kde to seženu?

marti457
2. kvě 2009

Marti neudělaj mi tu ceduli i v dopravních značkách? Jednu takovou firmu tady máme, zajdu se tam zeptat 😎