Opustil mě partner, čekáme druhé.

mouse77
1. črc 2020

Ahoj holky, prožívám teď šílene období. Máme 3leteho super kluka a řekli jsme si, že když bude druhé, tak bude a nebranili jsme se mu.
Ale co se nestalo,.... Chlap byl měsíc zvláštní, já ho omlouvala, že byla karantena, že dohání práci, maká dost doma,...
Jenže, on si našel někoho jiného, já na týden těhotná ve 4 měsíci si dělala kurz, aby jsme se měli líp..
Dozvědělměsíce,.. Přitom tam nejsem tři týdny,..

mouse77
autor
1. črc 2020

@mouse77 pokračování : dozvěděla jsem se, že už spolu nejsme dva měsíce, pritom je to teď tři týdny,.. Je mi z něj na blití. Do očí mi ještě teď v pátek lhal, že nikoho nemá a chce na tam víkend malého,.. Tak jsem svolila, od pátku do pondělí ráno... Dozvěděla jsem se, že tam byla nová teta máma, což mě moc ranilo. Ale budiž....
Jenze, kdyz mi ho v po přivezl, malý se choval hrozně :( byl plactivy, ani na WC jsem nemohla, úplně zmatený, což mi řve srdce.. Byla jsem na ospodu, ať ho mám ve své péči... Nejhorší je, že má stejný práva jako já a chce ho vídat!!! Bydlíme teď u babičky a jsem z toho úplně paf, jak toto někdo může udělat. Už si tam někoho tahat, seznámit s malým,.. Psala jsem mu, že si nepřeji, aby tam někdo takový byl, když je tam malý a total ignore... Nevíte, co se dá vše dělat, aby s nima byl malý, co nejmíň? Hrozně ho to ničí a teď neví, kde má vlastně domov a nechápe to 😭... Byla tam s nimi celý víkend a nová teta máma je hodná, máš ji taky ráda? A takové otázky,... Teta mi ve vaně dělala to a to,.. Já se jí o dítě starat taky nebudu, ať ona se nestará o moje! Kde nějak udělat, aby se viděl jen s tatem, bez její přítomnosti? Tátu mu úplně nechci brát, ale potřebuji, aby si zvykl, že teď je doma u babičky,..

martiina_k
1. črc 2020

Tak těžko můžeš otci zakázat, aby se o dítě starala jeho partnerka. Osobně teda nechápu, proč mu ji představuje takhle rychle, ale třeba to spolu táhnou už dlouho, nevím.... jinak na té blbé situaci je nejlepší asi to, že jí prcek má rád, horší by bylo, kdyby na něj byla hnusná ☹

jjasmina
1. črc 2020

Myslím, že teď seš hlavně plná emoci, budete se muset spolu naučit vycházet už kvůli malému, má hold stejná práva jako ty.

tasimia
1. črc 2020

@mouse77 holt mít přítelkyni mu zakázat nemůžeš a není to ani důvod mu nedávat syna. 🙊 Prostě si budeš muset zvyknout, že tam nějaká teta je a buď ráda, že je na malého hodná a není to nějaká mrcha. A ani nevím proč chceš aby s ním byl malý nejmíň. Prostě si zvykej, nejste spolu a sám určitě taky nebude.

leniczka23
1. črc 2020

Jo jasny, takže chlap tady odkopne těhotnou ženskou s dalším dítětem na krku a vy jediný co jí tady dokážete napsat, je to ať si zvyká a ať je vlastně ráda že ta ženská je hodná. Tak vy se běžte chytit za ruce a skočte hlavou do zdi tvl🤦

@mouse77 holka moc mě to mrzí, tohle je prostě podpasovka jako svině, ja chápu, že se to může stát, že se jeden zamiluje, ale už nechápu, že před pár měsíci nevěděl že je něco špatně, protože pokud by nebylo tak se to nestane. Takže je to idiot sobeckej. To že ti ještě ani není schopnej říct pravdu znamená že je to ještě ubohej idiot. Má.pritelkyni, jasný, v pohodě, ale prvně by si to měl vyřešit doma než začne zamotávat hlavu malýmu. Ale to bys po někom kdo udělá tohle chtěla asi moc. Bude to teď těžký, moc těžký, takže ti držím palce ať to kvůli dětem zvládneš. A poradím ti, ať si zažádat pak i o alimenty na sebe ať se máte aspoň dobře a nemusíš ještě řešit peníze.
Drž se.

tasimia
1. črc 2020

@leniczka23 bohužel ano je to smutná situace a ano nedělá se to, ale otázka nebyla co mám dělat, když mě opustil pritel, pokud se nepletu? Zadavatelku zajímalo něco jiného. A to jak mu co nejméně dávat syna, což já teda nevidím důvod..okey, je rychle, ze ma další, ale jak se s ní déle, zřejmě? Nevidím, že by se tady zadavatelka litovala, že jí opustil, řeší něco jiného, tak proč bych měla psát mimo téma? Promiň, ale to, že ma tatínek novou přítelkyni, není důvod k tomu aby neviděl syna.

leniczka23
1. črc 2020

@tasimia jo ale šlo to napsat aspoň trošku s citem, já s tím co píšeš v podstatě souhlasím, on je otec a má stejná práva a ona mu určitě nemůže zakázat styk, jen vím jak ji musí být a nechtěla bych číst jak si mám zvykat. Na víc pan se s tím seznamováním opravdu dost unahlil. A zas chápu zakladatelku zempokud před 14 dny si myslela jak je vše ok a dneska má dávat dítě cizí ženský je z dost blbá situace. Jako jo, zvykne si, ale chce to čas. Tobě to fakt nepřijde unáhlené?

tasimia
1. črc 2020

@leniczka23 no jako na jejího bývalého partnera mam svůj názor (nakopala bych ho do patřičných míst ) ale jelikož se na to neptala, nevyjadřovala jsem se.

mouse77
autor
1. črc 2020

@tasimia protože v tom má zmatek. My k vůli tomu jsme u babičky a neví ted, kde má domov. Podle mě i on potřebuje čas, než to vztreba a zvykne si tady.. A aby říkal nová teta máma. Kdyztak jen teta, má mámu jen jednu..

mouse77
autor
1. črc 2020

@tasimia já mu nechci syna zakazovat. Vadí mi, jak to malý snášel. Je to jeho dítě, ať ho vidí, ale nemotaji mu hlavu, že je to nová teta máma. Mámu má jen jednu a navíc, si musí zvykat, že bydlíme teď jinde..

mouse77
autor
1. črc 2020

@martiina_k Tak vite, jak je to s dětmi. Prý nebudem rozmazlovat a už mi říká, co mu všechno koupili a kupovat si děti, říkat jim, že teď je pro něj domeček malý. A kdo za to může, že nebydlíme s tatem, jak jsme chtěli?! Akorát mu ublizuji a mně vadí se na to dívat. Ale asi nenadelam nic...

tasimia
1. črc 2020

@mouse77 tak v tomhle s tebou naprosto souhlasím a bývalému bych řekla důrazně, ať maleho tohle neučí, jinak mu malého do rozhodnutí soudu ohledně styku nedáš.. Neboj děti se umí rychle přizpůsobit, věřím, že bude u babičky spokojený, že to zvládnete. A hlavně!!si nedávej do hlavy, že mu ubližuješ, je to situace za kterou nemůžeš.

cherie24
1. črc 2020

@mouse77 je to idiot co na to říct... Já řešila něco podobného v březnu. Chlap zdrhl s jinou, my jsme se teda bavili o tom, že se rozejdeme a normálně jsme diskutovali o tom jak to bude, tvrdil jak mi bude vycházet vstříc a jak chce s malou trávit co nejvíc času a nová slečna mu asi vyš... mozek z hlavy, protože se chová teď jak blázen. Prostě když je chlap zamilovaný jinde, tak mozek už mu zkrátka nefunguje. Ale rozhodně bych mu teda řekla, že syn nemá co jeho nové nádheře říkat mami!! Buď jménem nebo teto, ale neplést tam slovo máma. Máma je jen jedna a ona to není. A co vám řekli na ospodu? Já to tam byla nedávno řešit co s tím, protože on se taky pořád ptá, kdy už si jí můžou vzít na víkend a tam mi teda řekli, že je beze šance, ale my máme ani ne roční dítko a on jen má plnou hubu řečí jak o ní stojí a za ní moc nejezdí. Ale oni jsou opravdu většinou na straně matky a hlavně dítěte. Přijde mi teda ale že vám to dělá i na truc a pokud využívá dítě, aby zasadil ránu vám a syn má z toho zmatek v hlavě, tak by ho tam srovnat měli. Mě i řekli, že pokud za ní nebude jezdit a chtěl by si jí pak odvést až nebude kojená, že by mu to nikdo neschválil, že není možné, aby dítě takhle stresoval, i když na ní má jako otec právo.

mouse77
autor
1. črc 2020

@cherie24 Tak to je mazec, to nas čeká teda tahacka i s druhým :( já si říkala, že tak malé dítě přece nemůže mít táta, max třeba v přítomnosti matky a nebo jen třeba na hodinu ven do kočárku.
Jinak na ospodu mi řekli, že tam musí přijít taky, nechtěl tam se mnou jít a mysleli jsme, že tam dám návrh a on, když bude souhlasit, tak to podepíše. Ale musíme tam jít za týden zas a on, ať napíšu představu a to mu psát nebudu, chci to tam říct vše před tou paní, aby věděla. Ale dost se bojím, je to pro mě čerstvý a hrozně bolavy.. Moc mi ani nepřišlo, že by nějak staly na mě straně, spis jako nestrannost, je otec, má stejná práva....

mouse77
autor
1. črc 2020

@tasimia děkuji, už teď psal, jestli může v pondělí ve svátek, zamítla jsem. Musí si zvykat a na víc vím s kým by ještě trávili čas.. Az si zvykne tady, tak beru nebo mě napadlo se domluvit, když o něj tak "stojí", ať si dojede a zdržuje se tady ve městě třeba 2hodiny,...

cherie24
1. črc 2020

@mouse77 on se časem uklidní 🙂 je to bohužel docela normální, že chlap po rozchodu dělá problémy. Nevím co si tím chtějí dokazovat ... Já si taky myslela, že když má jinou, tak mě nechá v klidu žít a bude si hledět svého a občas si myslim, že ho ta slečna i trošku popichuje. Víš jak on jí řekne jaká jsi byla fůrie a semetrika a jak to bylo hrozný s tebou žít, aby si obhájil, co udělal a že se vykašlal na těhotnou ženu s dítětem, ona mu bude přikyvovat, že je to fakt příšerný a jaký je chudáček,
to ona by se takhle nechovala a je to ve výsledku ještě horší :/ ale časem se uklidní 🙂

mouse77
autor
1. črc 2020

@cherie24 achjo :(

cherie24
1. črc 2020

@mouse77 já vím, že je to teď těžké, ale mě je třeba teďka lépe bez takového člověka. Ze začatku mě to hrozně dráždilo, že on už si vesele randí a představuje slečnu kamarádům, zatímco já lítala po úřadech a nejradši bych ubalila každému chlapovi na ulici. To jak se zachoval, utéct od těhotné a dítěte předpokládám, že s bezdětnou? A jestli se ještě nesnaží aspoň pomáhát a vycházet vstříc, to je prostě neomluvitelné. Je to sobec a doufám, že s odstupem času to tak budeš vnímat i ty, že nebylo zas o tolik co stát. Věnuj se sobě a synovi, to ti dá sílu to překonat a vzpamatovat se z toho a dá ti to prostor třeba časem poznat i někoho pořádného 🙂 Ono utéct před problémem k jiné není dlouhodobé řešení. Možná že teď mu to připadá skvělé a je zamilovaný, jeho ani novou tetu nic nesvazuje, ale on na to dojede, až nastanou problémy v ráji ;)

sudylichozrout
1. črc 2020

To si delas prdel, ne? Ty tady po nas chces navod na to, jak zabranit otci, aby se stykal se svym ditetem? Jako fakt?