Sama s dítětem

kristypetrusevska
23. pro 2016

Nejde to vydržet, dusit v sobě všechny ty pocity... Vím že matek co jsou s dětmi sami, je dost, ale poslední dobou to dost nezvládám. Jsme sami skoro rok a žijeme u mých rodičů. Za vše jsem jim vděčná ale jak už to bývá zvykem, absolutně nic není podle mě. Výchova? Nelze.. Vše dělám špatně, dle mých rodičů. Psychicky už nemůžu a nejradši bych se s malou zbalila a odešla, jenže nám to finanční situace nedovolí. Nechci si tu stěžovat, jen jsem to ze sebe potřebovala dostat. Tak alespoň touhle formou... Jinak, jak se žije Vám, ostatním maminkám bez tatínků?

lucysmidkova
23. pro 2016

Ahoj, ja jsem s malou taky sama minuly rok nam zemřel tatínek ale bydlím sama s malou v byte nebydlela bych u mamky to by bylo zlo. Nárok na nějaké přídavky atd mas tak bych se osamostatnila radši než aby mi do výchovy někdo kecal. Ja bydlela u mamky pul roku a jsem ji vdecna me sice do niceho nekecala ale proste to nejde bydlet s rodiči. Nějak bych to vymyslela a bydlela s dítětem sama tak jako teď. Taky nemáme plno peněz ale mamw se dobre 😊

kristypetrusevska
autor
23. pro 2016

@lucysmidkova bojim se ze to nevymyslim... Na byt rozhodne nemame. Jedine, co by bylo realne, je azylovy dum. Jinak, to me mrzi.. Jste ocividne dost silne😊 hodne stesti

lucysmidkova
23. pro 2016

Vždycky se to da nějak udělá aspon na 1+1 a nejakd příspěvek dostaneš od státu. Silme byt Musíme život neni pericko

kaciobst
23. pro 2016

Ahoj jsem sama se synem už skoro 5 měsíců a moc dobře ti rozumím. Mám sice svůj byt, ale je to hrozně těžké.. K rodičům bych taky nechtěla jít, protože jak říkáš do všeho by mi mamka mluvila.. už teď to tak je a leze mi to neskutečně na nervy.. :( jsem jí vděčná za vše, ale někdo prostě nechápe, že to dítě je moje a ne její.. cítím se neuvěřitelně sama a teď sem měla hodně špatné období.. měla jsem pocit, že vše vzdám protože si troufnu říct, že tolik starostí a problému co mám já nemají ženy ani ve 30ti letech.. Je mi jen 20 a mám toho za sebou tolik, že bych mohla napsat knížku o tom co všechno mě v životě potkalo a srazilo na kolena.. ale pořád tak nějak doufám, že se jednou vzbudím a ten den se vše změní.. že se obrátí karta a já budu šťastná.. zase jako dřív.. ale zatím nic.. každý den si říkám "zítra bude lépe" ale když se probudím je opět dnes.. kdyby sis někdy chtěla napsat není problém jsem všemu otevřená a ráda poznám někoho kdo je na tom skoro stejně jako já protože člověk někdy potřebuje vědět, že na to není sám. Hodně sil přeju snad brzy v našich životech zase "vyjde slunce" S pozdravem Káťa.

michal315
8. led 2017

Ahoj děvčata, takže jsem to pročetl a máme něco společné. Mám dvě děti a nemám partnerku. Zvládám to nějakým způsobem ale už taky padám na usta. Ráno vstát připravit děcka odvést do školy, zaměstnání, přijet zpět ukoly vařit a je noc. Tak to jde den za dnem. Takže jo jako chlap vás celkem chápu. Partnerku hledám ale je to těžké.

kristypetrusevska
autor
8. led 2017

@michal315 Tak to teda kloubouk dolů😉

andryyysssek
8. led 2017

Ahoj,jsem taky sama s dcerou,syn je zatím u otce(je to komplikované), ale my bydlíme v pronájmu. Pomohli mi hodně finančně ( kauce,začátky, vybavení bytu)naši,ale nechtěla jsem bydlet s nima,po prvním rozvodu jsem bydlela u nich,a taky mi do všeho kecali.

hanka_123
12. únor 2017

Ahojky maminky, je tu nrjakat dobrá duše, která by mě zasvětila do života bez chlapa? Odešla jsem se sedmimesicni dcerkou a nevím si rady, jak ted dal postupovat, co se týče financí.. Jsme u mamky, je zlata, ale taky bych se chtěla osamostatnit, vubec ne kvůli mamce, ta tam bude stejně ob den, ale chci to dokázat hlavně kvůli dceři a mě samotné. Předem vám moc děkuji a přeji mnoho sil! 🙂

kristypetrusevska
autor
13. únor 2017

Ahoj, no ja jsem s malou sama u rodicu skoro rok... A i kdyz jsou nasi super, a moc nam pomahaji, tak rikam narovinu, ze ten zivot bez tatinka je na nic.. Kazdy den se trapim tim, ze netvorime kompletni rodinu, ze mala nema tatu a ja partnera.. Rada bych Ti poradila ale sama v tom "plavu"... Kazdopadne se drz, snad bude brzo lip..

hanka_123
14. únor 2017

@kristypetrusevska Ahojky, vim, ze to ještě na prd bude, ale pořád lepší, než žít v nervech,jsme silný holky 🙂)

verusky
4. bře 2017

@michal315 proc mas deti sam? kde je jejich mama?

michal315
4. bře 2017

@verusky se strejdou ktery k nam jezdil kdyz ja jsem byl v praci. Kdyz on je rozvedenej je tak sam tak proc by nemohl dojet na kafe? A ty jsi paranoidni ze stale neco vidis. A buch jsem tehotna

verusky
4. bře 2017

a proc mas deti Ty?

michal315
4. bře 2017

Protoze tak rozhodl soud na doporuceni z ospod a deti to tak taky chteli zbytek je nadlouho

verusky
4. bře 2017

a jejich matka s tim souhlasila? ma tedy dalsi deti?

michal315
4. bře 2017

Ma dalsi dite. Na ospodu vykrikovala cosi o tom ze decka dostane do decaku a tak ale ja na to nechci vzpominat

verusky
4. bře 2017

@michal315 ok... ja se ptala spis z duvodu, ze soucasni muzi chteji brat matkam deti, ale ve Vasem pripade si za to muze ona zena sama. dekuji za odpovedi. preji mnoho sil. ja jsem taky sama na ctyri a je to narocne 🙂 bude lepe 🙂 a s hledanim partnerky je to asi tezke, ale preju mnoho stesti... at narazite na takovou, ktera Vase deti s radosti prijme 🙂

michal315
4. bře 2017

@verusky nikdy nedelala nikde ja vse zivil jak vul ani jsem nekec sukala celou dobu za myma zadama na ospodu i u soudu rvala na soudkyni ze jako proc se ptaji z ceho bude zivit decka vsak curak ma praci a oni mne vymeri alimenty abych je zajistil atd. No citace je presna vcetne vulgarismu ktere pozila. A dal se k tomu nejak vracet nechci

verusky
4. bře 2017

ok... hodne stesti 🙂