Tatínek nás opustil v půlce těhotenství

beruska1991
27. čer 2015

Měla jsem partnera, který to v půlce těhotenství vzdal...

tulipanecek
10. zář 2015

@beruska1991 Chápu tě,ale stejně s tím nic neuděláš,i když bude i sní... je to strašné chápu tvoje pocity,ale lepší bude se s tím smířit...Ten blb co s ním čekám dítě,tvrdí,že žádnou nemá...tak teď sama nevím,ale ani potom nepátrám...on totiž lže,jak když tiskne...Ano ano,děti řeknou i to co neví 😀

tulipanecek
11. zář 2015

Kde máme @pipi02 ,že by konečně rodila??? 🙂

beruska1991
autor
11. zář 2015

@tulipanecek uz máme od středy holku 🙂

tulipanecek
11. zář 2015

@beruska1991 Tak to je super 🙂 závidím,že to má zasebou...

beruska1991
autor
11. zář 2015

@tulipanecek ja taky 🙂

pipi02
15. zář 2015

Ano holky 10.9. se mi narodila Ellen. Opravdu obdivuju ty co rodi vicekrat 😀 holky ja dokopala i doktora 😀

beruska1991
autor
15. zář 2015

@pipi02 uz to mas za sebou a doktoři na to musí být zvyklí 😉 a kdy ji uvidíme??

sovicka001
15. zář 2015

@pipi02 at se Vam moc dari!(ps:tesim se na fotky ;))

tulipanecek
15. zář 2015

@pipi02 No taky si říkám,že jsem úplně blbá,když do toho lezu znovu 😀 ale ten drobeček za to stojí 😀 Ellen přeji hodně zdravíčka 😉 a fotečku 🙂

pipi02
15. zář 2015

@sovicka001 Děkujeme 🙂

@tulipanecek fotečka přidána 🙂 jinak prý se to zapomíná ta bolest 😀 já nevím ještě jsem si kvalitně nesedla :D

tulipanecek
15. zář 2015

@pipi02 ano ano ještě to bude bolet 😀 už se na to nesmííííírně těšíííím 😲

pipi02
15. zář 2015

@tulipanecek já nestihla epidural ☹ když sem dojela bylo brzy a hodinu poté už na něj bylo pozdě...nejhorší byla porodní sestra.....furt mi nadávala a byla hrozná....i doktor viděl, že se s ní nedomluvím a že ji přestávám vnímat a odrodil mě on 😀 byl tatínkovskej 😀 přišel pohladil mě po tváří a říká: to zvládnem, na kotrolách jste byla tak hezká usměvavá žena tak chci ten úsměv vidět zas 🙂 můžu říct, že i na kontrolách jsem se modlila, že jej budu mít, protože to, jak se chová k ženám....gentleman...vše vysvětlí a má takový ten klidný vyrovnaný autoritativní hlas.

tulipanecek
15. zář 2015

@pipi02 Úplně Ti závidím,že už to máš za sebou...jo no ,některé ty sestry jsou megery,ale někteří doktoři,taky stojí za prd... Já už čípek nemám,malý je už úplně dole,hlavička hodně naléhá,tak jsem zvědavá,kdy to přijde 🙂 Pan doktor říkal,že se v pondělí na kontrole už asi neuvidíme,že to by malý musel hodně překvapit 😀 Stačí,když překvapí mě a půjde rychle ven 🙂
Včera jsem ještě potkala rádoby tatínka,jsem dělala,že ho nevidím,ale on bohužel ne...no,prohodily jsme pár vět a zakončili to ty jsi fakt mrdlá....,jelikož jsem mu řekla,že o u porodu nechci...Tak mě nasral,že jsem si šla koupit ády do sportu 😀

pipi02
15. zář 2015

@tulipanecek ať si políbí šos porod je záležitost neopakovatelná a kouzelná a on si to prostě nezaslouží. Nezaslouží si ani malýho.

beruska1991
autor
15. zář 2015

Holky ja mu ji aspoň ukážu a pak ho pošlu k šipku...ať si jde za tou jeho...

tulipanecek
15. zář 2015

@pipi02 Přesně to jsem mu napsala,že si vůbec ty emoce co to v člověku vyvolá a zanechá, nedovede představit a ze ho u toho nechci...

eliska_z
2. říj 2015

@tulipanecek Gratuluju k Eričkovi. Doufám, že porod i pobyt v porodnici bude byl/bude bez nezvaných návštěv. Moc jsem na tebe poslední dny myslela, aby to vyšlo dle tvých představ.