Bolesti ledvin, podbřišku i prsou. Je to náběh na zánět?

msmr92
20. únor 2015

Ahoj holky ,HA neberu, při poslední menstruaci jsem dva dny dýl lehce špinila. ale uklidnovala jsem se, že to nic není. Pak jsem měla hrozné chutě na sex a od posledního styku (cca před 10 dny, 4 dny po MS) bolest v podbříšku, tu jsem si prvně odvodila, že je asi z drsnějšího pohl.styku. Potom mě ale vnitřní pobolívání přešlo a začaly mě bolet ledviny a následně začalo i občasné píchání v podbříšku a cítím tak celkově víc podbřišek při námaze, např. při tlačení a zvedání těžkých věcí. Bílý trošku hrudkovitý výtok mě trápil snad jen jeden den, nebo čas od času jenom bílý, za to trošku kvasinkový a trápí se svěděním občas.
Už druhý den mě trápí 37,2° aniž bych měla jakékoliv příznaky nemoci - jen lesklé oči a rudé tváře. A ted mě ani už tak ledviny nebolí spíš občas po stranách pálí, a na vnějších stranách prsou cítím bolest jako před mentruací a píchá mě semtam v podbříšku nebo vaječnících. Není to nějaký náběh na zánět? Nestalo se Vám něco podobného? nebo v jinem uplně případě měla bych si pořídit těhot.test? zitra raději půjdu k obecnímu doktorovi,ale tak dávám na vaše zkušenosti 🙂 Díky za rady 🙂