Mohu být těhotná? Bolest v podbřišku, nateklá prsa

helenix
24. lis 2015

Ahojda holky,
mám nepravidelnou menstruaci. Ale asi před více jak týdnem mě začalo bolet v podbřišku, natekla mi prsa a začaly mě bolet z vnější strany a ze spodu. TT už jsem si dnes dělala po třetí a vždy slabá druhá čárka. Myslíte že mohu být těhotná? 🙂 Ráda budu za každou odpověď. 🙂

monys286
24. lis 2015

Ja myslim, ze jo 😉 testuj dal 😉 Me boli taky uz skoro tyden v podbrisku, tak jeste cekam jestli zitra mrcha dorazi..

huremsultan
24. lis 2015

možné to je že jsi,ale at máš 100% jistotu zajdi si ke své gynekoložce ta ti přesně řekne. 😀 😀

nawaz122
24. lis 2015

To tehu budeš. Ja mam ještě týden do MS. A vůbec ty dny neutikaji. Moc bych si přála aby se to povedlo. V podbřišku me sem tam píchne a prsa zaboli. Kdy byla ovu přesně nevím ale asi jsme se tulili ve správnou dobu. Nezbývá mi než čekat :( je tu někdo kdo taky čeká?

fidelka81
24. lis 2015

@nawaz122 taky čekám a čekám a modlim se, aby už mrcha nepřišla a jak píšeš, dny se šíleně vlečou 😒

helenix
autor
24. lis 2015

@navaz122 @fidelka81 Uvidím jak to celé dopadne.. zatím o tom moc nepřemýšlím, nechci pak být zklamaná.. a jak říkáte dny se šíleně vlečou. 😖

terka_n
24. lis 2015

Jsem na tom stejne...MS mi ma prijit v sobotu a doufam, ze se nedostavi 🙂 prsa mam natekly a boli me a zvlastni nalady, ale mozna si to jen vsugerovavam...dneska je to 10ty den od "mazleni",tak nevim, jestli je to mozne,ze se citim jinak...

fidelka81
24. lis 2015

@helenix to já taky ne,ale nejde mi to na to nemyslet a už teď je mi jasné, že pokud to nevyjde, budu z toho zase špatná

helenix
autor
24. lis 2015

Já MS měla naposledy v srpnu.. takže právě vůbec nevím zda sem otěhotněla.. s přítelem bychom miminko tak doufám že to dopadne 🙂

helenix
autor
24. lis 2015

@fidelka81 to chápu, ale zkus se zabavit. Já to úplně vypustila protože jsem měla jiné starosti .. a te najednou tohle tak uvidím no.. ale už jak sem psala poslední menstruaci sem měla v srpnu

fidelka81
25. lis 2015

@helenix taky to máš koukám divoký s tou ms. Já to právě docela vypustila, byla jsem v poho a říkala si, buď to přijde a nebo ne. Ale jak se blíží termín ms, začala jsem nějak vyšilovat 😠

marketaryzi
25. lis 2015

Gratuluji k 2 čárkám 🙂 vzhledem k těm problémům s MS bych vám doporučila zajít na gyndu. Možná máte nedostatek hormonů, které by teď bylo dobré doplnit, aby se miminko mohlo bez problémů zahnízdit.

helenix
autor
25. lis 2015

Já úplně zapomněla. Včerejší test.. Tak co myslíš? @fidelka81

fidelka81
25. lis 2015

@helenix no já tam něco vidím 🙂 To vypadá hodně nadějně. Víš, kdy jsi měla ovulku?

helenix
autor
25. lis 2015

@fidelka81 právě že vůbec netuším.. Nechali jsme tomu volný průběh a už přes víc jak týden mě bolí v podbrisku a prsa bolavá.. Tak jsem to zkusila s tt a tohle tři dny po sobě 🙂 🙂

fidelka81
25. lis 2015

@helenix ty jo, tak to je paráda. A kdy se chystáš k dr? Nebo ještě počkáš? Já chci taky 😀

helenix
autor
25. lis 2015

@fidelka81 ještě asi počkám, o víkendu udělám další test a uvidím. Snad to vyjde

fidelka81
25. lis 2015

@helenix tak to mi koukej podávat info, ať vím 😉 Budu ti držet palce. Já jsem 13 dpo a ještě se bojim udělat test, tak raději počkám.

helenix
autor
25. lis 2015

@fidelka81 tak to ti taky držím pěsti. Já když to planovala nic.. A teď když jsem to úplně vypustila tak je to takhle..

helenix
autor
25. lis 2015

@fidelka81 hmm... Teď jsem se měřila v podpaží a mám 37,1

fidelka81
25. lis 2015

já dneska 36,9 . No sama uvidim. Je to první měsíc s gynexem a poprvé jsem cítila ovulaci

huremsultan
25. lis 2015

nezlobte se ale vy všechny tak vyšilujete že to není možné.Tak snad víš kdy si to měla dostat nebo jak dlouho si to neměla a si dělat testy.Zajdi si k doktorovi a sama uvidíš co ti řekne než tak se stresovat,nemyslíš.Je to tvá volba. 😉

helenix
autor
25. lis 2015

@huremsultan ahoj, nevím co za tím sleduješ.. ale já třeba osobně měla poslední menstruaci v srpnu! Nestresuju se.. nechávali jsme tomu volný průběh a spíš to tak samo přišlo.. k doktorovi už jsem objednaná.. ale myslím že na tvém místě když nevíš podrobnosti je asi lepší zdržet se komentáře 🙂

huremsultan
25. lis 2015

Já tím nic nesleduji,jen říkám svuj názor.Na to mám snad právo.Jde vidět že jste mladé a hned se urazíte.Nevím za tu dobu co jsi to neměla by si mohla být těh. ale je divné že ti test nevišel.Podle mě ti haprují hormony.Doktor je největší jistota ale docela pozdě ses objednala.Jinak ti budu držet palečky at se ti zadaří. 😎 😎

helenix
autor
25. lis 2015

@huremsultan neurazila jsem se a také říkám svůj názor a mimochodem na gynde už sem byla dvakrát kvůli té vynechat MS, ale už předtím jak jsem psala.. Když nevíš bližší podrobnosti je to složité.. Ten můj příspěvek je tu proto že si nejsem jistá a nechci zas honem letět na gyndu. Teď už jsem objednaná i kvůli tomu tt.

anunkaa
26. lis 2015

@huremsultan To je asi tím, že by to mimčo opravdu chtěli, já to všem "nedočkavkám" moc přeju, proto chápu, že se takhle ptají 🙂 Buďte schovívavá, kdybyste to mimčo chtěla tak moc jako holky taky byste takhle "vyšilovala" 🙂

fidelka81
26. lis 2015

@anunkaa Souhlasim 🙂

kejt29
26. lis 2015

@helenix ono je to dost tezke poradit, kdyz ms byla tak davno. Co se tyce @huremsultan, v teto diskuzi jsi nic o reseni nemenstruovani nepsala, takze jeji reakci chapu. A uz to, ze jsi ji mela naposled v srpnu neni moc v poradku. Co se tyce mereni teploty, v podpazi se v takovych pripadech nemeri a ted by ti ani mereni bazalni teploty nepomohlo, musi se merit dlouhodobe. Pokud bude test silit je to na dobre ceste. Budu drzet palce, s manzelem jsme o dite bojovali 9 let, takze vim, jake to je. Nicmene tu ti nikdo adekvatne poradit nemuze, takze jen testovat a pak k te dr....Popripade na krev jako samoplatce.

huremsultan
26. lis 2015

@anunkaa ale já jí přeji at se jí zadaří,jen bych tak nevyšilovala psychika dělá hodně.Já vím že to nejde ale nejlepší je nechat tomu volný pruběh a ono se zadaří samo.Tak honě štěstí mamno v očekávání a davejte na sebe pozor. 😉 😉

nawaz122
26. lis 2015

@fidelka81 kdy mas dostat MS ?

fidelka81
26. lis 2015

@nawaz122 to kdybych věděla. Já moc bez prášků nefunguju a naposled jsem byla na vyvolávačce po dvou měsících. Jen tušim, že ovulka podle bolesti byla 12.11

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru