Špinění. Myslíte, že jsem těhotná?

miskasvobodova
31. led 2021

Ahoj holky, už 3 měsíce se pokoušíme o mimi. Poslední MS sem měla 24.12. Dělala sem si test 24.1.byla tam slaboučká čárka vidět, další den sem začala slabě špinit, špiním až do dnes, ale opravdu jen občas a slabě. Test sem si dělala včera a čárka byla vidět více. Myslíte že sem těhotná?

klokanka31
31. led 2021

@miskasvobodova Já to takhle měla a bylo to mimoděložní 😞

miskasvobodova
autor
31. led 2021

@klokanka31 a čárka ti taky sílila? Mě nic nebolí, sem hodně unavená a občas je mi špatně od žaludku, to sem měla i u prvního těhotenství.

miskasvobodova
autor
31. led 2021

@klokanka31 přikládám testy

ema90
31. led 2021

@miskasvobodova Pokud je mezi nimi tyden rozdil, tak to moc nevypada na prosperujici tehotenstvi, kdyz vezmu v uvahu i spineni.
Test by obden mel silit, u tebe to vypada, ze se hcg nezvysuje jak ma.
Pokud se nerozjede ms, tak si zajdi k lekari, vezme ti krev a uvidis co dal.
Hlavne z duvodu vylouceni mimodelozniho.

miskasvobodova
autor
31. led 2021

@klokanka31 jak vypadalo špinění u tebe? Já mám hnědé špinění, objeví se jen občas na toaletnim papíru, akorát při větším zatlačení na toaletě se objeví trošku krve. Ve čtvrtek se chystám k doktorovi, tak sem zvědavá.

miskasvobodova
autor
31. led 2021

@ema90 ten první test byl v neděli a ten druhý v pátek ráno. Já četla že plno holek mělo jen slabou čárku celé těhotenství, a těhotné byli. A plno dalších i špinilo začátek těhotenství, a všechno bylo v pořádku. Tak se ptám, sem zvědavá. K doktorovi jdu až ve čtvrtek.

ema90
31. led 2021

@miskasvobodova Tak stat se to muze, ale bohuzel pravdepodobnejsi a castejsi je to, ze to holt nevyjde, nez to, ze by zena mela po dobu tehotenstvi takto slabou carku.
Pokud se hcg zveda jak ma, tak sili i test.
Uvidis v ten ctvrtek, doktor ti vezme krev.

Spineni na zacatku tehotenstvi je celkem bezne, ale mit takto slabe carky na testu cele tehotenstvi ne.

Drzim palce 🍀
Urcite neni nic ztraceno ❤️

holkaokomodra
31. led 2021

@miskasvobodova drz se a dej vedet... ja spinim porad uz tri mesice a mimi ok, ale testy silnejsi byli uz v den vynechani....

miskasvobodova
autor
31. led 2021

@holkaokomodra děkuju. Spinila si taky hned po vynechání Ms?

mamio
31. led 2021

@miskasvobodova byla bych v klidu spíš,já taky spinila asi tři dny v době kdy jsem to měla dostat...i kámoška...

miskasvobodova
autor
31. led 2021

@mamio já spinim opravdu jen jemně, všimnu si toho jen na toaletnim papíře a to jen někdy.

jjasmina
31. led 2021

Pokud test sílí, naděje tam je, no uvidíš, nechala bych se za dva týdny zkontrolovat u dr, i kdyz čárka by měla být už dost silná no, těžko říct

klokanka31
31. led 2021

@miskasvobodova Jj, čárka sílila, že jsem pak měla krásnou dálnici. Já taky neměla vůbec žádné bolesti, jen jsem byla chvilkama unavenější a lidi mi říkali že jsem nějaká bledá. A špinění jsem měla taky hnědé, taky jen na otření, nic velkého. Pak mě to dokonce na pár dní přešlo, ale pak zase začalo, no a bylo to zlé 😞

holkaokomodra
31. led 2021

@miskasvobodova jj i jsem krvacela, byl tam hematom, tak snad to bude ok i u tebe

mamio
31. led 2021

@miskasvobodova no já to měla stejně.

miskasvobodova
autor
3. únor 2021

Ahoj Holky, tak MS se po 8 dnech dostavil, těhotenský test den před tím zeslábl. Byla sem na odběru krve a vyšla negativní. Máte některá podobnou zkušenost? Jak je možné že test byl pozitivni, ale krev nic neukázala?

verulinka27
2. bře 2021

Krásný den děvčata prosím o radu prošla jsem si biochemickým 2x a tedkom mám asi 5 dnů po MS a měla jsem slabě pozitivní test ale pokaždé co to zkusím je test jiný slabší nebo stejný 🙄 dekuju

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru