Chodíte s dětmi do kina?

velinik
25. únor 2016

Ahoj holky, chodíte s dětmi do kina? Já bych šla ráda teď prvně na pohádku Řachanda, ale bojím se abych nedala peníze za lístek a malý to nedal.. Doma u pohádky vydrží a já mám čas pro sebe🙂 Ale nevím to stmívání, lidi a tak.. Jsou mu čtyři roky..

missa111
25. únor 2016

Byli jsme teď s dětma 4 a 2.5. Bylo to ok. Ale až na místě jsme zjistili, ze to 3D. Holky dostaly dospělácké brýle. Mladší padaly a několikrát na cele kino " mamíí on ( dinosaurus) má 2 hlavy. Byla to prča. Půjdem ted zase na zoolandii.
Se 4 letým úplně v pohodě.

svetlus_pepca
25. únor 2016

Zatím zkušenost nemám, ale vybavuju si, že kamarádka byla s dvouletou dcerkou v divadle. Já myslím, že to bude pro malého zajímavé, nové a zážitek, takže by to mohl zvládnout 🙂 Jen aby ho bavila hraná pohádka. Ale to musíš vědět ty, na co kouká rád.

velinik
autor
25. únor 2016

@missa111 2,5 tak to je pro mne odvaha - když si ho vybavím, jak bejkoval 😀 O Ledová sezóna se mi zdá ještě snesitelná, ještě nejsem rozhodnutá na co.. Zoolandii hrají kde?

@svetlus_pepca Teď byla v Prásku zase Řachanda, tam sázím na ty postavičky. Kouká rád na Mimoně 😝 Tomáška.. Celkem to střídá.. doma třeba odběhne, pak se vrátí.. Ale koukáme jen k večeru - když už je unavený 🙄

svetlus_pepca
25. únor 2016

@velinik Tak vyražte večer, maximálně ti tam usne 😀 Hele, vyzkoušej a uvidíš. V nejhorším případě odejdete dřív.

velinik
autor
25. únor 2016

@svetlus_pepca To je fakt 😎

pavlak5
25. únor 2016

Tak u nas to v tomto veku neklaplo na 1.pokus .Malej snedl popkorn a rekl,ze uz muze domu,ze ho to nebavi....normalne u tv by vydrzel......takze trocha utrpeni....nicmene jsme to nevzdali a na kino ho zvykali dal a uz treti film byl uplne o.k. Akorat si od toho moc neslibuj ,at nejsi zklamana.

pety91
26. únor 2016

U nás to klaplo, respektive děti to vydržely, myslím celé kino asi tak od 5,5 let.

mrskato
26. únor 2016

Ahoj, my byli poprvé také, když byly dceři 4 roky, manžel vybral něco jako Malého prince, bylo to kreslené, myslím, že to dávají ještě v kinech, byli jsme tam někdy v prosinci. A myslím, že s výběrem trochu přestřelil, kdybychom vybrali nějakou zábavnou pohádku (určitě kreslenou), bylo by to lepší. Popcorn rozhodně kupte, protože ten je základ, na to se malá těšila asi víc, než na pohádku. Půlhodinový reklamy před filmem jsou k nevydržení a ke konci pohádky už jí to nebavilo. Držím palce, abyste měli úspěch 🙂

Jinak divadlo zvládáme mnohem lépe, to by chodila furt 🙂 možná i proto, že ty divadelní pohádky nejsou tak dlouhý 🙂

stekkna
26. únor 2016

Chodíme pravidelně od 3let

konidana
26. únor 2016

Nechodím.

blahova_andrea
26. únor 2016

synovi jsou 4 roky a v kině ještě nebyl, ani to ještě nemáme vůbec v plánu. nemyslím si, že zrovna on je ten správný typ na kino a nehodlám vyhazovat peníze. až jednou půjdeme, tak budu hodně pečlivě vybírat na co a určitě to nebude pohádka na 2h. teď se poprvé chystáme do divadla, představení má 50min a projevil o to zájem sám, tak to jdeme zkusit. uděláme si z toho takovou malou slávu. budeme sami dva, abychom se užili, vyfikneme se, uděláme si výlet vlakem, dáme si nějakou dobrotu...tak nevím, kdo se těší víc 😅

jija
26. únor 2016

já byla se synovem poprvé když mu byly necelé 3 a teď jsme byli podruhé. ale vybírám co by ho mohlo bavit - ovečka shaun a teď to bylo pásmo večerníčku. chodím do kina, kde je levné vstupné - poprvé 40.- a teď 30,-, sedíme v poslední řadě na dvojsedadle a kdyby nevydržel může se projít, ale nebylo potřeba.
určitě bych nešla do multikina

missa111
26. únor 2016

@velinik
No já s oběma holkama chodím pravidelně do dětského divadla cca od jejich 2 let. Takze jsou zvyklé na sál, lidi... Ale teda ty 3D brýle to bylo něco. Vybrali jsme místa v první řadě u východu (kdyby musely čůrat). Ale vydržely.
Zoolandie by měla do kin teprve jít (asi v březnu), hlídá manžel. Já mám pod palcem divadlo.

stekkna
26. únor 2016

Chodíme do Multi, dáme za jeden lístek klidně kolem 2stovek, nevidím na tom nic zlého. Můj roztěkaný syn vydrží sedět i u pohádky která ho nakonec moc nebere

mac1
26. únor 2016

Nedávno jsem narazila na Dětské neděle na CineStar - je to vyloženě pro děti i s nějakým programem. Teď tam budou dávat Zootropolis: Město zvířat. Tím, že je to dělané pro děti, tak by to mohlo být fajn.
http://cinestar.cz/cz/praha5/akce/happening/453...

sabuse1
26. únor 2016

chodíme a v pohodě, před 14ti dny jsme byli všichni i s tou nejmladší (2 roky) a vydržela sedět celou dobu

baris
26. únor 2016

chodím s holkami cca od 4 a 3 let. Jasně - je to pálka, ale jednou za čas mají levnou neděli (lístek za 50Kč - 2D nebo 100kč - 3D), rodinné vstupné, tak se to dá.

vybírám kreslené pohádky, kde vím, že by je to mohlo bavit. Reklamy předem taky nejsou špatné, vždy si řekneme, na co by chtěly jít příště. 😀 😀

A popcorn - to je klasika - bez toho by snad do kina ani nešly 😵.

velinik
autor
26. únor 2016

Děkuji vám za všechny rady! Zkusíme zítra odpolko, místa máme u uličky a popcorn bude 😎 Při nejhorším odejdeme..
Ještě otázka - do divadla chodíte do Minoru?

nunacek
26. únor 2016

@velinik Dcera chodí do kina od 3 let a v pohodě. A to pohádky (krátké), začala trochu akceptovat až na 2,5 letech.

velinik
autor
27. únor 2016

@mrskato A chodite do Minoru v Pze? Jsem koukala a až do konce března vyprodáno 😖

velinik
autor
27. únor 2016

@svetlus_pepca @mrskato
@pavlak5 Byli jsme dnes skoro od 18 na Zličíně.. A usnul, no 😀 Ale tak zase lepší kdyby dělal bordel 😀
Pohádka byla skvělá až nás to s manželem překvapilo.. na českou 😝 Takže my jsme si užili, no 😎 Popcorn mu nechutnal, takže jsme vytáhli kukuřičné z domu 😀

terez27
27. únor 2016

@mac1 to je super 🙂

svetlus_pepca
27. únor 2016

@velinik No tak to je super 🙂 Hele, vy jste si to s manželem užili, pohádka se líbila a malý má zážitek i tak! Ať žijou kukuřičný křupky!!! 😀

mrskato
28. únor 2016

@velinik nene, my chodíme občas do Radotína,hraje tam kamarádka 🙂 hrají tam třeba Macha a Šebestovou nebo Tři prasatka, ty teda byly trochu brutální, ale líbilo se 😀 tak první zkušenost s kinem docela ušla, ne???😀 😀 😀