Ve 37. tt do kina na horor. Vadí to?

lidija1234
14. říj 2023

Asi blbý dotaz ale nějak mě to nedá ale vadí něčemu abych šla do kina na horor ? Jsem milovnice hororů a zeď tam dávají jeden moc pěkný 😄 a s dvěma dětmi se už pak asi delší dobu do kina nepodívam. Ale nevím jestli nemůžu dítě nějak traumatizovat 🤷🙈😄

gruyerre
14. říj 2023

@lidija1234 to záleží na tobě, co to s tebou dělá. Manžel nějakej hnus zapnul a mně se z toho začalo dělat blbě a šel mi tlak hrozně nahoru, takže já bych jít nemohla. Ale když ty jsi milovnice hororů, tak předpokládám, že u tebe tyhle stavy nehrozí a můžeš si to jít užít. Když při tom bude dobře tobě, bude v pohodě i dítě.

klokanka31
14. říj 2023

@lidija1234 Za mě ne. Já jsem milovnice hororů, ale když jsem v těhotenství koukala, malá se hrozně ošívala a byla neklidná. Tak jsem se na to vykašlala a byla hned zas v klidu 🤔

misha31
14. říj 2023

Ja byla ted v 6 mesici na hororu, sla bych

krisstina93
14. říj 2023

Moje Mama byla na hororu v 9.měsíci a hned jak přišla z kina jela do porodnice a narodila sem se já 😂😂 možná ji ten adrenalin rozjel porod 🙂

zekrt
14. říj 2023

Já bych nešla ani netěhotná. 😂 Ale pokud jsi zvyklá, tak to asi ničemu vadit nebude, ne?

zmrzlinka
15. říj 2023

Já jsem byla v devátém měsíci ze synem na pohádce a bylo to teda děsny.Dcera se v břiše hrozně mlela.Ka nevěděla jak si sednout.Ale zkus to.V nejhorším odejdeš .

lidija1234
autor
15. říj 2023

Tak já to zkusím a když tak odejdu. Kdybych měla.do.porodnice už dneska tak by mě to vůbec nevadilo 😂

j.a.n.i
15. říj 2023

@zmrzlinka Jo, upichnuti se na tu dobu v sedačce vidim jako vetsi problém, než co běží zrovna na plátně.

kelerub
15. říj 2023

@lidija1234 jasne že bych šla. Byla jsem ve 35tt na Nun 2 a to byly lekačky a fakt jsem neporodila, ani se tam děcko nijak nemlelo. Co hrajou?

cilkat
15. říj 2023

Zvážila bych míru hlasitosti zvuku a míru toho, jak se lekáš/bojíš. Ale jestli je ti obojí příjemné, nevidím problém to zkusit. Užij si to 🙂.

irmamala
15. říj 2023

Kdyz to netraumatizuje tebe, tak dite urcite ne🙂 Taky miluju horory a poustime si je porad. Ono nekdy zapnout zpravy je mnohem vetsi horor😀

merope
15. říj 2023

Já bych se jen bála úrovně zvuku - dítě už slyší a ostré zvuky mu můžou vadit (ale to platí o libovolném filmu v kině, ne jen o hororu).

drakenn
15. říj 2023

Nešla bych ani omylem. Při sledování hororu do těla vylučují stresové hormony a samozřejmě si je užije i dítě! Takže nevidím důvod zásobovat dítě stresem

lidija1234
autor
15. říj 2023

@drakenn já mám strach každý den,každou minutu jen když začnu myslet na porod 😄🙈

veruuu_kubesovic
15. říj 2023

Já nějak nechápu tvůj dotaz?
Miluju Vetřelce, dívala jsem se na něj celé těhotenství, proč bych se měla cizích ženských na MK ptát jestli v určitém týdnu těhotenství můžu do kina?
Podle mého názoru v 9mesici těhotenství jsem byla ráda, že vůbec lezu, natož se štrachat do kina, ale na thrillery a horory jsem se dívala až do porodu...

janule0123
15. říj 2023

@lidija1234 tak ty víš co to s tebou děla… Max se zvednu a půjdu.. já bych nesla jen z toho důvodu, ze bych tam nezvladla tak dlouho sedět 🤣

drakenn
15. říj 2023

@lidija1234 jenže leknuti ti dává úplně jinou nálož hormonů, než nějaké obavy...takže za mě bych dítě nikdy, jako správná matka, nevystavovala naloží zbytečných stresových hormonů.. na horor se můžu podívat i jindy..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru