Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Dobrý horor. Máte fajn tip?

1. led 2020

Ahoj, máte tip na nějaký fajn horor? Něco ne moc krvavého, spíše ducharina. Ale zase abych aspoň vyšla v noci z ložnice 😂 děkuji. 🤗

krista25
1. led 2020

Ahoj Insidious 1-4,Sestra, V zajetí démonu 1-2, Annabelle 1-3,rec 1-2,Stáhni mě do pekla, Kruhy, Žena v černém 1-2,Smrtici nenávist, Zmeškaný hovor, To 1-2,Meg-příšera z hlubin, Lesní duch, Prokletí domu slunečnic, Ve 3:15 zemřeš, Ouija. Víc mě toho teď nenapadá 😁😁

gryfis
1. led 2020

Mě napadl ještě film "Klíč"

barcachejn
1. led 2020

Ahojky ja jsem milovnik hororu 🙂 a nejvice se mi libil horor Oni 🙂 ale jednicka dvojka uz moc ne je to inspirovano skutecnou udalosti 🙂 A nebo Potichu a hodne podobne je i Tiche misto. Je to o takovych monstrech ktere zabiji podle zvuku a lide musi zit v tichosti aby prezily 🙂 to me moc bavilo. To je za me asi to top 🙂

kacenka1111
1. led 2020

Insidious. Já milovník hororu a svífi. Stačila mi jednička a od t doby jsem žádný neviděla. Doporučuji nočník u postele a prášky na nervy k tomu

kometkak
1. led 2020

Saw 1 a 2. Má myslím na CSFD okolo 80% hodnocení

jjasmina
1. led 2020

Takovej snad ani není, ale insidious dobrý všechny díly, jinak bych se držela tipů od
@krista25 . Já teda viděla všechny. Jinak teda za mě to Tiché místo- no asi jsem se nemohla dočkazt až ta nuda skončí 😀

amazonkajanik
1. led 2020

Outpost 1,2,3 mazec. Jinak klasika Saw, Půlnoční vlak (až na blbej konec), další co mě napadají jsou ale taky spíš krvaky. Ducharinu vypsala paní už v prvním příspěvku. Jinak je dobrý Znamení, Ti druzí, Zjevení ...

lachtanice86
1. led 2020

Očista, insidious, sestra, klíč, tajemné okno. Ale třeba saw a To za mne hrozné blbosti.

luciebelohradska31
2. led 2020

Pach krve 1 až 6 díl