Dobrý horor. Máte fajn tip?

1. led 2020

Ahoj, máte tip na nějaký fajn horor? Něco ne moc krvavého, spíše ducharina. Ale zase abych aspoň vyšla v noci z ložnice 😂 děkuji. 🤗

krista25
1. led 2020

Ahoj Insidious 1-4,Sestra, V zajetí démonu 1-2, Annabelle 1-3,rec 1-2,Stáhni mě do pekla, Kruhy, Žena v černém 1-2,Smrtici nenávist, Zmeškaný hovor, To 1-2,Meg-příšera z hlubin, Lesní duch, Prokletí domu slunečnic, Ve 3:15 zemřeš, Ouija. Víc mě toho teď nenapadá 😁😁

gryfis
1. led 2020

Mě napadl ještě film "Klíč"

barcachejn
1. led 2020

Ahojky ja jsem milovnik hororu 🙂 a nejvice se mi libil horor Oni 🙂 ale jednicka dvojka uz moc ne je to inspirovano skutecnou udalosti 🙂 A nebo Potichu a hodne podobne je i Tiche misto. Je to o takovych monstrech ktere zabiji podle zvuku a lide musi zit v tichosti aby prezily 🙂 to me moc bavilo. To je za me asi to top 🙂

kacenka1111
1. led 2020

Insidious. Já milovník hororu a svífi. Stačila mi jednička a od t doby jsem žádný neviděla. Doporučuji nočník u postele a prášky na nervy k tomu

kometkak
1. led 2020

Saw 1 a 2. Má myslím na CSFD okolo 80% hodnocení

jjasmina
1. led 2020

Takovej snad ani není, ale insidious dobrý všechny díly, jinak bych se držela tipů od
@krista25 . Já teda viděla všechny. Jinak teda za mě to Tiché místo- no asi jsem se nemohla dočkazt až ta nuda skončí 😀

amazonkajanik
1. led 2020

Outpost 1,2,3 mazec. Jinak klasika Saw, Půlnoční vlak (až na blbej konec), další co mě napadají jsou ale taky spíš krvaky. Ducharinu vypsala paní už v prvním příspěvku. Jinak je dobrý Znamení, Ti druzí, Zjevení ...

lachtanice86
1. led 2020

Očista, insidious, sestra, klíč, tajemné okno. Ale třeba saw a To za mne hrozné blbosti.

luciebelohradska31
2. led 2020

Pach krve 1 až 6 díl