Chorvatsko - jak to vypadá na dálnicích? Uprchlíci

lucinjka
26. čer 2015

Ahojte, chtěla jsem se zeptat, jestli je tu někdo, kdo se teď vrátil z Chorvatska? Jak to vypadá na dálnicích Slovenska, MAďarska, Slovinska, Chorvatska? Jedeme v neděli v noci s dětmi a máme strach kvůli uprchlíkům. ☹

verjanja
1. črc 2015

Vážně si myslíš, že uprchlíci budou stepovat kolem dálnic a chytat stopa? Klid, je jich stejný počet jako kolem našich dálnic, většinou projíždí přes naši zem, ale opravdu ne stopem.

mika251
2. črc 2015

Z Chorvátska sme sa vrátili minulý týždeň a počet videných utečencov všade, nielen okolo dialnic je - nula.
Netreba hysterčiť z tej masáže, čo do nás valia naše objektívne médiá.
Šťastnú cestu.

ivett25
8. srp 2015

Ahojky, prosím Vás, najde se tady někdo, kdo se teď vrátil z Chorvatska a může poreferovat, jak vypadají dálnice a celkově cesta? Nejde mi vůbec o uprchlíky, spíše o provoz, zácpy, atd. Vyjíždíme 16.8. něco kolem půlnoci, chceme jet přes AT a Slovinsko, jen se bojíme, že ztvrdneme v koloně. Zase přes Maďary máme informaci, že jsou cesty celkem rozkopané. ☹

lenka5731
8. srp 2015

@ivett25 hak.hr/en tady najdeš vse.

ssandy
8. srp 2015

Vratili jsem se pred tydnem, cesta tam v patek po pulnoci peklo, ve Slovinku a Chorvatsku to na dalnicich stalo, dalnici ve Slovinsku urcite objet pres okresky-Lenart a Ptuj.Cesta zpet byla v sobotu na noc a to jelo krasne.Obe cesty jsme meli jeste pres Blavu, takze trochu zajizdka.Uprchlici nikde, mame transportera a spocitali jen pocet pasazeru a obcanek.Spis to stoji, ze lidi neumi jezdit zipem do zuzeni, pak se to vzdycky rozjede...

ivett25
8. srp 2015

@lenka5731 děkuji, kouknu

@ssandy Tak ještě, že nemáte dítko, to by se jelo o to hůře. ☹ A myslíš, že v neděli v noci to bude na cestě tam taky zasekané? ☹

ssandy
8. srp 2015

Jeli jsme i s detma, ale cestu prospaly, takze v poho. Nedele bude na cestu tam urcite lepsi, v sobotu se strida nejvic turnusu.Pristi rok vyjedeme uz ve ct a jednu noc nekde prespime, nez nafasujem lod-jeli jsme na jachtu a ta je vzdy od so do so. Za me ale jednoznacne nejlepsi az zari, prelom rijna.Ted jsme holt museli driv, protoze bez pojistky bych nejela.l

nikssa
10. zář 2015

Projeli jsme cele chorvatsko, cast Bosny a cast Srbska a uprchlici = 0