Dolní Morava prodloužený víkend s dětmi - rady a tipy

matkacekatelka
26. čer 2019

Chystáme se na prodloužený víkend. Máte tipy co tam s 2 letým dítětem? Zaujal mě Mamutikuv vodní park, malé děti mají vstup zdarma, ale co rodiče? Můžu tam s ním? A co lanovka na Stezku? Myslíte, že to zvládne tak malé dítě. Díky

jonyss
26. čer 2019

@matkacekatelka Dolní Moravu mohu jen doporučit, byli jsme zde na prodlouženém víkendu s petiletym a trimesicni holcickou,bydleli jsme přímo ve Viste,takže Mamutikuv vodní svět,pískoviště i lanovku jsme měli v ceně. Dcerka z toho ještě moc neměla,ale syn se vyřadil🙃Byli s námi příbuzní s tříletým,taky spokojenost,takže za mě dobrá volba👏

prostenika85
26. čer 2019

Ahoj, vodní park je super! Jen doporučuji přibalit pár triček a ručník 😉 Hned vedle je velký pískový svět. Syn si to ve dvou letech moc užil. Na stezce jsme byli taky, ale dvouleťák to neocení 😀

ito
26. čer 2019

@matkacekatelka byli jsme s malym 2,5 roku, lanovku jsme meli v cene pobytu a jezdili jsme nahoru a dolu, maly z ni byl totiz nadseny. Na stezku jsem ho nebrala, ale je tam nahore u vystupu z lanovky houpacka pro deti, tak jsem zabavila tam.

mikina_ii
26. čer 2019

@matkacekatelka určitě doporučujeme! Mamutikuv vodní park je super. Stejně tak vyjet si lanovkou nahoru, projít se a vylézt na stezku v korunách. Komplet výlet najdete popsany tady:https://www.hola-sova.com/post/dolní-morava-stezka-v-ob.... Moc si to uzijte!

matkacekatelka
autor
26. čer 2019

@prostenika85 běhal na těch hřištích sám nebo tam s ním můžou být rodiče? Myslím, že ten náš bambula by nevěděl, co tam má sám dělat

editah222
27. čer 2019

@matkacekatelka vždy bereme rodinné vstupné, mám takový pocit, že tam ani dítě samotné nemůže. Dřív stálo 500kč na celý den, teď se dívím, že je dražší :(

sistersss
27. čer 2019

@matkacekatelka Byli jsme min. víkend 🙂 Syn má teda skoro 4 roky - ale s dvouletým si to také užijete. Rozhodně v pískovém světě, pak ten Mamutíkův vodní park. Cena byla 190 Kč za osobu nad 90 cm 🙂 do 90 cm - zdarma 🙂

prostenika85
27. čer 2019

@matkacekatelka Byli jsme tam taky. Je to velký areál a i my si našli zábavu. Cenu vstupného si už nepamatuji, prcek si to ale užil dokonale 🙂

matkacekatelka
autor
8. črc 2019

Koukala jsem na ceny. Je to teda pálka. Dítě do 90cm zdarma, takže ten náš to bude mít zadarmo, nad 90cm 250Kč. Takže když půjdeme dva dospělí+dítě 2 roky =500Kč. Nebo možná to má průvodce malého dítěte zdarma... nevím