• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kam s dětmi v Brně? Poraďte

3. června 2013 
v Mariánském údolí jsme byli v sobotu a těšila jsem se co Vojtík bude říkat na Oslíka - pořád říká yáá ale nevím čemu, no a on nakonec na procházce byl vzhůru a u Eldoráda usnul tak z toho neměl nic
Vendy to máš těžký, prostě děti v březnu se těžko berou, to fakt jen pokud mají volno, nemůžou nechávat volné místo skoro celý rok když mají děti které mají 3 roky už v září když nastupují, většina nastupuje až po 3 roku
19. dub 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
rio ja vim no,ale je to na prd, tolik skolek se zrusilo a ted ti hnupi nahore s tim nic nedelaji a pritom se to vi, ze maji rodice púroblem umistit dite do skolky, ja asi premyslim, ze se zkusim domluvit, ze bych od pristiho zari platila skolku s tim aby mi ji v tom breznu jak bude mit 3 roky vzali
19. dub 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendulko dík, doufám, že to nějak dopadne, úplně skeptická nejsem. doufám, že se snad něco uvolní..
19. dub 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy zkusit to můžeš ale moc tomu nevěřím že Ti to vyjde ale kdo ví
danilellko a kam jste se hlásili do školky?
19. dub 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
rioko hlásíme se v části Brno sever, Kohoutova a Majerové..
Copak je malýmu, četla jsem v tvým mottu něco s obvazama :wink:
19. dub 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha já učím - teda teď jsem na MD ale jinak učím v Bystrci ve školce
Vojta byl na operaci, měl vývojovou vadu ukazováčků - deformaci, měl je pořád ohlé a nepoužíval je, nějaké srostlé vazy, tak mu to řezali, ale výsledky se teprve uvidí, teď má ještě obvazy, pak se to bude dlouho dlahovat a rovnat a pak rehabka - aby se je naučil taky používat, snad to bude mít dobrý výsledek - můžeš kouknout do alba
19. dub 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,nebyl jste nekdo tady?
http://www.funparkbrno.cz/
24. dub 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: něco jako Mraveniště :wink:
25. dub 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, asi hlavně Pavli05, ty to máš za rohem, už jste byli někdo v aquaparku Kohoutovice?
26. dub 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli jo vim, ze je to neco jako mraveniste,ale je tam i takovy detsky koutek pro mrnata co jeste moc nechodi?
26. dub 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy jo koutek tam je, menší než mraveniště ale je , jsou tam nějaké houpací hračky pro mimča, dva stany na hraní a nějaké hračky
26. dub 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malování,už jsem tam byla. :wink:
Super, jen teda zima! :confounded:
Všude tahne, chladno pro dítko.
Brozdaliště super, přístup super...krásný! Jen vážně chladněji,hlavně ve sprchách :frowning2:
Ale lidí málo :wink: ,hlavně dopoledne :slight_smile:
26. dub 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé,oni už otevřeli koupák v Kohoutkách.To budeme muset vyzkoušet.Ono je všeobecně ve společných prostorách chladněji pokud to není primárně určeno pro děti.
27. dub 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
...no je to bazen,takže žádný vedro.Ale dá se to,a hlavně,málo lidí :wink:
http://www.aquapark-kohoutovice.cz/
27. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, začala už na přehradě sezóna? Jezdí už lodě? Mám pocit, že by snad měly už od včerejška, ale jistá si nejsem.... Nevíte někdo?
9. kvě 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano včera začala
9. kvě 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,včera jezdily zadarmo :wink:
9. kvě 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zadarmo :fearful: ? To musel být masakr...
9. kvě 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tam nebyla,ale myslím si to samé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,super hřiště ve St.Lískovci,Bosonožská :wink:
15. kvě 2010 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, jj, hřiště je to parádní, máme ho kousek, ovšem musíš vychytat čas, kdy tam nejsou puberťáci... jakože tam jsou skoro furt (i když by měli být veškole, tak o prázdninách to bude asi ještě horší)... Aspoň my na ně teda vždycky natrefíme...
16. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, my rádi chodíme na hřiště na Kameňáku, tam je to paráda!
16. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malovani,jj.Včera bylo škaredě,tak puberťáci nebyli.Na plachtách?to je úžo tam :slight_smile: :wink:
16. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.kuratka.com
Mateřské centrum v centru Brna :slight_smile: Doporučuji. Za 30 Kč tam můžete s prckem strávit celé dopoledne. Spousta hraček a dobré zázemí (přebalovací pult, nočníky, mikrovlnka).
14. říj 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak v Kohoutkách v areálu Lipsko je další nová kavárna,pobyt 29 kč
5. lis 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, kamarádka otevírá nové mateřské centrum na Václavské (kousek od Mendláku) od 1. prosince. Kdyžtak kukněte na stránky www.materskecentrumbrno.cz
26. lis 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nechcete zkusit se scházet v mateřském centrum, které by jsme si řídily sami, ještě o tom nic nevím, jen jsem četla co tam píšou, a dost mě to zaujalo, nápadů by bylo dost, jen samotná bych do toho asi nešla, přečtěte si o nás, bylo to zaloené v roce 2007 maminkami na MD a ted jim MD skončila, tak jde jen o to pokračovat....
http://www.mcliskacek.cz/index.html
7. led 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
pomalu se chylim ke konci sestinedeli a rada bych zacala chodit nekam cvicit.mate nekdo nejake typy kam,kde deti pohlidaji apod?
mate nekdo zkusenost s mc montessori v Brne? jak to tam probiha pro mala miminka?

16. led 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek