Kam v okolí Znojma? Tipy na výlety

verusinek
9. čer 2011

Prosím o tipy na výlety s batoletem v okolí Znojma? Něco málo jsem už našla, ale furt toho není dost na zaplnění celého týdne. Moc děkuji

janicka006
9. čer 2011

Zrovna dneska koukáme na dobré ráno na jedničce a tam byl rozhovor se zakladatelkami www.kamsdetmi.com
Už jsem na ty stránky koukala a přijdou mi dost zajímavé...

gimulka
18. čer 2011

Vranovská přehrada (Bítov, Vranov, Cornštejn), procházka na Hardeggskou vyhlídku... i když batole to asi zajímat nebude 🙂 jo a ve Znojmě je hezký koupaliště...pak ještě Freeport tam je nějakej venkovní areál pro děcka Kinderwelt

hojda
18. čer 2011

Zajeďte si do Rakouska do termálů. tam se bude batolátku moooc líbit, máme vyzkoušené Laa.

yma12
18. čer 2011

Ve Znojmě je třeba muzeum historických automobilů a motociklů, jezdí tam turistický vláček, nebo třeba podzemí. Samotné Znojmo je tak nádherné město, že stojí za to si ho projít. 😉

kaculetka
18. čer 2011

Freeport Hatě, koupaliště Louka nebo Únanov, krytý bazén Přímětice, bazén městské lázně, bazén Ronja, bazén Božice, Laa termály, historický vláček, Vranov pláž nebo hráz, Bítov pláž, parníkem po Vranovské přehradě...možná mě ještě něco napadne...pro to batole asi ty Hatě nebo to koupaliště. 🙂

hanaa22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emilkamilka
30. zář 2018

ano, Freeport Hatě. Sami tam chodíme a je to pokaždé na celý den.