• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Laa, koupání a atrakce. Kolik stojí vstup?

17. ledna 2014 
Ahoj!
Byli jste tam někdo?
Kolik stojí vstup?
Od jakého věku je vhodné koupání?
4. lis 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.therme-laa.at/xxl/_lang/cs/index.html
našla jsem tohle, ale nevím zdali je to pro mimča vhodné :unamused:
4. lis 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do Laa jezdíme s malým od jeho devíti měsíců a jsme moc spokojení. Jsou tam i s miminky. Voda je teploučká a všude čisto. Můžu doporučit. jezdíme tam moc rádi. Vstupné je tam podle hodin v bazénech. nevím to z paměti. pokud tě něco konkrétního zajímá,vynasnažím se odpovědět.
4. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlina: jestli myslíš svého malého, tak to se vůbec neboj, je už na to dost "velkej". My tam byli s malou tak v 8 měsících poprvé. :wink:
4. lis 2009 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, díky moc.
JJ, myslím Áju našeho co má 1,5 roku skoro.
No někdo říkal, že je ta voda termální a není tudíž pro děti do 3 let ok? :confounded:
5. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli ta voda je v poho..děti by neměli spíš do termálek kde jsou bázeny ze siřičitovou vodou atd.
5. lis 2009 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na těch stránkách píšou že je voda vhodná i pro batolata.
Ceník je tady: http://www.therme-laa.at/xxl/_lang/cs/_area/518530/_subArea/518579/index.html
5. lis 2009 v 15:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
labell
:wink: díky moc
5. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
labell
Když jste tam byli, malése tam líbilo? plavala?
5. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli: jojo líbilo a moc! Teď už je zase o něco starší, tak su zvědavá jaké to bude teď! Chodíme do plavča, ale tam není takovej prostor.
5. lis 2009 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
labell
:wink: díky. Ym nikam nechodíme plavat, nějak nás to neláká, ty nemoce, věčné rýmy...
5. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my chodíme přes rok a z plavání nikdy nemocná nebyla.
6. lis 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My chodíme s malým taky plavat od malička a nemocný byl jen v začítcích a teď si na to už zvykl. Jinak ty termály vypadají moc dobře. My jezídmě do Popradu :wink:
7. lis 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kontroluje se nějak v Laa ten věk? Případně jak? Dítě bude za chvíli tříleté, jak uhádám, žem u tři ještě nebyly? Případně, až mu tři budou (třeba tři roky a dva měsíce), dalo by se nějak zaonačit, aby šlo zdarma? Přeci jen se mi nechce platit za pocachtání v brouzdališti 12 Euro, navíc mám ty děti dvě. Díky!
10. led 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
V laa jsme byly s dítětem těsně před třetími narozeninami a že by chtěly nějaký doklad tak to ne, tak myslím že ty 2 měsíce by se zaonačit daly. :slight_smile: Ale samozřejmě za to nemohu ručit :slight_smile:
17. led 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek