• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plavání kojenců, Olomouc. Kde se vám líbilo?

14. října 2016 
Ahojky, můžete mi prosím poradit kam v Olomouci chodit na plavání ( VANY) a jaké máte zkušenosti,kde se vám líbilo a byli jste spokojení.Moc děkuji za odpovědi.
25. srp 2009 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky se chci zeptat.. Nikdo nemáte zkušenost? My teď chodíme do Vodníčka a moc se mi to tam teda nelíbí, dnes tam byla pěkná zima :rolling_eyes: Tak bych chtěla chodit někam jinam. Poradí někdo?
5. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Delfínek-ten je u letadla :wink:

Káče-to bohužel nevím,kde je :unamused:

fifa-ale od půl roku se chodí už do bazénku :wink:

Zkuste napsat na Region Olomouc,holky poradí víc :wink:
5. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Určitě radim Delfínka!100% spokojenost,zázemí a fajn parta.Zima rozhodně není.Pokud můžu srovnávat s Vodníčkem tak rozhodně volim Delfinka.V e Vodníčkovi sme byli 2 lekce a odešli sme,hlavně kvůli šílené organizaci :rolling_eyes: .Na vany se chodí 3-6 měs.pak do bazenu.To je myslim stejné všude
5. lis 2009 v 15:32  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky taky Delfinek, jsme tam s malym moc spokojeni. Na vanicky jsme chodily ve trech mesicich od pul roku chodime do bazenku.
6. lis 2009 ve 12:31  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky radim Delfinka, jinak Kace je u sportovni haly. Prej taky dobry, ale malinky.
6. lis 2009 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky za rady, zkusíme toho Delfínka, podle fotek to tam vypadá mnohem líp než ve vodníčkovi :dizzy_face: a taky je to levnější.
6. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
My s malým chodíme do Káčete a jsme nadmíru spokojeni. Se starším jsem chodila do Delfína, taky dobrý , ale Káče mi vyhovuje víc. Je to tam takové rodinnější. I tety mi přijdou příjemnější. My máme takovou mladou blondýnu (plavací tetu) a malej ji miluje. Na plavání se vždycky těší. Což je pro mě nejdůležitější.
30. zář 2013 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj @fifa79 @smoulinka66 @robin154 @garfie @misi78 @petja @jakoubka @robin154 a ostatní maminky :slight_smile:

do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady všechny společně tvoříme, byl vložen nový článek na téma Plavání kojenců http://www.modrykonik.cz/plavani-kojencu/ .

Pokud si najdete chviličku a napíšete nám všem své zkušenosti s Plaváním Vašeho dítěte - kojence, pomůžete další spoustě maminke, které zvažují, zda plavat s dětmi začít, či ne a zde na koníku hledají Vaše rady, tipy a zkušenosti, které určitě ocení! Ve Wiki mají na místě jak obecné informace o této tématice, tak také Vaše příběhy.

Např. Kam jste na kurzy chodily? Co vše jste musely mít s sebou? Co bylo náplní kurzu? atd.
Své příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Mockrát Vám děkuji, že pomáháte a přeji fajn den!
Jennyska

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: http://www.modrykonik.cz/wiki/all
19. bře 2014 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Chodily jsme s malou do Káčete a byly i celkem spokojené, ale během druhého kursu jsme s maminkami zaznamenaly víc nepořádku na zemi v převlíkárně, odešla naše oblíbená cvičitelka a ta nová za moc nestála, a ještě jsme navíc zjistily, že malá chytila na bazéně molusky - to je mooc "bezvadná" věc. S dalším mimi už do Káčete určitě nepůjdeme.
5. dub v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Maminky jake zkušenosti mate s vodníckem nebo aquacentrem na horním lánu? Je velký problém když by miminko začalo chodit na plavání před ukončeny 6.mesicem o 14 dni? Moc dekuji
25. dub v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Chodíme do Káčete již se třetím dítětem a nebyl nikdy žádný problém. Maximální spokojenost.
2. čer v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji za reakce, chodíme do delfínku
2. čer v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@monullinkka muzuse zeptat, jste spokojeni??
14. říj ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek