Řeka Morava. Je pro sjíždění začátečníkem nebo ne?

kristyna1088
29. črc 2022

Ahoj holky, chtěla bych s dětma na raftu sjed kousek Moravy. Já jela na lodi jednou, manžel nikdy. Je to řeka pro začátečníky nebo ne. Dík za vaše postřehy 😉

lutu11
29. črc 2022

@kristyna1088 pokud nejste raftove zkuseny, tak ne.

kristyna1088
autor
29. črc 2022

@lutu11 Bohužel nejsme. Chtěli jsme sjet jen z Litovle do Hynková. Takže radši ne?

lutu11
29. črc 2022

@kristyna1088 staci malo, a pak by jste meli vycitky.

veruuu_kubesovic
29. črc 2022

Proč? Pokud nejste vodáci, tak by mě to ani nenapadlo...k vodě mám respekt...

konidana
29. črc 2022

V useku co chcete jet, to už není těžká voda. Nicméně podrobně pročtěte všechny informace z odkazu a mělo by vás jet víc. aspoň dvě lodě, ideálně i někdo kdo na vodu jezdí. Vesty , opatrnost, atd.
https://www.raft.cz/morava/morava_r.aspx?ID_rek...

konidana
29. črc 2022

Jo a koukám, že momentálně nemá vodu 😉 , až pod Olomoucem

konidana
29. črc 2022

@kristyna1088 A určitě nejezděte napoprvé sami s dětma. Přeci jen jsou ještě malí. Pouze pokud by s vámi jel někdo další zkušený.

prejeta_zaba
29. črc 2022

Nemáte nějaké kamarády, co vodu aspoň párkrát jeli? To je stejně nuda, jet na raftu sami. Nebo instruktora? 🤔 Zrovna Morava úplně klidná není, je tam dost úseků s nápadnými stromy, zatáčkami - vypadá to v pohodě, ale nikdy nevíš, co se přihodí...

editah222
29. črc 2022

Pokud vás láká řeka tak doporučuji cestovní kancelář Peřej Tours. Dělají i jednodenní výlety.

veroniquecz
29. črc 2022

Ne, na Moravu ne.

martinka_33
31. črc 2022

Moravu jsme kdysi sjeli, je klikatá a má hodbe spadaných stromů, bohužel si nepamatuju jak vypadá ve zmíněném úseku, ale obecne bych ji tipla spíš pro zkušenější vodáky... Dobrá je Dyje, ta je pod Bítovem klidná, jinde si jí taky nepamatuju, jen okolo toho Bítova, že jsme pádlovali jak vzteklí 😂😂😂