Je tady maminka z Karviné, která má termín 3/2022?

aleda13
6. zář 2021

Ahoj, hledám kamarádku, která bude rodit začátkem roku 2022. Na pokec, rady, podporu v těhotenství 😃 a ještě jeden dotaz... Rodil někdo v Karviné? Byly jste spokojené? Děkuji 😊

gabriela_hurtikova
8. zář 2021

@aleda13 rodila jsem dvakrát v Karviné a naprostá spokojenost 🙂

aleda13
autor
8. zář 2021

@gabriela_hurtikova děkuji za odpověď😊

miia90
13. zář 2021

@aleda13 Ahoj. Já mám termín začátkem února, ale na začátku těhu jsem byla v karvinské nemocnici 2x hospitalizovaná a vůbec se mi tam nelíbilo. Primář ok, ale zbytek doktorů mazec. Přišla jsem vyděšená s krvácením a nikdo mi nic neřekl. Sestra mě pak dodatečně přišla uklidnit, když už jsem ležela na pokoji, že z te zprávy vyčetka AS+, tak miminko žije. V noci jsem se nevyspala, protože si ve 2 ráno hrál nějaký debil na rychle zběsile na tř.17 list. a střílelo mu z výfuku jak z děla. Utíkala jsem po 2 dnech domů, protože jsem byla už totálně vyčerpaná. A na podruhé tak samo. Takže za mě Havířov i kdybych tam měla přijet se špuntem tam dole.

aleda13
autor
13. zář 2021

@miia90 to mě mrzí😔 nějak se nemůžu rozhodnout, na Havířov jsem zatím slyšela samou chválu 🙂 tak ještě uvidím..moc děkuji za odpověď 😊

miia90
13. zář 2021

@aleda13 já právě taky...Navíc jsem před lety byla na gynekologii v Havířově na zákroku a je tam všechno opravené a barevné, personál super. Takové moderní a na jejich stránkách jsem viděla, že se nebojí inovací a spolupracují s maminkama tak, aby ten porod vyhovoval hlavně maminkám. Teď v létě první dobu porodní nějaká maminka trávila v nemocničním parku na dece, protože si to přála. Navíc mám i gynekologa v Havířově a ten má na Karvinou taky svůj názor. Kdybych se nesetkala rovnou se dvěma arogantníma doktorama, tak bych do Karviné šla taky, ale ten přístup mě znechutil nejvíc, pak se přidalo to prostředí. Normálně běž na prohlídku porodnice do Karviné i do Havířova a podle toho se rozhodni. Vím, že to umožňují

mmichaella
7. říj 2021

Ahojky holky, mám termín 4/22 a určitě volím Havířov. Slyšela jsem na něj samou chválu, tak uvidime. 🙂)

wendymisa
2. črc 2022

@aleda13 ahoj, já mám syna narozeného 31.3.2022 🙂 a jsme s Karviné 🙂pokud by jsi chtěla tak se můžeš ozvat