Základní škola v Karviné. Která je nejlepší?

karinvy
19. lis 2020

Zdravim, na jaře se budeme stěhovat a potřebovala bych poradit Základní školu v Karviné. Karvinou moc neznám tak vůbec nevím, jen mě kamarádka postrašila že to tam teď všude ,,černá,,. Bydlení budeme mít kousek od Darkovských lázní.

barulina
19. lis 2020

Zs borovskeho

barulina
19. lis 2020

Jo Darkov. No tak to bude tezsi. Co Delnicka?

domka001
19. lis 2020

@karinvy Škola u lesa 🙂 určitě ne žádná škola v Karviné 6

karinvy
autor
19. lis 2020

Nemusí to být vyloženě v okolí darkova.. raději s odjezdem a lepší 😊 Borovskeho jsem slyšela zatím nejvíce doporučení, máte osobní zkušenosti?

barulina
19. lis 2020

@karinvy chodila jsem tam ja :D ale co mam kamaradky co zustaly v Ka, a maj deti, tak sinstale drzi uroven

bublinkaxp
19. lis 2020

ZŠ Borovského, chodila jsem ja a bude jednou i moje dcera..

janovkov
19. lis 2020

ZŠ Borovského. Jsem absolvent.

priefi
19. lis 2020

@karinvy já sice nejsem karviňák, ale známí ano. Bydlí na Borovského a tam své děti nedali, že ta škola je nic moc a to ji mají fakt pár metrů. Děti dávají do školy, co mají dál, tuším, že ta škola je "Na kopci" nebo tak nějak

bublinkaxp
19. lis 2020

@priefi Na kopci je Borovského jmenuje se tak i autobusová zastavka u školy 😉 jinak o jiné takové žádné nevím.

priefi
19. lis 2020

@bublinkaxp aha, ale na Borovskeho je ještě jedna, ne?

janovkov
20. lis 2020

Borovského je ta s rozšířenou výukou cizích jazyků, ale vždy měla dobrou i matematiku a ostatní předměty.

barulina
20. lis 2020

@priefi na kopci zadna zs neni. Je tam jeste skola U Lesa. Kousek dal Prameny

karinvy
autor
20. lis 2020

@priefi a mohu se zeptat proč nic moc?

janovkov
20. lis 2020

Zš Borovského je dle oficiální adresy na ulici Ve Svahu. 🙂 a je na kopci 🙂. To je ta, co myslíme všechny.

bublinkaxp
20. lis 2020

@priefi nejblíže je U Lesa, tak že by ta?

priefi
20. lis 2020

@karinvy Koukala jsem na mapu, tak ta škola Borovského (Na Svahu) je ta, kam chodí od známých děti a ta je prý fajn a ta nic moc jsou Prameny (myslím). Zmátlo mě, že ta škola Borovského je v podstatě už jinde

priefi
20. lis 2020

@karinvy myšleno na jiné ulici

trombalka
21. lis 2020

Borovského, je celkem přísná škola, ale myslím že dobrá. Já chodila na Majakovského, ale jestli je pořád tak dobrá 🤔 ještě je u studny, ta taky není špatná i dobrá lokalita k Darkovu👍

monita0806
25. lis 2020

Určitě U Studny, dcera tam chodila než sme se přestěhovaly