Gynekolog Kladno a okolí. Doporučíte, kdo přibírá?

isabellacheerful
23. črc 2021

Zdravím holky chtěla jsem se zeptat zda nevíte jestli někdo přibírá a zároveň doporučit nějakého gynekologa na Kladně ale klidně dojedu do Prahy nebo okolí Kladna ....
Hlavně někoho kdo nezanedba prohlídku běžnou a ani prohlidku v těhotenství...
Abych si už nemusela znovu prožít to co jsem si prožila.

Moc děkuju předem za tipy ,a přeji všem krásný den 🍀

wikki07
23. črc 2021

@isabellacheerful jsem spokojená s Milanem Kučerou. V těhotenství obzvlášť. Sestřička je skvělá. Jen čekání v čekárně se často protáhne a dovolat se chce trpelivost. Jestli berou nové pacienty netuším.

isabellacheerful
autor
23. črc 2021

@wikki07 děkuju moc mrknu na to.cekani nevadí hlavně aby nic už nezanedbali.U nás zanedbali péči dva gynekologové a přišli jsme o zdraví dvojčátka ve 20TT.
Děkuju moc jste moc hodná 🖤

rkozakova
23. črc 2021

Já chodím k Fechtnerove do Slaného a také mohu doporučit. Mě posílala v tehu i s drobnosti,co se jí nezdálo do Prahy. A tetě a synovci zachránila zivot( z Kladna ji 2xposlali domu,ve Slaném je zachranili)

isabellacheerful
autor
23. črc 2021

@rkozakova děkuju moc 🙏

aselluska
23. črc 2021

@rkozakova tak to je věc názoru a zkušeností. Mě doporučena rozhodně nebyla. Případ tu komentovat nebudu.

luciekh95
24. črc 2021

@rkozakova pani doktorku bych také nedoporučila. Utekla jsem od ni a bylo to nejlepší rozhodnutí

janinne7
25. črc 2021

@isabellacheerful
Ahojky! To me mrzi take jsem z Kladna a prisla o miminko ve 39 tt. Zmenila jsem gynekologa a chodim do soukrome ordinace do Prahy… kazdopadne uz nechci rodit ani na Kladne, i kdyz se k nam chovali moc fajn, ale taky to byla jina situace. Pak se asi rovnou zaregistruj na rizikovou poradnu v Podoli, nebo ja jsem ted v Motole, to je kousek, ale jeste jsem tam nebyla tak nemam zkusenost.

isabellacheerful
autor
25. črc 2021

@janinne7 dobrý den,to mě moc mrzí achjo,my jsme přišli o úplně zdraví dvojčátka díky gynekologum na kladně ,pravda při porodu v nemocnici k nám byly empatický ale chtěla jsem se registrovat v novém těhotenstvi k Apolináři jsou tam prý přímo kapacity na předčasné porody a dělají ženám které rodily po 16tydnu vyšetření aby ji měli co nejvíc pod dohledem,jinak do podoli jsme chtěli teď jen jsme nestihli registraci a teď mě to dost mrzi....a teď jsem našla ty vyšetření co dělají u Apolináře tak bych asi chtěla tam.jinak gynekologii jsem si našla v Praze spíš vyhlídla teď mají dovolenou a pak v srpnu zkusím štěstí se tam registrovat.Nejsem vybíravá ,ale změnila jsem před měsícem gynekologa a bylo to jako z bláta do louže a stejně jsem se ničemu nedovolala a díky tomu jsme přišli o děti.
A už máte duhové miminko? My jsme se snažili 7let a když k nám konečně přišli ,musíme zas zkoušet na novo a moc se modlím aby to vyšlo co nejdříve.🖤 A děkuju za odpověď 🖤🙏

janinne7
25. črc 2021

@isabellacheerful moc vam drzim palce a moc me to mrzi. Ja prave hned co jsem otehotnela tak jsem u Apolinare byla, ale rekli mi, ze to co se mi stalo byla nahoda a ze jsem zdrava a rizikova nejsem…
Jeste duhove miminko nemame. Jsme ve 20 tt a modlim se aby ted vse bylo dobre, uz to nechci zazit znovu :(

isabellacheerful
autor
25. črc 2021

@janinne7 to věřím ,ani já už ne nikdy :( já myslím že ani já riziková nebudu stalo se to díky lenosti lékařů ,zánět jsem měla jen já a ani u kluků na obalech ještě nebyl jen mé tělo se bránilo ...jinak kluci i já jsme vše zvládalo na jedničku takže díky zanedbání ,takže nás taky nedají do rizikové ale budu mít jistotu že jsem pod dohledem
Děkujeme ,moc doufám že brzo taky budeme v očekávání .moc vám držím palce už jen to že jste u Apolináře ikdyz nejste riziková tak jste u odborníků.moc držím palce 🙏🍀🖤

andrejkachaloupka
2. srp 2021

@isabellacheerful Radek Poláček je úžasný doktor. V těhotenství jsem k němu přešla a je úžasný !

isabellacheerful
autor
2. srp 2021

@andrejkachaloupka děkuju moc 🙏 mrknu na něj

isabellacheerful
autor
2. srp 2021

@andrejkachaloupka jo on je u vodárenský ,no já už tam byla oni nemají smlouvu s mojí pojišťovnou a nechtěli mě tudíž vzít ,ale našla jsem nějakou soukromou ordinaci tak uvidím

andrejkachaloupka
2. srp 2021

@isabellacheerful nene je to Italská . Jinak jsem to popletla …. Je to Michal ale Radek tam dělá také , jsou to bratři . Mají psáno , že neberou ale zkus říct co se ti stalo a ten Radek si tě veme . Je to fakt kapacita a úžasný doktor!

isabellacheerful
autor
2. srp 2021

@andrejkachaloupka děkuju já vím jaká je to gynekologie neberou moji pojišťovnu tak mě kvůli tomu odmítly ale děkuju moc 🙂

isabellacheerful
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mirkam06
12. srp 2021

@isabellacheerful ahoj, já tam chodím😏 a jsem spokojená

isabellacheerful
autor
12. srp 2021

@mirkam06 ahoj děkuji já už jsem registrována v Praze 🙂

swan42
14. led 2022

@isabellacheerful
@janinne7
Holky moc me mrzi vase ztrata... Mohly byste mi prosim napsat (klidne do sz), co to bylo za doktory? Ja uz od jednoho taky utekla a druhy je sice lepsi, ale taky zadna hitparada.
Rada bych vedela, ktera jmena mam rovnou škrtnout a vyhnout se jim obloukem 🙏