Maminky Slaný - hledám kamarádku na kočárkování.

kristyna0803
30. črc 2019

Ahoj holky,
jsem trochu ''zoufala'' 😃
Bydlim ve Slanym rok a mam ted 5timesicniho synka. Bohuzel jen nemam s kym kocarkovat 😕
Znam tady jen holky z prace (bez deti) a nebo mam ted novou kamaradku z porodnice,ale i tak bydli o neco dal,abychom kazdy den dojizdely.
Nechcete se nektera ke mne a malemu pridat ke kocarkovani,pokud tady jste nekdo take ze Slanyho?😁

mysticaa
6. srp 2019

Ahoj, nejsem sice primo ze Slaneho ale bydlim kousek. Mam dve deti a ted cekam treti. Tak kdyby si nekd chtela datl kafco a popovidat,budu rada

zelenaesmolda
6. srp 2019

nejsem sice vubec z tehle oblasti ale ozivim diskuzi,at se nekdo najde a nejsou tu same tehu testy 🙂

arvenisko
24. zář 2019

@kristyna0803 Ahoj, prave jsem se pristehovala do Slaneho, mam 9 mesicni holcicku .... pokud bys chtela, rada vyrazim nekam na prochazku 🙂

kristyna0803
autor
22. říj 2019

Ahoj holky,omlouvam se ze pisu az ted.. Mela jsem v oprave tel a ted koukam na mail ze tady mam upozorneni tak se hned prihlasuju 😁
Muzeme se urcite domluvit a sejit se ve meste na prochazku nebo tak,budu moc rada 😇😊
Tak kdy kdy?? 😂😂

arvenisko
22. říj 2019

@kristyna0803 Ahoj Kristy, určitě, ráda 🙂 kde a kdy? 🙂

kristyna0803
autor
22. říj 2019

@arvenisko jee tak dneska pojedeme do mesta bud po obede nebo nejak odpol,uvidim jak bude malej spat a jak stihnu neco ukuchtit 😂
radi chodime nahoru nad nemocnici do lesoparku se prochazet,znas to tam? 🙂

arvenisko
22. říj 2019

@kristyna0803 Myslíš lesopark Háje? 🙂 my bydlíme kousek od nemocnice, resp od zadního vchodu ... takže není problém se někdy domluvit na procházku 🙂

zelenaesmolda
22. říj 2019

@kristyna0803
to je fajn,ze se konecne nekdo nasel 🙂