Test na těhotenskou cukrovku. Kam v Kladně zajít?

20. říj 2020

Kam v Kladne zajit?dekuju

lokesa
20. říj 2020
autor
20. říj 2020

@lokesa a muzu se zeptat jak to tam probiha?

aaa42
20. říj 2020

Taky me zajima, tak se s dovolenim pripichnu... Dekuju 🙂

lokesa
21. říj 2020

Bylo to příjemné, vzhledem k tomu, že je to hned vedle parku, do kterého si můžeš jít sednout (není tedy nutné být celou dobu v roušce). Jinak mají v čekárně i celkem pohodlné gauče.

Mě teda nikdo neřekl, že bych měla přijít v nějakou dobu a ani jsem to nenašla nikde na netu, když jsem si hledala kdy naposledy jíst atd., ale tam se divily, že by se na cukrovku mělo přijít mezi šestou a osmou (dostala jsem se tam před devátou, jelikož nebydlím ve městě).

Udělají nejprve rychloodběr na lačno a pokud je v pořádku, tak dostanete vypít glukosu. Další dva odběry si vždy zaťukáte po 60 minutách, takže tím strávíte něco přes dvě hodinky.

Daly mi na výběr ze tří příchutí, měly pomeranč, višeň a limetku. Dala jsem si pomeranč, protože jsem na něj slyšela chválu a neměla jsem problém to vypít.

nikynikol25
7. led 2021

Holky já v roce 2019 byla zase v nemocnici,můžu i jinam nebo musím tam kam my to napíše gynekolozka

autor
7. led 2021

@nikynikol25 muzes kam chces

nikynikol25
7. led 2021

Tak to je super,nechce se my zrovna do nemocnice a prosím nevíte jak je to teď s placení screeningu 1 a 2?Vím akorát že se platí první ale slyšela jsem že teď už i druhý?😮rodila jsem poprvé 2019 a na stránkách nic nemají dekuji

lokesa
7. led 2021

@nikynikol25 Platila jsem i druhý, že je to prý změna někdy teď od jara, nicméně lze pak oba proplatit od pojišťovny v rámci balíčků. Oba za 1 000 Kč.

nikynikol25
7. led 2021

@lokesa Dobře dekuji