Porodnice Rakovník nebo Kladno?

alexkisss
3. zář 2021

Ahojky sem od Podbořan a rozhodují se mezi porodnicemi Rakovník a Kladno mate někdo zkušenosti jak z personálem tak nadstandantnima pokojem a děkuji za informace a zkusenosti

aselluska
3. zář 2021

@alexkisss známá první porod Kladno, druhý Rakovník. Po prvním porodu věděla, že tam už nikdy. Rakovník byl prý za ní top se vším. Nevím jestli měla nadstandard. Ale podle mě je to vše o tom, co t, od toho očekáváš. Jak jsi nebo nejsi náročná a nakonec natrefíš na směnu, kde se madam špatně vyspala, nebo rodíš v noci a to ono chtějí spát (zažila jsem) takže asi někde je něco.

alexkisss
autor
4. zář 2021

No na Kladno sem neslisela právě dobře ohlasy tak přemýšlím ze půjdu rodit do Rakovníka sice az příští rok ale chci mít přehled co a jak jinak náročná nejsem dokážu skoro s každým vyjít

fifinka2020
4. zář 2021

@alexkisss Rodila jsem v Rakovniku, je to jedna z velmi oblibenych porodnic, pokud chces co nejvic prirozeny porod.
Horsi je uz sestinedeli, doporucuju byt informovana a vedet, co chces, pak je to v pohode. 😉
Jinak porodnice super...

jaaanaluk
4. zář 2021

@alexkisss já rodila dvakrat na Kladně a nemůžu si stěžovat ani na porodnici ani na 6nedeli.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru