Zašití dírky v uchu (Kladno, Slaný). Kam se obrátit?

27. led 2022

Zdravím děvčata,nevíte prosím kam se obrátit kvůli zašití dírky v uchu ? Mám jedno ucho roztáhlé od puberty na 8mm,a potřebovala bych ho zasít,tak mě zajímalo zda je možnost se obrátit někde někam na Kladně nebo ve Slaném????
🙂 Děkuji za odpověď předem 🙂

konidana
27. led 2022

Plasticka a esteticka chirurgie. Podle mne to budes muset platit.

autor
27. led 2022

@konidana nejde o placení ,ale myslela jsem jestli se to nedělá v nemocnici .Vím že ve slánské nemocnici tenkrát byla možnosti na chirurgii si nechat píchnout piercing za snad 500-1000kc.O peníze vážně nejde ,jen mě zajímalo jestli by to šlo tady než se táhnout zas do Prahy :D 🙂

betelgeuzz
27. led 2022

mně to nabízeli v ambulanci ORL, tak zkus nějaké obvolat.

autor
27. led 2022

@betelgeuzz zkusím děkuju moc 🙂

anetka1701
27. led 2022

Jestli chceš zasít ucho, tak jedině v hell.cz - tam s tím mají obrovské zkušenosti a co jsem viděla fotky, vypadá to opravdu výborne. Tuhle chirurgii tam dělá Šimon. Určitě bych si udělala výlet a fakt za někým, kdo s tím má bohaté zkušenosti...

autor
27. led 2022

@anetka1701 no já zas na Hell neslyšela dobré zkušenosti,ale třeba se za ty roky něco změnilo.Mrknu děkuju 🙂

anetka1701
27. led 2022

Tyjo. Hell je vyhlasenej... Já sama bych ji ani nesla...

autor
27. led 2022

@anetka1701 děkuju tedy za info 🙂

kejtyna
28. led 2022

Já mám zašité z hellu, podstatně větší díry teda, ale to je asi jedno... a koukala jsem původně po různých orl, chirurgiích a tak, abych se nemusela z Moravy třepat do prahy a nakonec jsem se rozhodla, že jinam než do hellu bych nešla, už jen vzhledem k tomu kolik uší ročně zašije Šimon a kolik chirurg. Je to nafurt.. jsem spokojená maximálně..

autor
29. led 2022

@kejtyna děkuji za odpověď 🙂 A můžu se zeptat ještě jak to probíhá ,to jen zašije k sobě nebo jak to je prosím ?🙂