Tip na kočárek? Kombinace pro vysoké rodiče

sarkoc
13. pro 2017

Hezký den, existuje vůbec takový?

- kombinace hluboký + sportak
- pro vysoké rodiče
- hluboká korba min.80 cm dlouhá, prostorný sportak
- kolečka nejlépe BEZ možnosti aretace, ale to bych asi přežila
- zvládající v pohodě město i terén
- rukojet lze přehazovat tak, aby dítko jelo po i proti směru jizdy
- cena tak do 18 000
- vzhledove něco jako Camarello, kocarek typu Joolz apod se mi vůbec nelíbí

Děkuji za případné typy ☺

martinka1996
13. pro 2017

A co třeba ABC viper 4s? 🙂

sarkoc
autor
13. pro 2017

@martinka1996 Díky za tip, ale ten má max nastavení výšky rukojeti 111 cm a já ted mám na kočárku u dcerky 114 cm a ideální by bylo ještě výš (máme s manželem oba přes 190 cm 🙂)

Mám na shánění kočárku ještě spoooooustu času, kupovat budu až tak na jaře/v létě, ale aktuálně se právě rozhoduji, jestli si nechám ten po dcerce a nebo ho už prodám a seženu nějaký, který mi bude vyhovovat víc v tom, co píšu výše (právě že bude vyšší, bude mít tu přehazovací rukojeť a velkou hlubokou korbu, ptž se dá předpokládat, že i druhé dítko bude velké)...

amoretspes
13. pro 2017

Zkus se podívat na vyprodejkocarku.cz kočárky Max mají větší korbu.na YT je i video když dáš Elfan klasik (je to klasická korba).jediné nejde přehodit rukojeť.
Jinak spousta vychytávek viz video.
Ja mám obyc korbu je hezký vysoko,ale jak vysoko má rukojeť nevím.klidne nápis na mail nebo zavolej na firmu,majitel je super a poradí.vyroba je u Přerova,byla jsem tam osobně.

eliskaxox
13. pro 2017

@sarkoc kulatá korba, velká korba a pro vysoké rodiče tak to mě hned napadl Stokke Trailz nebo Crusi 🙂 ale cenově je to trochu někde jinde, každopádně vyšší kočárek snad není

babanci
14. pro 2017

My takový máme, ale do té ceny se vejdeš jen, pokud si nebudeš vybírat kombinaci barev a materiálů a vezmeš, co budou mít sestavené. A to ještě v akci. Kočár je bezvadný, ale cenově jinde. Zn. Gesslein.

caseopea
14. pro 2017

@sarkoc Jsem vysoká asi 175cm a měla jsem kočárek Tako Baby Heaven Line, měla jsem černý s puntíkama a byla jsem s ním moc spokojená a myslím že splňuje všechny tvoje požadavky, jen záleží jaký terén máš na mysli, ale jízdu v lese a hory v pohodě zvládl a s cenou je hravě vlezeš 🙂

anetahola
14. pro 2017

Ahojky, jaké máte zkušenosti s kočárkem Mima Xari, pokud tu někdo takový je. 🙂🙂
Děkuju moc 🙂

lulinda5
14. pro 2017

S tímto přímo zkušenosti nemám, ale líbí se mi takové ty vajíčkové tvary

smunka
14. pro 2017

Máme Stokke Trailz a maximalni spokojenost. Z Tvych pozadavku splňuje krom ceny vsechny. A jak uz bylo psano vyse, vyssi kocarek na trhu neni....

veronikajanova
14. pro 2017

Koukni na Babysing.cz

sarkoc
autor
14. pro 2017

@eliskaxox
@smunka Vyšší kočárek možná není, ale stokke je jeden z těch, co se mi nelíbí vzhledove, hlavně sportak...

sarkoc
autor
14. pro 2017

@babanci Gesslein je sen, kterému možná neodolam 😍, i když stojí víc než se mi zdá za kočárek potřebné davat...

sarkoc
autor
14. pro 2017

@caseopea Švagrová má teď Tako Acoustic a ten je vysoký suprove, ale od některých maminek (mám pocit, ze ho tu u nas má každá druha) vím, ze dost nekvalitní, tak nevím nevím
..každopádně děkuji, mrknu na ten Vas typ ☺

babanci
14. pro 2017

@sarkoc To mi povídej. 😀

sarkoc
autor
14. pro 2017

@babanci 🙂 ale on má vlastně tu hlubokou korbu jakoby pouze vkládací do sportáku, že?

babanci
14. pro 2017

@sarkoc My ho máme se všemi doplňky,náhradními koly,fusakem,autosedačkou,koženou rukojetí atd,ale to rozhodně nebylo nezbytné. 😀 Jinak kočár je po technické stránce dokonalý.

babanci
14. pro 2017

@sarkoc Dala se koupit buď hluboká korba nebo vložná taška. Nám se líbila víc ta taška. Byla praktická,už jsme ve sporťáku.

babanci
14. pro 2017

Vozím už 5 dítě,tři svoje a druhé vnouče a musím říct,že ač jsme měli vždy kvalitní kočár,tenhle je nejlepší. Na další vnouče koupíme zase tento,jen v jiné barvě,aby byla nějaká změna.

kafr
14. pro 2017

Gesllein je drzak! Svagrova si ho kupovala (prave kvuli cene) z druhe ruky, po 1 diteti. Odvozila v tom svoje 2 a na jare si ho od ni odkoupim ja. Je fakt, ze ho pouzivala u prvniho jen 6mes., druhy v nem bude asi chvilku dyl. Mela jeste i druhy skladnejsi sportak (lepsi do auta).

rebe
14. pro 2017

Gesslein nebo Hartan, za mě je Hartan ještě lepší, ale do téhle cenové hranice se vejdeš jen s bazarovým.

sarkoc
autor
14. pro 2017

Praveze bych ráda nový...chtěla bych i hodne nosit, takže ještě zvažím, zda dám za kočárek 25 tis....napadlo mě také zvládnout ten první půl rok nošením a s hlubokým kočárkem, co mam po první dcerce, a pak si koupit nejaky vymazleny sportak ☺

sarkoc
autor
14. pro 2017

@babanci
No, máte ho dobře vymazlený :D Mě se právě líbí hlavně tou kvalitou a celkem klasickým tvarem...na takovou tu modernu, co ted frčí, typu vajíčkové sportáky apod, moc nejsem 🙂

babanci
14. pro 2017

@sarkoc Dost jsme si navymýšleli,máme i několik vnitřních barevných kombinací a nakonec jsme na 42 tisících. Není to nutné,ale je to hezké. Dnes jsem se dívala na nové varianty a je tam takový tyrkysový mazel. Tak ten bude příště. A víš,že mě moderní přijde. Dost často jsem jezdila se slídovým okénkem a když mám teď teplý rukávník a taky originální pytel z koženky,je to pecka.

sarkoc
autor
14. pro 2017

@babanci Já těm kočárkům zase tak neholduju :D Dovolit bych si to mohla, ale přijde mi to strašně zbytečné...ale každý má něco 🙂 Mě jde především o tu funkčnost...u první dcerky byl vrchol mého ladění zkompletovat barevně deku s rukávníkem :D Řešit barvu stříšky a podložku pod dítě atd, to jde úplně mimo mě ... my jezdíme hlavně v lese a polích a sporták po první dcerce vypadá tak jako po třech dětech, jediné, co je bez vady atd, to je podvozek, ten měl super, ale jinak mi nevyhovuje, proto koukám po jiných 🙂

babanci
14. pro 2017

@sarkoc Když jsme si ho nechávali dělat,měli v obchodě již sestavený model v akci,z minulé kolekce,hezký za 16 tisíc. Já být dneska nastávající matka s omezeným rozpočtem,jedu do Německa a koupím si nějaký jejich,ale do Takka bych nešla ani náhodou.

babanci
14. pro 2017

@sarkoc My s ním byli už snad všude,i u moře a co mě teda nejvíc udivuje,že je stále sněhobílý a jede lehce a dítě se v tom netřese. A taky sluneční clona byla super. Nelíbí se mi ty otevřené boudy,co se zakrývají kusem hadru a skřipcem na vlasy.😀

dc2015
14. pro 2017

Holky, asi jsem mimo diskuzi a budu za exota, ale syn přestal být kočárový v roce a půl. A jasně, u případného druhého to může být jinak, ale když si vezmu, jak rychle to uteklo, tak na nový kočár budu jednou prdět. I když taky nebyl ideální.

sarkoc
autor
14. pro 2017

@babanci jo,přesně náš teď 😁 Teď mám tehle obyčejný v tmavě modrá verzi...podvozek je luxus na to že jde o poláka, ten bych nemenila, ale jinak uz se mi nelíbí nic

sarkoc
autor
14. pro 2017

chtěla jsem napsat nelíbí moc a hlavně právě otevřenost te střechy http://www.kocarkov.cz/p/3199/kocarek-jedo-bart...

babanci
14. pro 2017

@sarkoc Hm,to je fakt dost nezakryté. My jsme měli mimčo v dubnu a když zatáhneme za boudu a nasadíme clonu,je úplně uzavřená. To bylo zpočátku nezbytné. A v létě pak odvětrávací bouda. Mají to vychytané.