Valco Snap Ultra Sport + korba, zkoušeli jste ho?

dc2015
21. srp 2015

Zkoušela jste některá kočárek Valco SNAP Ultra Sport s korbičkou? Moc se mi líbí, že je kočárek lehoučký, jako sporťák vypadá super. Nemáte některá zkušenost s variantou s korbou?

adelahalasova
7. únor 2016

@dc2015 Dobrý den. Máte tento kočárek? sháním recenze. Díky

dc2015
autor
7. únor 2016

Máme, lehký, dobře se ovládá, jen korba je celkem malá. Malý se narodil s váhou 3800 g, takže celkem kus a s fusakem už máme jen kousek místa.

adelahalasova
7. únor 2016

@dc2015 a v terénu v pohodě? máte nafukovací kola, že? jak se tam polohuje sedačka u sportaku? někde jsem viděla, že se to polohuje celé jako u bugaboo a ted jsem koukala na youtubu, že už se polohují i záda? Díky moc

dc2015
autor
8. únor 2016

Sporťák zatím ozkoušený nemám. V terénu v pohodě, nafukovací kola má. Ale zatím jsem zkoušela jen "špatné cesty", vyloženě třeba na lesní cesty jsme ještě nevyrazili.

marketaryzi
8. únor 2016

No, my byli zrovna okouknout ten sporťák snap ultra a měli tam i snap 4. Musím říct, že ten ultra je proti němu menší a úzký. Naše 2letá dcerka by se do něj nevešla. Je teda dost vysoká, ale to člověk nikdy dopředu neví, že 🙂 takže za mě korbu Q + snap4...

basice
20. zář 2016

Ahoj holky, ráda bych obnovila diskuzi na tento kočárek. Zvažuje koupi kočárku Valco snap ultra. Prosím o vaše zkušenosti ať už pozitivní či negativné. Zejména se mi jedná o to, jak jste spokojené/nespokojené s polohováním, kdy se polohuje celé sedátko a dítko má tím pádem stále nožky vyvýšené.Děkuji.