Jaké jsou rozdíly mezi kočárky Valco Baby Snap Duo a Valco Baby Snap Ultra Duo?

Zodpovězené
11. pro 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Valco Baby Snap Duo a Valco Baby Snap Ultra Duo.

Jaký je mezi nimi rozdíl?

Vím, že Ultra lze otáčet.

Je i sedací část užší?

Děkuji

Ahoj,

hlavním rozdílem mezi kočárky Valco Baby Snap Duo a Valco Baby Snap Ultra Duo, je právě zmiňovaná otočnost sportovních sedadel.

Zároveň má Snap Ultra Duo o plus 4 cm prostornější sportovní sedadla, vyšší váhu konstrukce s nasazeními sportovními sedadly (13,5 kg) a větší celkové rozměry po složení i rozložení.

Nedá mi Tě neupozornit, že kočárky značky Valco Baby jsou neodpružené a vhodné spíše do města na úplně rovnější povrch. Já je právě pro absenci odpružení doporučuji zřídka, přestože jsou to cenově dostupné kočárky pro nenáročné rodiče.

Pro inspiraci Ti připínám otázky, kde jsou zmiňovány i jiné kočárky pro dvojčata nebo sourozence s věkovým rozdílem:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka