Nemocnice Kolín. Máte zkušenost s dětský oddělením pro menší děti?

katka102030
25. dub 2021

Holky je tu některá z Kolína? Jestli ano, jakou máte prosím popřípadě zkušenost s dětským oddělením pro menší děti? Já jsem úplně hotová. Hlava mi to nějak nepobira. Nebo jestli jsem jen narazila na spatnou víkendovou směnu? Ale takové neochotne, nepříjemné a arogantní chování jsem u dětí nečekala 🤦😓

kfs
25. dub 2021

Byla jsem tam s dcerkou v létě. Nemůžu si stěžovat, všichni bezvadní.

barmil
25. dub 2021

@katka102030 vždycky všichni extra milí a ochotní, jak na vyloženě dětském, tak pohotovost, Orl i jip.

katka102030
autor
25. dub 2021

@barmil 16.4 vecir byla k hospitalizaci přijata naše 16 měsíční dcerka. Zrovna nám končila karanténa, dcera byla pozitivní na začátku dubna. Tři dny měla vysoké horečky, nechtěla pít, průjem, čípek na srážení teploty jsme museli dávat po 4 hodinách. Na pohotovosti velice vysoké CRP a dehydratace.
Přijali nás tedy na dětské oddělení pro menší děti. Následoval odběr krve, moči a stolice,dostala kapacku na zavodneni.Vecer mi byli oznámeny výsledky krve a moci , že dcerka má zánět ledvin a že jí začnou podávat sirokospektralni ATB protože nevěděli jestli se léčí jenom ten zánět ledvin. Další den mě bylo řečeno že by byl potřeba udělat ultrazvuk ledvin ale ODMÍTLI ho udělat, že tam dcerku nemůžou vzít protože byla pozitivní na covid, musí být v izolaci a nakazila by to tam a že pojízdný UTZ nemaji. Oběd dítěti přinesli totálně studený. Sestry a personál příjemny jak trn v zadku. Následovali další odbery a v neděli k večeru přišla doktorka z kardio udělat malé UTZ srdíčka a na moji žádost udelala i UTZ ledvin. Jinak neděle proběhla stejně jako předešlý den. Nepříjemné sestry, oběd dítěti opět přinesli studený. Když jsem zazvonila na sestru a řekla ji ze přece nemůžu dávat malému dítěti totálně studenou polévku mi odpověděla "No tak mi to dejte já vám to teda ohřeju" a tónem, jak když ji obtěžuji.Jelikoz od pátku na pokoji nebyla žádná uklízečka vytrit tak jsem si chtěla říct sestře o koště abych to tam alespoň zametla. Naštěstí odpoledne uklízečka dorazila a vytrela.Ja chápu, že zdravotníci toho mají dost ale když už dělají na dětském tak bych čekala trochu vstřícnosti. A nebo jestli je to nebaví tak ať změní zaměstnání. Za celý víkend na dětském oddělení se ani jednou nepřišli zeptat, jestli třeba něco nepotřebujeme když jsem nemohla opustit pokoj a kdyz už jsem zazvonila na sestru tak to bylo jak když je otravuji. V pondělí se malé udelal test na covid a přesunuli nás kvůli zánětu srdečního svalu na dětské JIP. Odpoledne následoval telefonát z hygieny protože test vysel pozitivní. Chvíli na to další telefonát opět z hygieny kvůli tomu, že malá měla ve stolici rotaviry. Na to jsem koukala jak blázen protože tohle mi nikdo na dětském neřekl. Bylo mi řečeno že stolice byla v pořádku.Kdyz jsem zazvonila na sestru že potřebuji ohřát pro malou vodu na mléko tak fakt arogantní odpovědi. Na té dětské JIP byli naopak všichni naprosto příjemný, úžasný a péče o malou úplně maximální. Mě právě zajímali zkušenosti jiných lidí protože z toho víkendu na dětském odd jsme se s mužem rozhodli že tam už nepojedeme. Na té pohotovosti také byli fajn jako na JIP

tahejhula
25. dub 2021

@katka102030 zkušenost nemám, ale nevidím důvod, proč byste nemohla poslat stížnost. ;)

dandaa
25. dub 2021

Kolínská nemocnice je čím dál horší. Kamarádka dětská lékařka říká, že se téhle nemocnici vyhnout obloukem. Loni tam ležela kamarádka s holkou a opravdu tragédie, na revers odešly a v HK nechápali co s ní v Kolíně dělali.

emamaira
25. dub 2021

Já mám naopak s dětským v Kolíně pozitivní zkušenost. Byli jsme se synem i v pražských nemocnicích a všude mám zkušenost, že na běžném oddělení je přístup horší než na JIP. Jak bylo výše, klidně podejte stížnost, na konkrétní sestru nebo lékaře. Vaše dcerka toho má naloženo teda dost, tak ať je brzy líp ✊

katka102030
autor
25. dub 2021

@dandaa My jsme právě po tom co malé odmítli udělat UTZ těch ledvin, chtěli ji nechat přeložit jinam. Pak ale prisla doktorka z kardio a teprve až ona mi řádně vysvětlila co vlastně malé je a přesunuli nás na tu JIP

katka102030
autor
25. dub 2021

@emamaira Ani mi nemluvte 😓 Rotaviry byli sice slabě pozitivní ale byli. A absolutně nechápu kde by k nim přišla. Ledviny dolecujeme doma antibiotiky a ve středu kontrola krev a moč. No a ve čtvrtek kontrola na kardiologii. Tak se modlím aby to bylo v pořádku a my tam nemuseli zpátky 🙏

anetapestova
24. led 2022

@katka102030 za mě taky otřesný, nepříjemný, arogantní. Mysleji si o sobě bůhví co nejsou. Pokud můžu Kolínu se vyhýbám.

fouskovi
24. led 2022

@katka102030 my teď leželi na dětské chirurgii a můžu říct super všichni ochotní a milí