2 měsíční dítě po kojení ublinkává čistou vodu

Malá tak půl hodinky po každém kojení ublinkává čistou vodu, je plně kojená, je to normální? má to takto od narození, i když jí třeba přebaluju, tak to z ní vyteče 😞
dana3262
12. pro 2012
@levata a kojis na jedno kojení z obou nebo z jednoho prsu?
levataautor
12. pro 2012
@dana3262 z obou
zamilovanadonej
12. pro 2012
Zkus z jednoho jakoby "dosucha", aby mimčo vypilo i husté zadní mléko a ne jen řídké přední....třeba to zabere. 😉
kaculka46
12. pro 2012
Naše nejmladší to taky měla,bez bryndáku jsme nemohli existovat býval úplně mokrej.S věkem se to lepšilo a kolem půl roku zmizelo úplně.Běhali jsme s tím i po doktorech s nijakým výsledkem,prý jsou některé děti takto citlivější.
levataautor
12. pro 2012
@zamilovanadonej zítra to zkusíme 🙂 snad nebude mít hlad .-)
levataautor
12. pro 2012
@kaculka46 taky jsem uvažovala už o bryndáku, protože je pořád mokrá,ale stačí to dát uschout a ani to nesmrdí, je to zvláštní, co se jí tam v tom bříšku děje😞
dana3262
13. pro 2012
@levata pak si myslem (nejsem Zadnej odborník) že je to přední Mleko. Tak bych zkusila kojit z jedno, jestli to nebude reklamovat.
levataautor
13. pro 2012
@dana3262 v porodnici nám říkali, že takové dělení vůbec neexistuje, že prý mlíko je stejný 🙂 tak nevím, ale na Vš nám zase říkali, že ze začátku převažují cukry a pak tuky, což mi přijde pravděpodobnější, ale nevím nemám laboratoř.-)
mirusak1
13. pro 2012
@levata ja uz taky slysela ty kecy, ze predni a zadni mliko neexistuje, ze je to mytus a je jen jedno mliko... Podle me je to peknej zvast, ja kojim pokazde jen z jednoho prsu a kdyz pak zkusim odsplichnout z prsa, ze ktereho jsem nekojila, tak odsplichnu takove temer pruhledne mlicko a z toho, ze ktereho jsem kojila, nepruhledne bile mlicko, ktere je i na pohled jakoby hutnejsi, takze predni a zadni mliko podle meho urco existuje...
levataautor
13. pro 2012
@mirusak1 jj taky to mám tak , pak je i takové táhlejší, takže určitě na tom něco bude
levataautor
13. pro 2012
tak dneska blinkala jako obvykle 😞 ach jo
mirusak1
13. pro 2012
@levata malej taky celkem ublinkaval a ted uz je to mnohem lepsi, ublinkne uz jen obcas, kdyz treba pul hodky po jidle moc "cvici", kope nozickama a macha rucickama a povida, tak z nej taky nekdy vyjede jakoby voda, ale ted uz jen vyjimecne. Neboj, bude lip 🙂 btw nevim, jestli se nam ublinkavani zlepsilo jen vekem nebo tim, ze jsem (z jineho duvodu - zahleneni) vysadila mlecne vyrobky v moji strave...
camelinka
13. pro 2012
@levata holka mi ublinkavala behem celyho dne, byla sem z toho hotova a furt jen prevlikala a kontrolovala jestli se mi nedusi,ale neresi se to dokud pribira. Se zavedenim prikrmu se to spravi 😉
levataautor
13. pro 2012
@mirusak1 no ty mléčné výrobky už mne taky napadly, jenže já bez nich nemůůůůžu býýýýt, no zkusím to alespoň pár dní a uvidíme
levataautor
13. pro 2012
@camelinka no psíš takový ty zvuky, že se topí, když leží ne zádech, to je fakt děs😞 první prcek snad ani jednou neublinknul, tak na to nejsem zvyklá .-)
camelinka
13. pro 2012
@levata ono to fakt neni nic moc, ale nektery deti nemaji tu zaklopku uplne dodelanou, meli sme vsechno "z kopce" na spani klin a pres den v podlozene cestovni postylce |-| ,bylo to fakt na palici,ale prejde to. Da se pridavat prasek Nutriton, ze to v brisku zahusti,ale zase pak byvaji problemy s briskem, takze sem nedavala radsi.Drzim palce at to brzo prejde 😉