• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bojkot kojení. Aké máte zkušenosti?

30. června 2011 
@apollo11 ja som to vtedy ani nejak extra neriesila, lebo sme mali v plane pracovat na druhom krpcovi. drzim palce nech sa vam to podari a mlieckujete dalej :slight_smile:
aj podla mna to suvisi s aktivitou, moj maly proste nema cas zaoberat sa papanim, aj ine jedlo do neho dostanem len vtedy, ak sa ma cim zaoberat a papa len tak mimochodom. viem ze su to zle navyky, ale ked mu uz zacali trcat rebra, tak mi bolo jedno ako papa, hlavne ze nieco zjedol :wink:
15. bře 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak odstříkaného vypila asi 50ml :unamused: , UM nějak nechce (jen v kaši), jiné tekutiny do ní taky hoko těžko dostanu, pije max. 150ml denně.. doufám, že to přejde, je to fakt náročné. Snad to aspoň noc zase zachrání..
15. bře 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bojkot kojení je většinou kolem 6 a 12t.Chce to kojit mimčo sama někde v klidu.bez rušivých elementů.Vlézt si do postele mimi svléknout do plenky a přitulit k sobě.jemně držet hlavičku u prsa a hladit.Taky jsem si tím s malou prošla.ted ji bude 2,5 roku a zatím kojíme :wink:
16. bře 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa A jak dlouho ti dcerka kojení odmítala? Přešlo to samo, stejně jak to přišlo?
Jinak se snažím, aby to pro ni bylo víc intimnější, klidnější, ale jen se mé snaze směje.. a je zvyklá, že se s ní mazlím i obyčejně, tak to pro ni asi není žádný bonus. Dnes při pokusu dát jí to v hrnečku dokonce začala plakat a odstrkovat ho :frowning2: jedině v noci se mi ji podařilo v polospánku nakojit, ale přes den je to marné.. UM si sotva cucne a i jinak strašně málo pije..
Snažím se dělat jakoby nic, ale hodně mě to mrzí :cry: breberka moje, kdyby věděla..
16. bře 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apollo11 trvalo to asi měsíc..Pití jsem ji nahrazovala v noci.To jsem si ji i vzbudila na kojo.To bylo v poho..Zkusto.Jinak přijdeš o mlíko..Měsíc to vydržíš..hlavně to chce klid a intimitu.A nestresovat se.Mimi vše cítí..
16. bře 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj chcem sa opytat ci v porodnici ked poviem ze nechcem kojit ale ofäd zaciatku davat ´´sunar´´ ci su to sestricky povinne akceptovat, lebo vsak donutit ma nemozu nie..prosim neodsudzujte ma mam na to dovody brala som aj lieky a ked som pri prvom dietati kojit prestala, vsetko bolo uz ok, cakam uz druhe dieta a tak to bude lepsie..
16. bře 2011 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miamia33 tak asi nutit tě nemůžou, ale připrav se na to že tě budou značně prudit... pak je otazné zda jim případné objasnění proč nechceš/nemůžeš kojit bude stačit... Ono pokud narazíš na hodně militantní doktorku/sestru co razí heslo že rozkojej i chlapa, tak amen tma, já kojit chtěla, ale nešlo to a takováhle furie mě totálně odrovnala po psychické stránce, takže na to se rozhodně připrav :sweat_smile:
17. bře 2011 v 00:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miamia33 Bojkot kojení se oficiálně říká tomu, když je to ze strany dítěte, ne matky :wink:
17. bře 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak napíšu svou zkušenost s bojkotem - máme ho úspěšně za sebou :slight_smile: i když že bychom se úplně vrátily k předchozímu stavu se říct nedá, ale to mi upřímně vůbec nevadí. Osvědčilo se mi několik dní vůbec nenabízet, nechtěla jsem na malou nějak tlačit. Chytala se ale v noci (kojím 1x za noc), takže jsem věděla, že to není nechuť k MM (navíc odstříkané v hrníčku celkem pila). Postupně se podařilo, že si decentně vezme ještě ráno po probuzení a večer před spaním (ale musí být už trochu utahaná), a to jedině když jsme v posteli vleže za naprostého klidu :grinning:

Jsem ráda, že se to nakonec takhle ustálilo a jako v mnoha jiných případech děkuju za internet, protože bez něj bych netušila, že může jít jen o přechodné období. A ptát se starší generace (doktorky, mámy apod.) jakožto zkušenějších, je v tomhle spíš na škodu - všechny by mi svorně odpověděly: Ona se odstavuje, už je velká. A přesvědčovat je, že v 9m se mi zdá na spontánní odstav ještě brzo, absolutně nemá smysl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem to samé :slight_smile: Ale ty prdíky to opravdu jsou.Paní doktorka mi vysvětlila,že při kojení jak otevírá pusinku a snaží se pít,že jí více to bříško bolí :frowning2: Před kojením jsme zkusili na doporučení banánové mlíčko na prdíky a problém byl pryč :slight_smile:
26. bře 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

@monfle a malá ti byla na UM???? Nebo jak jsi jí podávala to banánové mlíčko? Slyším o něm poprvé na prdíky...Mě malá vyvádí u kojení přes den jak tur. Více z jednoho prsa, z druhého si jakštakš dá. Klidně je bez kojení přes den i 7 hodin, 3 hodiny se s ní "peru", přemlouvám..., pak jsem z toho KO. Do toho mám ještě dvouletou dcerku..., takže někdy to je dost náročné. Vše začalo kolem 2-3 měsícem. V noci, byť se nebudí jí vzbudím a nakojím, ani o ničem neví a pohoda. Bolení bříška má určitě, nic nepomáhá, jen jsme ještě nezkoušeli třešnové pecky nahřát na bříško, ale už tomu ani nevěřím...nemáte s něma některá zkušenost????
28. bře 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminy, mam taku otazku..z urcitych dovodov nebudem kojit nase druhe babetko ktore sa ma narodit za dva mesiace, a chcem sa opytat ci neviete ci si mam do porodnice-konkretne na kramare zbalit aj sterilizator, alebo ci mi tu flasku vysterilizuju tam sestricky..dakujem,
30. čer 2011 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miamia33 vysterilizuju.
30. čer 2011 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek