Dcera mi nesaje

hellynka
11. črc 2016

Ahoj, ráda bych dostala pár rad. Jsem pátý den po plánovaném císařském řezu a už od prvního dne máme s dcerkou problém s přisátím. Mléko se mi tvoří, ale ona nechce sám ode mě, sestřičky ji pak musí dokrmit stříkačkou. Ode mě vypije tak 5 ml, víc ne. Kojím s kloboučkem, bez něj se nenapije vůbec. Měla jste některá podobný problém? Připadám si neschopná. Děkuji za odpovědi.

panickatlamicka
11. črc 2016

Zkus: ty naha do pul tela,dite nahe. Poloz na sebe a cekej,nech dospet k samoprisati. Neni to hned,je potreba byt v naprostem klidu,at vas nikdo minimalne hodinu nerusi! A samozrejme bez kloboucku,kazi techniku. Koukni na videa zde ve wiki. Hkousej i jine polohy,pred kojenim trochu odstrikni,at zmeknou dvorce. Treba me jeste neco napadne.....

jipe
11. črc 2016

Zkuste místo stříkačky dokrmovat cévkou na prsu (pouštět mlíčko hadičkou u prsa, aby to malé pěkně teklo, ale při tom sála). Já jsem kojila s kloboučkama přes dva měsíce a až pak se mi to povedlo odbourat, prcek se nedokázal přisát. Kojila jsem minimálně 40 min., po 2 hodinách, střídala prsa,..ze začátku jsem dokrmovala. Ve 14 dnech měl zpět porodní váhu, tak jsem se uklidnila, že pije dost..Neboj, natrénujete to, chce to vydržet

slimacikmia
11. črc 2016

Maly tiez nechcel pit, klobucik je ale zly pomocnik, radsej sa ho vzdaj. U nas najprv presla len poloha v leze (ked som uz bola doma, v porodnici ani to). Neostava ine, len byt trpezliva a skusat, viem, ze je to na nervi, ved som tym presla... A nenechaj sa zmiast, mimca maju po narodeni 3 tyzdne, kym sa dostanu na porodnu vahu. Ak nehubne, tak sa snaz len kojit, prikladat co najviac, ona sa prisat nauci a potom sa spolu zladite a bude to ok ;) ak budes potrebovat dokrmit, tak striekackou, alebo hadickou popri prse, ale sama pises, ze mliecko mas, takze to bude dobre.