Dobrá odsávačka mléka, poraďte

kaarisek
6. čer 2015

Ahoj maminky, poradte prosim dobrou odsavacku mleka.. Mam par dnu do porodu, nejakou bych chtela mit nachystanou, ale zrejme na zacatek jen manualni, teprve pak, kdyby bylo potreba bych pripadne koupila elektrickou. Vim,ze nejoblibenejsi jsou Avent a Medela, tech druhu je tolik... Mozns existuje taky jina dobra, kde se neplati navic za znacku..? Predem moc diky

kagatkaga
6. čer 2015

Dokud nevíš jestli jí potřebuješ, tak nic takového nekupuj.....zbytečně vyhozené peníze a když na ní dojde, tak jí seženeš hned....za mě doporučuji Tomme Tippee, ale fakt zatím nepanikař a věř, že jí nebudeš ani potřebovat 🙂 😉 přeju hodně štěstí

nuali
6. čer 2015

Mě stačila jako pohotovostní obyčejná z lékárny, Babynova kolem 100Kč. Ale je to na občasné odsávání, pokud nechceš mít ruce jako Rambo 😀

lucy_89
6. čer 2015

odsávačka se dá půjčit v lékárně. Já měla půjčenou od medely, pak jsem to využívala často, tak asi po měsíci jsem si koupila vlastní 🙂

radushka1
7. čer 2015

Já měla vlastní manuální od Aventu a využívala jsem ji hodně 🙂

ladyhacek
7. čer 2015

jsem spokojená s manuální od Aventu. když jsou prsa nalitá jsem schopná za 5-10 minut 80-140 ml (80 za 5minut z jednoho prsa - už se mi to stalo 🙂)
před porodem jsem jí na rady nekupovala ale zpětně bych jí brala hned. když se mi z jedno prsa dělala méně mléka odsávala jsem častěji.malý v noci spí 5-6 hodina někdy je to peklo jdu a odsaji - jak prosté 🙂. Za mě to nejsou vyhozené peníze. můžeš koupit i bazarovou já našla v akci novou a nebyla zas tak drahá kolem 700,- ??

naomi6
7. čer 2015

@kaarisek Ahoj, starší dceru jsem kojila 17 měsíců a ani jednou jsem odsávačku nepotřebovala. U syna jsem ji ale už potřebovala při odstavování - hodně se mi nalívala prsa. Půjčila jsem si od kamarádky odsávačku Medela a jsem s ní spokojená. Takže já bych si ji dopředu nekupovala, uvidíš až podle potřeby. Vždycky se dá půjčit, případně koupit, pokud bys ji používala často. Držím palce

maroussia
7. čer 2015

Já měla poprvé Canpol Baby, kupoval manžel v lékárně, byl to neskutečný krám! :D
Napodruhé jsem si pořídila Avent z druhé ruky (věděla jsem, že budu muset odsávat mléko kvůli hlídání), je super, dobře se s ní pracuje a rozhodně můžu doporučit 🙂

hojda
7. čer 2015

Měla jsem Farlin elektrickou a vracela jsem jí, bylo to jak, když mi někdo řeže bradavky žiletkou. ruční Avent, el. jsem měla půjčenou velkou nemocniční Medelu na přechodný čas.

maare
7. čer 2015

Farlin jsem také měla elektrickou, hrůza, nejlepší je Medela nebo Avent, měla jsem manuální Medelu - super, krásně jsem se rozkojila a byla k ní i lahvička calma kterou jsme taky využili.... ,pak jsem si koupila elektrickou použitou od kamarádky -taky Medelu, odsávala jsem často a s ruční už to bylo náročné, je šetrná k bradavkám a má pulsní odsávání - jako když saje miminko. Pokud se odsává občas , stačí v pohodě i z druhé ruky manuální Medela, dá se koupit za pár korun a fakt se vyplatí .........

profiss
7. čer 2015

Také jsem měla elektrickou od Farlin a připojuji se k děvčatům, nebyla jsem s ní vůbec spokojená. Teď jsem si koupila pákovou od Chicco. nemohu ještě posoudit, protože mám teprve před porodem, ale do porodnice s ní jednoznačně jdu, neboť jsem jí poprvé v porodnici neměla a trpěla jsem jak zvíře. Půjčili mi tam sice nějakou pístovou, která už měla to nejlepší za sebou a mě to vůbec nešlo odsát...

hojda
7. čer 2015

@profiss Taky jsem v popodnici dostala, dvě nefuknčí odsávačky......nechápu proč to maminkám dávají, pomohl mi až avent.

loafeer
7. čer 2015

Měla jsem od Medely i Aventu. Obě super, ale torufám si říct, že i ta Avenťácká byla lepší a orzhodně doporučuji i s ohledem na cenu....U Medely neví, co by za ty odsávačky chtěli

jge
7. čer 2015

Mam rucni Avent a spokojena, odsava mi krasne tak 80ml za 5 minut. Mam z druhe ruky za 300 CZK!

megaira
7. čer 2015

Pro mě jedině Tomme tippee 🙂 i cena je celkem dobrá

kaarisek
autor
7. čer 2015

Ahoj, vsem moc dekuji za tipy a zkusenosti.... Mno tak uz cekam na manualni aventackou, co tu tak nejak vyhrala 🙂 tak jsem zvedava. Diky a krasnou nedeli preji 🙂

millyh
7. čer 2015

Za mě avent. Všechny co jsem vyzkoušela mě zklamaly. Avent je fakt savec 😉

vercasindel
1. čer 2017

Me ta farlinka sedi....odsaje moc hrozne

majavcelicka
14. čer 2017

Měla jsem také podedenou Farlin jak ruční, tak elektrickou a vracela jsem ji švagrové, ať si ji prodá. Myslela jsem, že mi to urve bradavky a stejně skoro nic neteklo.