Hlad nebo ne?

andy15
22. zář 2021

Zdravím, měla bych otázku. Mám 3 měsíční miminko a už tak měsíc možná déle furt kojim. Co 10min. Přes den i noc. Nic při něm neudělám ani se nedá nikam jít. 🙈
Dle doktorky přibírá normální, jenže přítel zas říká, že podejď by ne, když je furt na prsu. Do toho má prdy takže jíst=prdět. Takže se maličko vzteká, pláče, že chce jíst zároveň mu to v bříšku řádí 🙄🤷 myslíte, že má hlad ? Že mi to mlíčko už nestačí třeba ? Je to zvláštní. S doktorkou to nechci probírat,neb pro ně existuji tabulky a tak se i řídí. Samozřejmě, že jsem ráda,že přibírá 😌 jenže mi nejde do hlavy, že usne na 10-15min a zas ji.
Spurt měl v téch 6tydnech , jenže teď se mi to nezdá,navíc jak píšu , trvá to už přes měsíc 🤷 nemáte někdo podobnou zkušenost?

konidana
22. zář 2021

@andy15 jako žes ani v noci nespala měsíc dýl jak 10 minut???

fouskovi
22. zář 2021

@andy15 to je už opravdu divné že by nespal i v noci

andy15
autor
22. zář 2021

@konidana v noci spí semnou a budí se co hodinu max hodinu půl. 🤷 Spí se od doby toho bojkotu , protože jsem odmítla vstávat jak pako každou hodinu . Takhle je to taky na palici ale vytáhnu prso a můžu na chvíli zavřít oči

andy15
autor
22. zář 2021

@fouskovi nechápu. Před tím spal krásné. Klidně 9 hod v kuse v noci. Přes den hodinu nebo dvě. Teď je to šílený. A nejhorší je, že nechce flašku. Takže možná jsem krkavčí matka ,ale každý den mu do toho dělám slaboučký fenyklový čaj a zkusím ,jestli to pochopí. Neb když bych mu dávala UM tak se mi po lžickach fakt nechce nebo nevím už

dominge
22. zář 2021

@andy15 mám taky 5ti měsíční kluky a máme to stejně. Většinou jsou to prdiky, zkus anální rourku. Ta pomáhá 😉

jjasmina
22. zář 2021

@andy15 od 3 mes se malá v noci budila každou půlhodinu, v roce co hodinu, přes den kojit, v noci kojit, asi normální

cilkat
22. zář 2021

Spoustu kojenců má prso především jako uklidňovak - na jakoukoliv nepohodu chtějí prso. Hlavička jim říká "mám prso, jsem u mámy, jsem v bezpečí a všechno bude dobrý". Bohužel některým to pak nedávají střeva/žaludek a bolí je bříško. A když něco bolí, co chtějí? Prso! A dostanou se do začarovaného kruhu. Možná je to i váš případ: nemá hlad, chce zmírnit nepohodu.
Nezkoušeli jste nosítko/šátek? Některým dětem stačí to, že jsou u mámy. Navíc pohyb obvykle pomáhá i uvolnit ty střeva.

veroniquecz
23. zář 2021

@cilkat souhlas 👍❤️

andy15
autor
23. zář 2021

@cilkat Jasně jasně 😌 tak třeba to odejde pak samo . Nosítko mám a nosím občas. Nemám bohužel nosící bundu a nevím moc jak oblékat, když je venku ráno 7°C. 🙄🙄 Takže beru kočár a když je tepleji tak nosítko 😌

cilkat
23. zář 2021

@andy15 já nosila manželovu bundu. A nosila jsem hodně i doma, právě proto, že jinak bych furt kojila 😉 .