Homeopatická pomoc při zánětu prsu+další tipy. Poradíte?

janule1940
27. lis 2020

Prosim není tu nějaká homeopatka,co by mi doporučila homeo při zánětu prsu?moje homeopatka dnes neordinuje.priznaky-rychlý rozvoj přes noc,velká bolestivost,skvrna přes půl prsa až k podpaznim uzlinam,uzliny tvrdé a bolestivé,teplota 37,5,rozbolavelost celého těla,prso horké.tipy jako horka sprcha,po kojení chladit,zeli,brambor,tvaroh atd.znam.pokud mate někdo další tipy,jak neskončit v horeckach,budu rada.

jakreb
27. lis 2020

@janule1940 Vytiahnuť všetko mlieko von. Do poslednej kvapky-bud dieta alebo muž. A prepac ale homeopatika su len voda s cukrom v inom skupenstve nic viac. Ale ked tomu veris nie je o com.😉

janule1940
autor
27. lis 2020

@jakreb hele mozna jo,ale mi zabírají a jestli je to nocebo a nebo ne,to už neřeším😀

jakreb
27. lis 2020

@janule1940 Tak stačí si prečítať zlozenie
😉 Zabera pravdepodobne to ze tomu veris. Ale ako som ti napisala to mlieko musí ist von, všetko aj to pre ktore mas zápal.

janule1940
autor
27. lis 2020

@jakreb pokusím se,ale budu to muset odstrikat,miminko nechce,manžel by to nedal,starší dite už taky nechce.takze musim do sprchy a odstrikavst.

jakreb
27. lis 2020

@janule1940 Tak mne pomohol len muž. A potom syn. Ako nedal? Ved ti len pomôže. Aby sa nepo....😝

janule1940
autor
27. lis 2020

@jakreb hele,on je typ,co třeba nepozre ani jidlo,na ktere není zvyklý🤣takze ja bych měla prázdné prso,ale nejspis nablito v kline🤣

jakreb
27. lis 2020

@janule1940 Odstriekavanie bolo na nic, to zadne mlieko ktore spôsobovalo zapal tam zostalo. Normálne ako ho muz vytiahol som citila ako mi ustúpila teplota. Potom som uz po každom dojceni zvysok odstriekavala aj ked to bolo len 10-20ml. Nestala som o dalsi zápal. Držím prsty.

jakreb
27. lis 2020

@janule1940 Tak hold daj mu misku, nech to tam vypluje. Nepisem ze to ma jesť....

jakreb
27. lis 2020

@janule1940 No a uprimne radšej ogrcana ako tie bolesti zo zapalu...😀

janule1940
autor
27. lis 2020

@jakreb 🤣🤣

lida9
27. lis 2020

paralen, ibalgin😀 nakonec jsem zjistila, ze mi to dela jeden typ spodniho pradla, tak jsem vymenila, no a od te doby jsem uz nemela zanet🙂 a to ani nebylo tesne, neskrtilo... at je lepe!

priefi
27. lis 2020

@janule1940 mi pomáhala Belladona a nes na tyto homeo dopustit a to jsem vůči těm cukříčkům byla vážně skeptik, ale jak se říká, tonoucí se stébla chytá a tohle stéblo opravdu pomohlo. Navíc doporučuji probiotika, jako prevenci

priefi
27. lis 2020

@janule1940 jinak mrkni na bradavku, zda není ucpaná. A na bolest a proti případnému zánětu pokud mimčo je mladší 3m, tak Paralen, pokud starší, Brufen
A chladit, chladit, chladit. Před kojením nahřát a pak zase chladit, chladit a chladit

darinka84
27. lis 2020

@janule1940 dala bych ibalgin, šla do horké sprchy a pokud to nechce dítě je skutečně na řadě manžel. Odsávačka ani odstrikat mě nikdy nepomohlo... A co mě ještě skutečně pomohlo horký čaj... a jako prevence pitný režim, odpočinek, žádné těsné prádlo, a nestresovat se... Opravdu jsem se vždy vzbudila ráno s tvrdým prsem pokud jsem den před tím něco z toho výrazně nedodržela

jednaholkaa
27. lis 2020

@janule1940 Paralen se ma brat, me radila laktacni.. co nejcasteji to jde.