Jak 3měsíční miminko donutit pít z obou prsů?

smartaskova
29. čer 2016

Dobrý den chtěla bych se zeptat mám 3 měsíční miminko a kojím jí ale zničehonic přestala pít z pravého prsa kdykoliv to zkouším zpustí se zoufalí pláč a kopání jakmile jí přiložím k levému prsu hned se přisaje . Jak přestala pít z pravého prsu přestává se mi v něm dělat mléko a já se takhle bojím že pro ní nebudu mít dostatek mléka chci kojit co nejdéle . Neměla byste nějakou radu jak jí donutit pít z obou stran ? Děkuji

lenbela
29. čer 2016

Vlastní zkušenost nemám, ale kamarádka také kojila jen z jednoho prsu. A poměrně dlouho. Také nepřišli na důvod proč.

panickatlamicka
29. čer 2016

@smartaskova da se kojit i z jednoho prsa. Ale muzes ji to "spatne" prso zkouset nabizet treba kdyz je noc,je rozespala...

bonulinka
29. čer 2016

@smartaskova Ve stejném věku mi tohle dělal syn. Pravé prso úplně odmítal. V noci to neřešil, takže jsem v noci nabízela vždy první to pravé, aby se tam stále tvořilo mléko a pak na dopití teprve to levé. Prakticky jsem přes den kojila jen z levého a zkoušela dávat i to druhé, ale to nechtěl. V noci to bylo obráceně. Tím se mi laktace v obou prsou krásně udržela a zhruba za měsíc začal brát přes den na milost zase obě prsa. Kojím stále a budu asi ještě dlouho.

andysek2512
29. čer 2016

@smartaskova me tohle občas malý taky dělá.... Má 3,5 mesice.... Takže mu dam to prso který chce a pochvili mu zkusím Dat to druhé a vetsinou to zabere..... 🙂 tak leda zkusit tak....